Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, jeśli w ciągu 30 odnajdziesz dekoder lub kartę oddajesz sprzęt do punktu, dystrybutor wypełnia formularz odnalezienia sprzętu i dostajesz zwrot naliczonego odszkodowania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć, jeśli zapłacę 800 zł za dekoder PVR niby zgubiony to jak go "odnajdę" mam go zwrócić do punktu, a pieniądze zostaną zwrócone.?

Chciałbym ponowić pytanie bo jest to dla mnie ważne. :|

Bardzo dobre pytanie :brawo: może coś odpowiedzą wszystkowiedzący dystrybutorzy C+, jakoś dziwnie nabrali wody w usta i milczą :?:

A Ty co??? Infoliniarz?? Wprowadzasz złą atmosferę.

 

I dlaczego nas atakujesz. Mamy odwagę pokazać się oficjalnie. Głównie, żeby służyć pomocą. Nie czuję się winny jeśli nie posiadam wiedzy w jakimś temacie. Zmian jest wiele a sama Cyfra również nie przekazuje nam wszystkich informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeśli w ciągu 30 odnajdziesz dekoder lub kartę oddajesz sprzęt do punktu, dystrybutor wypełnia formularz odnalezienia sprzętu i dostajesz zwrot naliczonego odszkodowania :D

Dzięki za odpowiedź, nie rozumiem tylko tych 30 dni, a co ze sprzętem odnalezionym np po roku?

DAN-SAT nikogo nie atakuję, ale Wy dystrybutorzy powinniście o tym najlepiej wiedzieć, bo jak w przeciwnym razie wykonujecie swoją pracę?, a z tym pokazywaniem się oficjalnie to wybacz ale nie ośmieszaj się.

Na pocieszenie, jeśli C+ Wam nie przekazuje wszystkich informacji to znaczy, że przynajmniej nie tylko nas robi w :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zna ktos przyczyny moich ostatnich problemow z tym dekoderem. Otoz, gdy zaprogramuje wczesniej jakies nagranie, to potem gdy ogladam inny program i nagranie ma sie rozpoczac, pojawia sie komunikat zeby przelaczyc na ten program zeby nagranie moglo sie rozpoczac, albo anulowac nagrywanie. Drugi objaw tego problemu to brak mozliwosci wejscia do biblioteki. Naciskam B, pojawia sie na sekunde ekran powitalny i wyrzuca mnie z powrotem. Albo podczas ogladania jakies pozycji z nagranych, nagle przerywa wyrzuca mnie z Biblioteki. Podejrzewalem, ze cos z konwerterem i chyba faktycznie, bo gdy nie moge wejsc do biblioteki to po sprawdzeniu w Menu mam wprawdzie ustawiony konwerter na Twin, ale jest na szaro i nie mozna nic zmienic. Po wyjeciu wtyczki z gniazdka przez jakis czas wszystko jest ok. Wczesniej mialem te problemy sporadycznie, ale ostatnio nasilily sie bardzo. Ciezko cokolwiek nagrac, a nagranego Mentaliste ostatnio musialem wlaczac 5 razy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jestem nowy na tym forum i mam pytanie odnośnie dekodera Philips 7201 PVR HD. Słyszałem, że ma on tuner DVBT i myślę nad podłączeniem go w domku letniskowym. Moje pytanie brzmi czy aby zaktualizować oprogramowanie trzeba mieć kartę? Chcę odbierać darmowe programy + DVBT. Czy muszę mieć kartę aby oglądać darmowe programy albo jeśli tak to czy może być to karta nieaktywna? z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z DVB-T w tym tunerze można korzystać jak karta jest w dekoderze. Poza tym ważniejsza kwestia, dekoder może być tylko dzierżawiony, jego "zakup" to zwykłe paserstwo. Wyprzedzając tłumaczenie - nie znajomość prawa nie usprawiedliwia. Mogłeś prosić "montera" o dowód zakupu tego tunera, coś co potwierdziło by, że faktycznie był on jego właścicielem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o radę, (chodzi mi o NTC) mój philips 7201/91 jest chyba walnięty bo nie wyszukuje programów naziemnych,(satelitarne szuka)albo coś z anteną (ale dobieram 1,2,tvn i polsat gdy antena jest włożona do tv, gdy przełożę antenę do philipsa to cisza-nie szuka naziemnych). Antena jest na dachu skierowana na na przekaźnik, co radzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odpisał mi jeden Gościu:

Sygnał cyfrowy z Gubałówki jest znacznie mocniejszy niż analogowe. Jeżeli dobrze odbiera analog to cyfrowa też musi. Wyjątkiem może być antena zbiorcza, gdzie zastosowano strojone wzmacniacze na dane kanały (analogowe). W tym przypadku nie będzie odbierać - aż do modernizacji instalacji antenowej. Temat jest regularnie wałkowany na stronie "DVB-T z RTCN KRAKÓW CHORĄGWICA"

Moi znajomi w Nowym Targu na zwykłych "siatkach" odbierają polskie i słowackie muxy, bez przestawiania anteny.

NTC nadawane jest z Gubałówki śledziłem i pisałem też na forum http://forum.emitel.pl/viewtopic.php?f= ... 2&start=60 i tam wypowiadali się ludzie którzy złapali sygnał, tak też nie wiem gdzie tkwi problem czy w tunerze czy w instalacji antenowej

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Zamontowałem tuner nad jeziorem i odbiera pięknie ładnie i satke i NTC/DVB-T :) Mam jeszcze tylko 1 pytanie... mianowicie do czego służy wyjście antenowe w dekoderze? jest to tak jakby przedłużenie sygnału anteny siatkowej? czyli, że w innym pokoju mógłbym odbierać z niej kanały analogowo bądź DVB-T jeżeli odbiornik będzie posiadać tuner? Z góry dziękuję za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku postach pojawiała sie informacja o spóźniającym się zegarze w trybie standby (ok. 5 min./12h). Mam wrażenie, że problem pojawił się po ostatnim upgrade softu. Czy jest nas więcej z tym problemem (jeśli sie sprzęt włącza codziennie trudno to zauważyć)?

 

Występuje też u mnie (po ostatnim upgrade softu) zjawisko zwisów:

- oglądam program,

- nasiskam przycisk na pilocie, miga dioda na pvr sygnalizująca, że "widzi" sygnał z pilota,

- brak jednak jakiejkolwiek reakcji (ale można dalej oglądac wybrany program).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kilku postach pojawiała sie informacja o spóźniającym się zegarze w trybie standby (ok. 5 min./12h). Mam wrażenie, że problem pojawił się po ostatnim upgrade softu. Czy jest nas więcej z tym problemem (jeśli sie sprzęt włącza codziennie trudno to zauważyć)?

 

Występuje też u mnie (po ostatnim upgrade softu) zjawisko zwisów:

- oglądam program,

- nasiskam przycisk na pilocie, miga dioda na pvr sygnalizująca, że "widzi" sygnał z pilota,

- brak jednak jakiejkolwiek reakcji (ale można dalej oglądac wybrany program).

 

Co do zegara to u mnie jest ok, natomiast ze "zjawiskiem zwisów" to trzeba nauczyć się żyć z tym dekoderem, to nie n-ka że wszystko działa po dotknięciu choćby małym paluszkiem, sprzęt c+ to totalne DNO!!! . Osobiście próbowałem już chyba wszystkiego co radzili forumowicze i na nic ich rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...