Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@wilos, czytając ciebie ma sie wrażenie, ze pisało to dziecko z zaciśniętymi piąstkami, gdyby mi się zechciało to wysłałbym ci nawet szablon odpowiedzi na takie śmieszne prośby jak twoja. A co do "zrywania" kontratu, to nie tacy domorosli prawnicy jak ty sie napinali i odeszli z podkulonym ogonkiem. ;], bo twoje argumenty każdy obali, ja np. twierdze, że twoj telewizor psuje dekoder cyfry plus, gdyż np. z telewizorami sharp ten dek działa bezproblemowo, powinieneś cyfrze wypłacić odszkdowanie za niszczenie ich mienia. A tak swoja drogą: co to znaczy "zabierac zdanie"? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wilos możesz dostać nowy dekoder ale efekt jego współpracy z plazmą panasa będzie taki sam niestety :cry: możesz protestować że pilot źle działa ale jak pójdziesz do pierszego lepszego przedstawiciela cyfry to on udowodni ci ze pilot jest świetny i nic mu nie dolega np. z każdym samsungiem, lg, toshibą czy sony pracuje bez zarzutu. Pozostaje ci:

1 - czekać na nowy soft który by to naprawił - niedoczekanie :lol2:

2 - zwrot dekodera i zakup innego np arrivy 100, masz wtedy swój dekoder i to sprawny z tym tv

3. zainwestowanie np w pilota logitech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawie robi różnicę :lol2: ponoć nie tak łatwo jest wymienić 250 na tą 500-kę; ale słyszałem że i z tym nowym też są problemy przy urzytkowaniu z panasem - może jak już będziesz go miał to daj znać że z 500 ką działa bez zarzutów

 

"Broda9 napisał(a):

Witam od wczoraj posiadam pace pvr 500g i telewizor panasonic 36 plazma.wiem że istniweje między nimi konflikt. Zmiana kanałów przebiega bez problemów, natomiast MENU i klawisz "B" na pilocie to jest szok. Nie mogę wyjść z ustyawień muszę tv wyłączyć i dopiero Wyjść z ustawień dekodera. Wiem że wątków było jusż wiele ale czy jest sposób, na dany knflikt ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mam plazme i pvr - o co chodzi z tym pilotem logitecha? juz mnie czasami bierze od tego pilota

 

2. jak zrobic zeby mozna bylo nagrywac i rownolegle ogladac na innych kanalach?

 

pomocy chlopcy bo nie daje sobie rady a i czytac calego watku nie mam czasu ;/ - jak nie chcecie smicic watku to piszcie na priv :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. jak zrobic zeby mozna bylo nagrywac i rownolegle ogladac na innych kanalach?

 

Jeżeli chcesz oglądać dowolny kanał podczas nagrywania innego to musisz sobie zainstalować konwerter typu TWIN i poprowadzić od niego do dekodera dwa kable. Potem wystarczy w opcjach przestawić typ konwertera na TWIN i już :)

Było to już opisywane wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. mam plazme i pvr - o co chodzi z tym pilotem logitecha? juz mnie czasami bierze od tego pilota

 

poczytaj troche w necie jest sporo o tych tzw.inteligentnych pilotach logitecha, które szybko i prosto się programuje i zamiast kilku używasz tylko tego jednego pilota do tv, dekodera, ampli, dvd ........jest bardzo duża baza urządzeń na pilta które ten jeden zastąpi :D dzięki niemu zapomniałem o problemach z pilotem pvr przy plazmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim przydałoby się, żeby informacja w funkcji Pilot odnośnie nowego programu zmieniała się w momencie jego rozpoczęcia, anie kilka minut po, jak to ma miejsce obecnie. Kilka razy zdarzyło mi się przez to, że tuner "myślał" że ma nagrać program poprzedni i przerywał nagrywanie po kilku minutach uznając, że się zakończył (bo oczywiście dopiero wtedy audycja w EPG zmieniła się na tę właściwą). Mówię tu oczywiście o nagrywaniu spontanicznym, a nie zaprogramowanym.

No i oczywiście, żeby Pilot działał na każdym kanale - pokazali, że jest to możliwe bo kiedyś nie działał na TV 4, a teraz już działa. Ale pozostaje jeszcze wiele kanałów, na których wywołanie tej funkcji jest niemożliwe (np. Polsat Film, Universal, Sci Fi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Mam od pewnego czasu problem polegający na resetowaniu się odbiornika Philips PVR mniej więcej co 1,5 godziny.Polega to na tym, iż podczas ogladania jakiegoś programu tv następuje wyłączenie się odbiornika a następnie jego ponowne samoczynne uruchomienie ale na inny niż uprzednio oglądany program.Jest to [beep]nie wkurzające.Mam zamiar wymienić sprzęt na nowy a co wy sądzicie o tym problemie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]Mam zamiar wymienić sprzęt na nowy [...]

Też się noszę z takim zamiarem. Nie wiece czy Philipsa wymieniają na Pace'a? W moim co kilka dni przestaje być widoczny hdd. Nie da się nagrywać, nie działa time shifting. W menu pozycja "informacje o dysku" staje się niedostępna. Pomaga (na kilka dni...) restart przez wyjęcie wtyczki z gniazdka. Wykorzystanie dysku - pokazuje mi jednak 1142%! Nie wiem co mu jest :( Dwa lata działał bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje cudo w dniu wczorajszym trzykrotnie w ciągu 2 godzin restartowało się; jeśli pacjent będzie przez sobotę i niedzielę tak się zachowywał to się pożegnamy - czy z takim przypadku moge bez problemu wymienić dekoder?czy muszę ten fakt zgłosić do cyfry? czy mogę wymienić go u dowolnego dystrybutora cyfry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Dzisiaj dzięki uruchomieniu MUX2 w Raszynie przekonałem się że nasze €nery mają wadliwe,nidorobione oprogramowanie pod kątem odbioru dvb-t.Obecnie odbieram 11 programów(w tym 4 plansze kontrolne).Mój philips znalazł najpierw 3 na k.58 póżniej 8 na k.48 aZAPISAŁ W LIŚCIE-7,żeby było śmieszniej po zakończeniu wyszukiwania wyświetlił komunikat że znalazł 10 programów.

CIEKAWE JAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKAĆ NA NAPRAWE TEGO BUBLA!!!!!????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje cudo w dniu wczorajszym trzykrotnie w ciągu 2 godzin restartowało się; jeśli pacjent będzie przez sobotę i niedzielę tak się zachowywał to się pożegnamy - czy z takim przypadku moge bez problemu wymienić dekoder?czy muszę ten fakt zgłosić do cyfry? czy mogę wymienić go u dowolnego dystrybutora cyfry?

 

Dekoder możesz wymienić w prawie każdym punkcie dystrybucyjnym na terenie kraju. Wyjątkiem są stoiska (wyspy) w galeriach handlowych, które nie prowadzą wymian. Nie musisz dzwonić do Cyfry+. Cała wymiana zajmie chwilkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie nowa wersja softu dla Philips PVR DSR7201 będzie w najbliższych dniach dostępna

Wersja oprogramowania oznaczona jako : 98/DTT - aktualnie obowiązywała 96/DTT

 

 

udostępniona zostanie od poniedziałku 4.10 do środy 6.10. , w późniejszym terminie zgodnie z obowiązującym grafikiem tj. co tydzien od poniedziałku 9:00 do środy 9:00

 

Nowe oprogramowanie wprowadza następujące zmiany:

– Nowa szata graficzna aplikacji HBO on Demand (dawniej HBO Digital).

– Zmiana opisów typów audycji.

– Poprawiono stabilność pracy dekodera (zawieszanie się dekodera przy specyficznych datach).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...