Skocz do zawartości

PVR BOX+ (Philips DSR 7201/91)


lucius
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ta sama bajka a dzieje sie to tak ---------------

 

PVR hd nie odpali sie DOPOKI nie wlacze TV - tak jakby odpalenie TV dawalo PRĄD dekoderowi i wtedy on ożywa i wtedy :

 

 

z PVRa gasnie zegar

zapalaja sie lampki na czerwono

dekoder " oddycha '' slychac glosniej wiatrak czy dysk jak sie uruchamia ??!! dasz wiare :)

gasna lampki , zapala sie jedna na zólto chyba ta od dysku

gasnie wszystko

pojawia sie zegar i ,,,,,,,, WTEDY MOGE odpalic PVR ktory i tak mysli czy sie wlaczyc czy nie

 

 

TO JAKIS maraton zanim odpali sie TEN SPRZET :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też od dłuższego czasu mam dekoder PVR i nie mam z nim najmniejszego problemu, już więcej miałem problemów z "rewolucyjnym" recorderem od N'ki. A odnośnie nowego oprogramowania: nowe softy do PVR są wysyłane od 09.00 w piątki, tak więc jeśli ktoś czeka na nowy soft to od tej godziny są dostępne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój również jest ok. Mam go od 7 kwietnia. Denerwuje mnie tylko jedna rzecz. Mam podłączone do niego 2 x lnb ale jedna z nich to przelotka z Humaxa. Jak włącze Humaxa to nie mogę zwykle miec włączonego PVR-a bo ten nie odbiera wtedy programóW (PO WŁĄCZENIU Twin konwenter). Gdy z kolei przełącze na pojedynczy konwenter nie mogę wtedy oglądac i nagrywac jednoczesnie. Ale idzie się przyzwyczaic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem zaktualizować soft .."BŁĄD NR 10 WYSTĄPIŁY PROBLEMY TECHNICZNE. SPRÓBUJ PONOWNIE PÓŹNIEJ"

w wolnym tłumaczeniu ;D

"prosimy nie regulować odbiornika, proszę iść spać ..sprawdź Mnie o 9 rano , w jakiś piątek może będę dostępna- twoja aktualizacja PVR CYFRA+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak nie mam. Jest to mój drugi PVR (do innej umowy) i z żadnym nie było większych problemów.

Może jednak lepiej wymienić :mrgreen:

Ja ma pierwszy i nie mogę narzekać, działa tak jak powinien, zastanawia mnie to, że są z nim problemy ??

ps. poza ostatnim softem zmieniającym format ekranu.

 

PS.

Jak tylko pojawi się oficjalny soft do PVR HD to będzie można oglądać NTC:

 

Warszawa (PKiN/Raszyn)

K. 48 (690MHz)

Konf.: SFN

Raszyn EPR: 70kW

PKiN EPR: 2.5 kW

MPEG-4 AVC

Dostępne kanały TV: TVP 1/2/Info , TVP Sport , TVP HD.

 

Warszawa (POT)

PKiN k.55 (746MHz)

ERP: 1,3 kW

MPEG-4

Dostępne kanały TV: TVN, TV4, Polsat, Polsat Sport HD.

 

Dostępne również w innych miastach: Leszno, Kraków, Poznań, Poznań (POT), Rzeszów, Wisła, Zielona Góra (inne parametry i trochę inne kanały TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...