Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

takie cos pojawia sie zawsze w piatki u mnie teraz też jest coś takiego,za kilkanaście minut powinien pojawić się komunikat że oprogramowanie już zostało zaktualizowane lub co jest mniej prawdopodobne że jest dostępna nowa wersja oprogramowania co by nas zapewne ucieszyło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi to jeden pies kiedy będzie nowe oprogramowanie :D

Ważne by było faktycznie nowe... Lepsza grafika, płynne przewijanie itp...

Jak ma być byle być to bez sensu. Lepiej zaczekać dłużej ale doczekać sie porządnego oprogramowania.

Mam nadzieje ze nowy program nie będzie różnic sie jedynie działającym DVB-T bo jak tak to bedle mnie w ogóle nie muszą dawać takiego oprograwowania :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj byłem w punkcie obsługi CYFRA+. Na temat kiedy ma być oprogramowanie to nie wiedzą. Dowiedziałem się natomiast ze trwają prace związane z nowym oprogramowaniem. Głównie ponoć z telewizją naziemną oraz z pracą dysku PVRa... Nic więcej oraz nic konkretnego sie nie dowiedziałem, także trudno powiedzieć kiedy będzie i CO będzie w nowym oprogramowaniu do dekoderów PVR... :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze różnica nie będzie polegała jednak tylko na dołączeniu naziemnej telewizji bo w takim przypadku nie ma na co w sumie czekać.

W pełnym zwłaszcza pakiecie jest tyle kanałów ze mało mnie obchodzi odbieranie np TVP HD... albo czegoś takiego jak polsat...

Ktoś jakiś czas temu wspomniał ze powinno być tak jak jest we Francji i tamtejszą firmą CANAL+. Tak, to trudne nie jest a jak zostało nawet na przykładach pokazane w tym naszym forum jak działa tamtejsza TV, widać jak może tak na prawdę wyglądać i działać Platforma Cyfrowa.

Chciałbym by zmiana programu w naszych zabawkach zmierzała w tym właśnie kierunku, w czymś co jest istotne!

A nie na dołączeniu odbioru tv naziemnej... bo to żałosne.... Pozdro :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach kolejnego odcinka z serii "Jak to się robi we Francji?" bardzo ciekawy dokument PDF (z 2007 roku !!!), pokazujący praktyczne wykorzystanie przez francuski Canal+/Canalsat złącza USB w dekoderach.

 

http://w191.wrzuta.pl/plik/6wxm7UiosHe/ ... ur_externe

 

lub

 

http://www.sendspace.com/file/b4lvbr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o możliwość podpięcia zewnętrznego dysku twardego (np. 500GB, jeśli ktoś ma taką ochotę), na który można sobie nagrywać programy (nawet w HD) - oczywiście dane będą szyfrowane (aby uniemożliwić skopiowanie filmów na PC). Na stronie Canalsat jest lista autoryzowanych modeli (są tam m.in. dyski WD czy LeCie). Można mieć więcej niż jeden dysk. Możliwe jest przekształcenie dekodera bez HDD - takiego jak Philips HD 6201/91 w dekoder PVR. Są też ułatwienia w sofcie dekodera ("asystant transferu"), aby przekopiować nagrany na HDD film na kasetę VHS czy zewnętrzną nagrywarkę DVD (oczywiście z typową dla tych urządzeń utratą jakości).

 

Podobne rozwiązania stosują inne platformy, np. Direct TV w USA.

 

 

Szkoda, że w Polsce nikt nawet o czymś takim nie myśli. Moim zdaniem taka usługa (nawet za dodatkową opłatą), to byłby prawdziwy HIT. W najbliższym czasie nie ma co liczyć na nowe transpondery czy wysyp nowych kanałów. Cyfra mogłaby w takim razie zadbać przynajmniej o porządny soft w dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja słyszałem o jakichś kartach, w które wkłada się kartę TNK i wtedy można oglądać podobno tylko właśnie nie wiem co to za karta :)

 

to sie nazywa bloker, poza tym to nie bedzie dzialac philem hd oraz pvr poniewaz nie ma do nich akterrnatywnych softów, do pvr to raczej napewno nie bedzie...a poza tym jak masz pvr to tak czy siak musisz miec cyfre, wiec nie wiem w czym Ci pomoze to ze masz tnk

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...