Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

staralem sie wyszukac, niemniej nie udalo sie

prosba o podpowiedz, wiem ze jest timeshift, nagrywajacy jakis czas wstecz ogladana audycje (nie wiem juz czy 1 czy 2 godziny)

zakladajac ze ogladam od poczatku film, czy jest jakis sposob, by w jego polowie, wlaczyc nagrywanie, tym samym majac/nagrywajac caly film/program z bufora?

majac swego czasu n-ke bylo to bezproblemowe, moglem nagrac calosc audycji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timeshift nagrywa 2 godziny wstecz , możesz w każdej chwili cofnąć i nagrać od którego chcesz momentu .

 

to jest rozwiazanie ale chyba musisz czekac na koniec zeby nacisnac klawisz konca nagrania - stop?

a zakladajac ze chcialbys nagrac calosc do konca, bez czekania na koniec?

bo znowuz zakladam ze nie moge ustawiajac zwykle nagrywanie, jakims klawiszem ustawic wylaczenie po 30/60/90 minutach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewiem co się dzieję ale od dwóch tydodni czasu dekoder coraz to bardziej szwankuje: gdy włączam nie nagrywa(parę razy muszę nacisnąć aby zaświeciła się lampka) sam przełącza na inne kanały, gdy jest zaprogramowane nagranie to nieraz nagra tylko parę minut lub wcale. Taki kiedyś nie był. Co mu dolega??? może nowe oprogramowanie które ostatnio pobrał????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pio38

na to może sie składać kilka rzeczy

1. to wymień baterie na nowe w pilocie - jak raz działa a raz nie działa

2. na nagrywanie ma w dużej mierze wyznacznik siły - jak jest chwilowy brak sygnały to tak sie możne zachowywać że przerywa nagrywanie (ja tak miałem)

3. aktualna pogoda, opady śniegu wpływają na jakoś sygnału

4 jak powyższe rzeczy sie nie sprawdzą wymień go w punkcie Cyfry :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Timeshift nagrywa 2 godziny wstecz , możesz w każdej chwili cofnąć i nagrać od którego chcesz momentu .

To jak działa ten cały timeshift?

Ja próbowałem cofnąć na jednym kanale to się nie dało w ogóle. Najpierw trzeba włączyć nagrywanie żeby on działał? Czy jak?

No bo dekoder był cały czas włączony na TVP2 i jak w pewnym momencie wcisnąłem przycisk << to cofało o jakieś 2 sekundy i dalej sie nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałem się zapytać o wynajem dekodera PVR HD. Z obawy przed kocem promocji kupiłem Cyfre 31.12. Właśnie dostałem rachunki i niby się w sumie nie zdziwiłem że doliczono tam za grudzień 10 zł za wynajem ale nie wydaje mi się to w porządku do klienta, bardziej widziałbym tam opłate procentową w stosunku do wykorzystanego okresu. Pomijając fakt, że kto by miał czas montowac antenę w Sylwestra. Jaki jest wasze zdanie i czy jest szansa aby powalczyć o te było nie było 10 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam następujący problem:

 

Podłączyłem konwerter twin monoblock, żeby odbierać kanały z satelity Astra. Na niektórych kanałach z Astry - np. tvh hd czy tvp sport wyświetla się komunikat: "Nieobsługiwany system kodowania" i czarny obraz. Pozostałe kanały tvp działają.

 

Czy można coś na to poradzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe kanały tvp działają.

 

Czy można coś na to poradzić ?

Zależy ile możesz zrobić, jak jesteś w stanie wpłynąć na zarząd tvp żeby odkodowali te kanały lub lobbować w sejmie w sprawie ustawy o mediach publicznych to może zadziałają Ci wspomniane kanały z Astry... a mówiąc prościej TVP zakodowała przekaz.. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostałe kanały tvp działają.

 

Czy można coś na to poradzić ?

Zależy ile możesz zrobić, jak jesteś w stanie wpłynąć na zarząd tvp żeby odkodowali te kanały lub lobbować w sejmie w sprawie ustawy o mediach publicznych to może zadziałają Ci wspomniane kanały z Astry.

 

Dzięki za info, zaraz dzwonię do Romka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka jest aktualna wersja oprogramowania ?? wczoraj kilka razy wchodzilem w opcje aktualizacji i za kazdym razem mialem informacje ze jest nowa wersja czy che kontynuowac oczywiscie wybieram OK dekoderek sie wylacza zaczyna przez kilka minut mrygac czerwona dioda . kiedy teoretycznie skonczy wchodze w menu a tam nadal wersja 92 i nadal aktualizacje gotowe. powtorzymlem to chyba z 5 razy i nadal mam informacje ze aktualizacje sa.

 

Oprogramowanie do dekoderów Philips PVR HD (DSR7201) jest dostępne od poniedziałku godz. 9:00 do środy godz. 9:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...