Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe oprogramowanie wprowadza następujące zmiany:

– Nowa szata graficzna aplikacji HBO on Demand (dawniej HBO Digital).

– Zmiana opisów typów audycji.

– Poprawiono stabilność pracy dekodera (zawieszanie się dekodera przy specyficznych datach).

 

Jeżeli to jedyne zmiany to trochę mało :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest właśnie jeden z głównych mankamentów tej funkcji. To, a także brak funkcji Pilot na niektórych kanałach, jak np Polsat Film - bardzo liczyłem na to, że to zmienią. Skoro działa to w Pace 500 GB to dlaczego nie może w Philipsie (a tak naprawdę Pace) HD 250 GB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcja Pilot powinna działać na wszystkich kanałach na których nadawane są dane EPG a właściwie EI (event information) czyli informacja o programie.Tuner radzi sobie z odczytem danych w MHW jak i DVB (co widać na niemieckich kanałach) więc nie powinno być większych problemów (a może czas najwyższy porzucić MHW i przejść w całości na DVB na wszystkich tunerach ?)

Pilot oprócz bieżącej i następnej audycji winien wyświetlać wszystkie audycje do przodu z równoczesną możliwością rezerwacji nagrania (mam taką funkcjonalność w tunerze Inverto i jest to bardzo przydatne) czyli na danym kanale właczam funkcje Pilot ,przesuwam sobie kursorem -> interesujący mnie program,wciskam REC i nagranie zaplanowane.Obecnie aby to zrobić muszę uruchomić Program,poszukać wybrany kanał (o ile jest dostępny :D) ,czekać na załadowanie danych i dopiero po ich wyświetleniu mogę dokonać rezerwacji.O edycji takiej rezerwacji nawet nie ma co marzyć a to powinien być standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plansze HBO Digital zminili na HBO OD... Ale MHW nadal nie funkcjonuje na francuskich CANALSAT RADIOS (kanaly (867/868) z Astry. Mnie to strasznie dziwi, bo to nawet na najstarszych Mediasatach funkcjonowalo, chyba juz nawet 15lat temu! Co w tym trudnego, przeciez to nic nowego??? Chyba jednak cos poprawiali. Naciskajac przycisk z kropeczka i szczalka plansza radiowa zostaje ale teraz tylko miedzy przelaczaniem kanalow (w miejscu czernego obrazu) a nie na kanalach, tak jak w wersji "96". Inna sprawa w nowym oprogramowaniu, to ze wlaczajac przyciskiem "E" liste kanalow i przechodzac na kanaly radiowe z HB lub Astry, nie mozna przelaczyc do nastepnej stacji (np. 867, 868, 869...) przyciskami "P+/P-". Dekoder przelacza do nastepnego kanalu telewizyjnego. Tego chyba przedtem nie bylo? Nie zauwazylem tego dotad...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam kilka pytań odnośnie tego dekodera:

1.Jaka jest jakość obrazu na kanałach SD i HD w porównaniu do innych dekoderów dostępnych na rynku?

2.Czy Philips działa już staabilnie?

3.Ile czasu trwa jego uruchomienie oraz przełączanie kanaów?

- czy nowe softy mogą go przyśpieszyć?

4.Czy moge wziąć ten dekoder do pakietu Kompakt?

5.Czy aktywacja zawsze będzie wynosiła 100 zł, czy będzie mniejsza podczas świątecznych promocji?

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy też macie problemy z funkcją "Pilot"? Mianowicie po wejściu do tej funkcji można poruszać klawiszami nawigacyjnymi tylko w obrębie jednej planszy. Nijak nie da się przeskoczyć do następnej planszy z późniejszymi godzinami. No chyba, że poda się konkretną późniejszą godzinę, wtedy dekoder łaskawie wyświetli inną planszę. Jak to jest u was? Następny bug programistów czy dekoder do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od miesiaca mam pakiet OPTIMUM HD, wczesniej HD byl tylko National Geo.

Problem jest taki, ze za diabla nie potrafie zlapac BBC HD - pisze brak sygnalu i juz. Wszystkie inne HD chodza bez zarzutu. Sygnal zielone 4.5

 

Zauwazylem, ze pare osob sie skarzylo na BBC HD.

Czy ktos sie spotkal z czyms takim i wie jak to rozwiazac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiaca mam pakiet OPTIMUM HD, wczesniej HD byl tylko National Geo.

Problem jest taki, ze za diabla nie potrafie zlapac BBC HD - pisze brak sygnalu i juz. Wszystkie inne HD chodza bez zarzutu. Sygnal zielone 4.5

 

Zauwazylem, ze pare osob sie skarzylo na BBC HD.

Czy ktos sie spotkal z czyms takim i wie jak to rozwiazac?

 

Wyszukaj na nowo kanały satelitarne ewentualnie wyłącz i włącz dekoder do sieci odczekując chwile. Jeżeli to nie pomoże dopiero wtedy zacznij kręcić anteną. Ja miałem tak kilkakrotnie że dekoder nie odbierał jakiegoś kanału i zazwyczaj to pomagało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...