Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już uruchomią głowicę DVB-T w Philipach PVR, to jeszcze zaczniecie narzekać na słabą jakość przekazu satelitarnego, względem naziemnej cyfrówki i co będzie? :wink:

Ja ze szczególną uwagą i podziwem oglądam od jakiegoś czasu TVP HD z DVB-T i jestem pod dużym wrażeniem :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już uruchomią głowicę DVB-T w Philipach PVR, to jeszcze zaczniecie narzekać na słabą jakość przekazu satelitarnego, względem naziemnej cyfrówki i co będzie? ..

To po co taką reklamę sobie robili odblokowując dvb-t ? Trzeba było powiedzieć, że się nie da i było by po problemie. A tak "propagandę siali" , że w kwietniu będzie dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Małe opóźnienia" - no tak wcześniej czekaliśmy na soft prawie rok, to teraz miesiąc krócej/dłużej nie robi różnicy - psują sobie przez to markę. Szkoda. Mogliby też poprawić wygląd oprogramowania - czy mamy na pewno XXI wiek? :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki. Wczoraj na moim twardym dysku zniknęło z dzisięc filmów. Fakt, że ich nie poblokowałem. Ale byłem strasznie wściekły, bo miałem je sobie zgrac na dvd. Czy ktoś wie, dlaczego sie tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do użytkowników PVR-a.

 

Od jakiegoś czasu (końca ubiegłego roku?) dekodery dla Cyfry produkowane są z nalepką PACE. Są to oczywiście te same Philipsy. Mam jednak pytanie. Czy mógłby się wypowiedzieć ktoś kto ma teraz model od PACE a wcześniej miał od Philipsa. Czy egzemplarze od PACE-a są mniej awaryjne?? Pojawiały się gdzieniegdzie takie opinie. Chciałbym je zweryfikować.

 

W ubiegłym tygodniu wymieniłem mojego PVR-a właśnie na tego od PACE-a. Stało się to po tym jak dekoder bez przyczyny (na ręcznym zarządzaniu dyskiem) usunął prawie całą listę nagrań. Miałem ponad 30 pozycji- ok. 90% zapełniony dysk. Zgromadziłem sobie kilkanaście fajnych pozycji które chciałem sukcesywnie oglądać – a tu BULL[beep]! Moja irytacja osiągnęła apogeum. Jest to już mój trzeci PVR. Wcześniej też miałem takie „przygody” z usuwaniem nagrań. Gdyby nie to, że na rynku nie ma w tej chwili alternatywy w postaci innego PVR-a, już dawno bym to [beep]o oddał.

 

Czy ten model od PACE-a też komuś usuwał nagrania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Isthar za odpowiedź.

 

Czekam na opinie od innych użytkowników PVR-a od PACE-a. Szczególnie interesują mnie wypowiedzi osób które intensywnie używają twardy dysk tego tunera. Tzn mają często zapełniony dysk w 80%-90% . Wtedy też pojawia się dioda informująca o przepełnieniu dysku.

 

Moje przypadki z usuwaniem nagrań miały miejsce tylko wtedy gdy dysk był właśnie bliski przepełnienia.

 

Z góry bardzo dziękują za wszelkie komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płacę, wymagam... chyba tak to działa ? :)

A za co płacisz, że tak się bulwersujesz ?? Za NTC, dvb-t ?? Bo jak tak, to masz powody, a jak nie to siedź cicho.

 

Witam, od kilku dni na moim PVR świeci się non stop dioda od nagrywania, mimo ze nic sie nie nagrywa. Ktoś wie o co chodzi??

Taka jak pisał kolega wyżej. W Menu ustaw sobie na zarządzanie ręczne dyskiem. W nowym sofcie (85FT1/ready) masz opcję sprawdzenia zajętości dysku no i najważniejsze, CZYTAJ INSTRUKCJĘ - łopatologia stosowana z kolorowymi obrazkami, jest również dostępna w języku ojczystym (PL).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za co płacisz, że tak się bulwersujesz ?? Za NTC, dvb-t ?? Bo jak tak, to masz powody, a jak nie to siedź cicho

 

Kolega płaci za wynajem dekodera (tak jak my wszyscy) - 20 pln miesięcznie - to mało? Koszt użytkowania nie swojego sprzętu jest znaczący, wiec PVR powinien być w pełni wykorzystany i pozbawiony błędów! Co mnie obchodzi nieudolność programistów? Tak jak kolega wyżej: płacę - wymagam, choćby wynajem kosztował złotówkę. Zacznijcie cenić swoje pieniądze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzętowo to nie jest głupi dekoder: 2xDVB-S2, DVB-T, USB, LAN. Niestety soft to już totalna porażka. Używając porówania - to tak jakbyśmy dostali nowoczesny komputer z przestarzałym systemem operacyjnym sprzed 10 lat (dodatkowo co druga funkcja jest zablokowana).

 

Miałem polsat i jakość Cyfry niczym się nie wyróżnia.

 

Trudno żeby miała się czymś różnić, skoro platformy uwspólniły większość przekazów (teraz wszyscy mają ten sam AXN z pikselozą, Discovery Channel bez oryginalnej ścieżki audio czy tak samo marny obraz na kanałach HBO)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawia mnie dlaczego CYFRA+nie pożyczy softu od firmy matki było by o wiele prościej a abonenci wykorzystaliby

możliwości PHLIPSA PVR HD nie wiem wczym tkwi problem,poza tym jutro kolejny piątek więc może doczekamysię softu

na miarę naszych oczekiwań :/:oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...