Jump to content
Emil.1603

Netflix w Orange TV

Recommended Posts

Grupa Orange i Netflix odnowiły umowę sprzed trzech lat dotyczącą dystrybucji serwisu dla klientów telekomu.

 

Od 2014 roku Orange jest dystrybutorem serwisu Netflix we Francji, a od kilku miesięcy również w Hiszpanii. W ramach nowej umowy telekom będzie mógł oferować dostęp do serwisu w ramach swojej usługi Orange TV w Europie, Afryce i na Bliskim Wschodzie.

 

W nadchodzących miesiącach Netflix pojawi się w ofercie Orange TV w Polsce. - Niewykluczone, że jeszcze w tym roku - mówi Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy Orange Polska. W kolejnych krajach serwis będzie dostępny w ramach tej usługi w 2018 roku.

 

- Chcemy zaoferować naszym klientom najlepsze treści, dlatego począwszy od października 2014 r. byliśmy pierwszym dystrybutorem serwisu Netflix we Francji, a zawarcie nowej umowy wzmocni naszą pozycję na międzynarodowym poziomie - komentuje Stéphane Richard, prezes i CEO Orange.

 

- To partnerstwo buduje naszą silną relację z Orange we Francji, a w przyszłości umożliwi również milionom naszych klientów w wielu krajach prosty i wygodny dostęp do wiodącego na świecie serwisu internetowego oferującego rozrywkę w jednym miejscu - mówi Reed Hastings, CEO Netflixa.

 

źródło: Orange.com

 

Na ogół bardzo dobra wiadomość! Tylko dziwi mnie, że trzeba na to tak czekać… Rozumiem, że trzeba przygotować aplikację pod wybrany sprzęt czy również ewentualne oferty dla klientów platformy, ale z tym pierwszym nie powinno być problemów. Skoro aplikacja Netflix'a na wielu dużych urządzeniach, jak telewizory, odtwarzacze Blu-ray czy konsole, wygląda identycznie, to nie powinno być problemów z dostosowaniem jej do dekoderów Orange TV.

 

Wczoraj minął rok od ogłoszenia współpracy Liberty Global z Netflix'em i usługi tego drugiego jak nie było tak nie ma do dziś w UPC.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wkrótce Netflix Polska jako część oferty telewizyjnej Orange Polska w jakości 4K dla klientów Orange Światłowód.
mówi rzecznik prasowy Orange na Twitterze.
 

 

Wychodzi, że tylko Ci że światłowodem.

Więcej informacji:
http://biuroprasowe.orange.pl/informacje-prasowe/orange-netflix-podpisali-znaczace-miedzynarodowe-porozumienie/

Edited by Barti
Niechlujna pisownia w poście, post częściowo mało czytelny. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Poprawiono post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak, przy nowym koncie tak, ale miała być udostępniona taka możliwość tym, którzy już posiadają. A z tego nici.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×