Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

od dziś rana przy włączaniu wyskakuje mi plansza wyszukiwanie programów naziemnych za każdym razem przy uruchomieniu ,

musze wcisnąć A (cofnij) aby tuner odpalił jakiś kanał?? :!:

 

Też tak miałem wczoraj (czwartek) . Wróciłem z roboty pod wieczór i wyskoczyła mi plansza szukania kanałów TV. Zdarzyło mi się to już po raz trzeci. Też niestety nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję z a informację!

Już się bałem że dekoder totalnie zaczyna świrować.

Powoli dostaję manii. Dzisiaj muszę sprawdzić czy nagrał mi się w końcu Wołkodaw...druga próba, mam nadzieję, że nagrał; mi się w całości :) Ale stabilność dekodera odbiega zdecydowanie od normalności. Jestem ciekaw, jak tam mają w N-ce lub w Cyfrowym Polsacie z ich cudeńkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jestem od niedawna posiadaczem owego tunera. Też z racji istniejącej promocji. Jako że Pace nie był dostępny, zdecydowałem się na ten. Nie wiem, czy to jest problem, czy nie, ale irytuje mnie jedna rzecz. Mam go podłączonego z plazmą Panasonica. Po włączeniu dość długo muszę czekać na obraz, bo tuner "testuje" sobie formaty obrazu. Zanim pojawi się obraz, musi minąć dobre 15-20 sekund. Przez ten czas na wyświetlaczu jest tylko godzina. Ale są przypadki, że po naciśnięciu przycisku na pilocie obraz pojawia się praktycznie natychmiastowo. Od czego to zależy? Soft zaktualizowany do najnowszej wersji, jaka jest dostępna u operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dodatkowo TEN typ wybitnie nie lubi plazm panasonica :lol2: pozdrawiam wszystkich mających to nieszczęście użytkować to "coś" razem z plazmą panasa

W przypadku telewizorów Panasonic i objawów: brak obrazu po HDMI, ale jest na eurozłączu, to pomaga wyłączenie opcji VIERA Link i Q-Link (menu telewizora - ustawienia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z lg - model 47lg6000 - zadnych problemow. Pilot philipsa hd pvr bez problem obsluguje, po wczesniejszym zaprogramowaniu, glowne funkcje tegoz tv'ka. Z samym tunerem takze nie mam wiekszych problemow. Raz na tydzien wymaga wylaczenia z gniazdka :P , po tym na tydzien mam spokoj.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mam plazmę panasa i raczej widać kłopoty ;(

 

Mnie tylko irytuje, że jak włącze TV potem satkę to na TV muszę przyciskać AV aby wskoczył obraz,

kurde zwykłe video wymuszało na TV przejście w tryb AV z automatu - ale to pewnie przez EURO

po HDMI niestety muszę cierpieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie z panasem 42PV80 działa bez problemu. Pilot także działa bez żadnych czarów.

 

cm812 jeśli chodzi o odpalanie panasa ustawionego od razu na HDMI to poszukaj na googlu "trybu hotelowego" dla twojego modelu. Można ustawić jak TV ma się włączać bez konieczności każdorazowego wybierania AV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...