Skocz do zawartości

Zakłady bukmacherskie


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie może w zakładach bukmacherskich :?: Toto-Mix,STS,Professional ,a może u internetowych :?: Ja gram dość często ,ale wyłącznie u naziemnych.Obecnie w STS ,ale nic nie przebije Toto-Mixa tylko szkoda ,że u nas go zamknęli :(

 

Oto 1 z moich kuponów weekendowych:

 

Brazylia U17-Anglia U17 1 kurs 1,85

Bełchatów-Wisła 2 2,15

Kilmarnock-Rangers 1X 2,07

Bochum-Hamburger 2 2,3

Arsenal-Man.City 2 5,2

Ruch-Korona 1 2,3

 

Kurs ogólny:226,49

 

Co o nim sądzicie

:?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja polecam bwin.com (dawne bet and win) - dużo ofert zakładów, zakłady live, nie ma problemów z wpłatą (wpłacałem już 3 razy), ani z wypłatą (wypłacałem kasę 1 raz) - minimalna wpłata to bodajże 40zł - minimalna wypłata to 120zł - jeśli chcesz tam zacząć grać to odezwij się do mnie na gg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miałeś rację :D Mój ryzykowny kuponik nie wszedł :(

 

Widzę ,że grasz u buków przez neta.Ja także chciałbym zacząć grać przez neta.Mógłbyś mi polecić konkretnego bukmachera :?: [/i]

 

 

ja to od lat w tej samej firmie ;] Tylko i wyłącznie Bwin. Zero problemów i duża oferta. I wiele promocji jesli wszystko przegrasz, np. wpłacasz 50 zł a oni dorzucają drugie 50 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z wpłatami i wypłatami ,ile wynosi minimum :?: Trzeba zagrać za całą kwotę wpłaconą ,aby móc wypłacić ,czy jak to jest :?: I czy są też promocje dla początkujących i jak jest minimalna kwota 1 zakładu :?:

 

Trochę tego jest ,ale muszę się dowiedzieć ,bo na stronie głównej nie mogę za bardzo tego znaleźć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MINIMUM WPŁATY: 40zł

MINIMUM WYPŁATY: 120zł

 

Minimalna stawka zakładu: 2zł.

 

----------------- Z HELPA -------------------------

Jakie formy wpłat/wypłat są oferowane?

 

Zajrzyj na stronę Pomocy dotyczącą wpłat i wypłat. Zawiera ona wszelkie informacje na temat sposobów płatności i warunków ramowych (wpłata minimalna, opłaty itp.).

 

do góry

 

Gdzie mogę znaleźć numer konta bankowego, potrzebny do wykonania przelewu (wpłata na konto bwin)?

 

Numer konta bankowego znajdziesz na swoim koncie bwin. Zaloguj się do serwisu i przejdź do opcji „Wpłata/Wypłata”/„Wpłata”/„Przelew bankowy”. Wyświetlane jest pole, w którym możesz podać kwotę wpłaty. Potwierdź wpis przyciskiem „dalej”. Automatycznie wyświetlany jest numer konta przewidziany przez bwin dla Twojego kraju. Aby dokonać wpłaty na konto bwin, należy korzystać wyłącznie z wyświetlonego numeru konta bankowego. W tytule przelewu podaj numer referencyjny, wyświetlony pod danymi banku. Tylko po podaniu tego numeru, wpłacona kwota może zostać przyporządkowana Twojemu kontu bwin.

do góry

 

Dokonałem wpłaty, kwota nie została jednak zapisana na koncie bwin.

 

Sprawdź online czas edycji potrzebny do zrealizowania wpłaty wybraną przez siebie metodą. Jeśli czas ten został przekroczony, zwróć się do działu obsługi klienta, podając nazwę użytkownika, wybraną opcję płatności oraz ewentualny komunikat o błędzie, który wystąpił przy próbie dokonania wpłaty.

do góry

 

Dlaczego nie mogę dokonać płatności kartą kredytową?

 

Postępuj zgodnie z komunikatem, który ukazuje się przy próbie dokonania wpłaty. Jeśli jeszcze nigdy nie udało Ci się dokonać płatności kartą kredytową i otrzymałeś komunikat, że wpłata za pomocą karty kredytowej została odrzucona z uwagi na wewnętrzne ustawienia bezpieczeństwa, prosimy Cię o skorzystanie z innej metody płatności.

do góry

 

Co to jest kod CVC2?

 

Trzycyfrowy kod CVC2 znajduje się na pasku podpisu na odwrocie karty kredytowej. Jeśli nie znajdziesz kodu w tym miejscu, zasięgnij informacji w banku, który wydał kartę.

Więcej informacji: CVC2

do góry

 

Gdy chcę dokonać wpłaty, otrzymuję komunikat „wystąpił błąd techniczny”.

 

W przypadku otrzymania komunikatu o wystąpieniu błędu technicznego, prosimy o ponowienie próby dokonania wpłaty po jakimś czasie. Jeśli nadal nie możesz dokonać wpłaty, zwróć cię do działu obsługi klienta, podając imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia i adres e-mail, które umieściłeś na koncie bwin, oraz dokładną treść komunikatu o błędzie.

do góry

 

Czy istnieje limit wpłaty?

 

Nasze standartowe limity wpłat, o ile nie wybrano indywidualnych ustawień limitu, wynoszą 5.000 euro w ciągu 30 dni. W trakcie ustalania indywidualnego limitu wpłat pod uwagę są brane wypłacone wygrane znajdujące się na koncie użytkownika: indywidualny limit wpłat może zostać podwyższony o sumę wypłat z konta, które zostały przeprowadzone w ciągu 30 dni. Limit nie zostanie podwyższony jeśli użytkownik samodzielnie ustalił indywidualny limit wpłat. Użytkownik może zawsze samodzielnie zmiejszyć lub zmienić wysokość wybranego limitu. Podwyżki standartowych limitów wpłat są tylko możliwe jeśli użytkownik przedstawi odpowiednie dokumenty żądane przez Financial Service Team.

do góry

 

W jaki sposób mogę zmienić limit wpłat?

 

W ramach naszej polityki „responsible gaming” masz zawsze możliwość samodzielnego obniżenia limitu miesięcznego na koncie, korzystając z opcji „Moje konto”/„Mój profil”/„Ustawienia”. W tym miejscu możesz także sprawdzić swój aktualny limit. Jeśli życzysz sobie zwiększenia standardowego limitu wpłat, zwróć się do działu usług finansowych, przedkładając odpowiednie dokumenty potwierdzające Twoją sytuację finansową (limit.com@bwin.com) i przekaż nam, jaką kwotę, chcesz wpłacać miesięcznie. Czas opracowywania wynosi jeden dzień roboczy. Po weryfikacji otrzymasz decyzję pocztą elektroniczną. Odpowiednimi dokumentami są zaświadczenia potwierdzające, że podniesienie limitu wpłat do wartości przez Ciebie podanej jest proporcjonalne do Twojej sytuacji ekonomicznej i zasadniczo nie stanowi zagrożenia finansowego (np. ocena zdolności kredytowej Twojego banku).

do góry

 

Dlaczego przy pierwszej wypłacie muszę dołączyć kopię dowodu osobistego?

 

Z uwagi na Twoje bezpieczeństwo oraz warunki licencyjne przy pierwszej wypłacie zysków wymagamy przedłożenia kopii dowodu osobistego ze zdjęciem. Kopię tę można przefaksować lub zeskanować i przesłać pocztą elektroniczną. Ma to na celu potwierdzenie pełnoletności użytkownika i gwarantuje, że rzeczywiście jesteś osobą, która zleciła wypłatę, a nie nieupoważnioną osobą trzecią. Należy zwrócić uwagę, aby kopia/skan dowodu osobistego nie była zbyt ciemna. W przypadku przesyłania pocztą elektroniczną rozmiar pliku nie powinien przekraczać 2 MB. Na kopii dowodu osobistego prosimy umieścić także nazwę użytkownika.

do góry

 

Zleciłem wypłatę, jednak kwota nie została jeszcze przelana na moje konto.

 

Z reguły w dni robocze bwin przekazuje wszystkie polecenia wypłaty usługodawcom finansowym w przeciągu 24 godzin. Czas realizacji przelewu zależy również od wybranej formy płatności i bwin nie ma na niego dalszego wpływu. Jeśli po upływie odpowiedniego czasu nie otrzymałeś jeszcze wypłaty i przesłałeś nam już kopię dowodu osobistego ze zdjęciem, zwróć się do działu obsługi klienta, podając swoją nazwę użytkownika.

do góry

 

Nie mogę wydać polecenia wypłaty online.

 

Sprawdź, czy aktualny stan konta odpowiada minimalnemu limitowi wypłaty. Limit ten znajdziesz na swoim koncie w opcji „Wpłata/Wypłata”/„Wypłata”/„Limit na transakcję”. Tylko wtedy możesz wydać polecenie wypłaty online. Jeśli tak jest, sprawdź, czy nie stosowałeś w oknie wypłaty znaków specjalnych. Niedozwolone są kropki, przecinki, dwukropki itp. Nierozpoznawane są także znaki diakrytyczne. Ponadto należy pamiętać, że dostępność metod wypłaty zależy od wybranej metody wpłaty. Jeśli mimo przestrzegania tych wszystkich zaleceń dokonanie wypłaty nie jest możliwe, zwróć się do działu obsługi klienta, podając nazwę użytkownika oraz treść komunikatu o błędzie, wyświetlanego przy poleceniu wypłaty..

do góry

 

Ile kosztuje dokonanie wypłaty?

 

bwin dokonuje wypłaty bezpłatnie. bwin pokrywa opłaty bankowe za pierwszą wypłatę w miesiącu kalendarzowym oraz wszystkie polecenia wypłaty powyżej 1000 euro. Opłaty bankowe za kolejne polecenia wypłaty w danym miesiącu o wartości poniżej 1000 euro pokrywa klient.

do góry

 

Wydałem polecenie wypłaty, chcę jednak znowu mieć pieniądze na koncie bwin.

 

W zależności od tego, jak bardzo zaawansowana jest procedura wypłaty, można w wyjątkowych wypadkach anulować transakcję. W tym celu zwróć się do działu obsługi klienta, podając nazwę użytkownika oraz uzasadnienie anulowania wypłaty.

do góry

 

Dlaczego moje polecenie wypłaty zostało anulowane?

 

Anulowanie może mieć różne powody:

 

* Wypłaty mogą być realizowane wyłącznie z/na środki płatnicze i konta bankowe, które należą do bwin właściciela konta.

* Wypłata gratisowych należności z tytułu zakładów lub gier oraz bonusów marketingowych podlega warunkom promocji.

* Jeśli dokonane wpłaty nie zostaną przeznaczone na skorzystanie z naszej bogatej oferty, lecz wydane zostanie polecenie ich wypłaty, bwin może je w poszczególnych wypadkach anulować zamiast dokonać zleconej wypłaty.

* W przypadku płatności kartami kredytowymi bwin zastrzega sobie prawo weryfikacji tych kart poprzez przesłanie ich kopii.

* Wypłaty mogą zostać dokonane wyłącznie po otrzymaniu kopii dowodu osobistego ze zdjęciem.

 

do góry

 

Dlaczego moje polecenie wypłaty zostało anulowane i zastosowano inną metodę wypłaty?

 

Z uwagi na wewnętrzne środki bezpieczeństwa wypłaty mogą być zmieniane przez nasz dział finansowy.

do góry

 

Dlaczego nie mogę wypłacić całego wkładu?

 

Sprawdź, czy aktualny stan konta odpowiada minimalnemu limitowi wypłaty. Limit ten znajdziesz na swoim koncie w opcji „Wpłata/Wypłata”/„Wypłata”/„Limit na transakcję”. Tylko wtedy możesz wydać polecenie wypłaty online. Ponadto w oknie wypłat można wprowadzać wyłącznie całe kwoty (bez miejsc po przecinku).

Jeśli Twoje konto bwin brało udział w akcji bonusowej, możesz wydać polecenie wypłaty całego wkładu dopiero wtedy, gdy spełnione zostały warunki uczestnictwa.

do góry

 

--------------------------------------------------------------------

Natychmiastowy bonus: za każdego przyjaciela, którego uda Ci się przekonać do bwin otrzymasz 40 PLN darmowej bonifikaty na zakłady sportowe. Twój przyjaciel też. Każdy nowy przyjaciel, którego przekonasz do bwin to nowa premia! Po wniesieniu przez Twojego przyjaciela 120 PLN na zakłady sportowe, przelewamy w przeciągu 36 godzin premię na Twoje konto.

 

Więc jeśli chcesz grać to daj znać, a Cię zaproszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego muszę się zarejestrować?

 

Rejestracja na stronie internetowej bwin jest niezbędna, aby korzystać z wszystkich produktów oferowanych w serwisie. W momencie rejestracji otwierasz bezpłatnie i bez zobowiązań konto bwin, na którym zarządzasz zakładami i danymi osobowymi. Zakłady pieniężne można zawierać dopiero po dokonaniu wpłaty na konto. Zarejestruj się teraz!

do góry

 

Dlaczego muszę podać przy rejestracji dane osobowe?

 

Podanie prawidłowych danych stanowi warunek skorzystania z naszej oferty. Podobnie jak w banku, na koncie bwin zarządza się pieniędzmi. Wymagamy podania imienia i nazwiska oraz aktualnego adresu zamieszkania. Data urodzenia potwierdza, że użytkownik osiągnął wiek minimalny, umożliwiający korzystanie z usług bwin. Adres e-mail służy do kontaktowania się z Tobą, np. gdy zapomniałeś hasła lub chcesz zamówić powiadamianie pocztą elektroniczną. Ponadto w taki sposób informujemy graczy o akcjach specjalnych. W każdej chwili możesz zrezygnować z naszego newslettera.

do góry

 

W jaki sposób chronione są moje dane?

 

W celu zapewnienia bezpieczeństwa bwin stosuje wszelkie dostępne obecnie technologiczne środki bezpieczeństwa. Wszystkie dane są chronione przed nieupoważnionym dostępem osób trzecich zaporą firewall. Firewall jest specjalnym systemem ochronnym o wysokozaawansowanej technologii bezpieczeństwa, zaprojektowanym w celu ochrony naszej sieci. Ponadto stosujemy niezawodne wewnętrzne mechanizmy ochrony danych w połączeniu z restrykcyjnym systemem bezpieczeństwa. Dodatkowo podczas komunikacji z przeglądarką internetową dane chronione są za pomocą pewnej i sprawdzonej technologii kodowania firmy VeriSign®.

do góry

 

Czy rejestracja w bwin wiąże się z jakimiś zobowiązaniami?

 

Nie. Rejestracja nie niesie za sobą żadnych zobowiązań — nie jesteś zobowiązany do regularnych wpłat pieniężnych lub wnoszenia zakładów. Rejestrując się, jesteś jednak zobowiązany do przestrzegania naszych Ogólnych warunków handlowych.

do góry

 

Nie mogę się zarejestrować, ponieważ moje dane są już zapisane. Co mogę zrobić?

 

Oznacza to, że jesteś już zarejestrowany w serwisie bwin. Jeśli zapomniałeś lub zgubiłeś dane dostępowe, zwróć cię do działu obsługi klienta, podając imię i nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia i adres e-mail, które umieściłeś na koncie bwin.

 

W wiadomości e-mail należy podać powód przesłania pisma, aby dział obsługi klienta mógł niezwłocznie na nie odpowiedzieć.

do góry

 

Nazwa użytkownika, którą chciałbym się posługiwać, jest już zajęta. Co mogę zrobić?

 

Jeśli podałeś nazwę użytkownika, która znajduje się już w naszej bazie danych, system automatycznie proponuje trzy alternatywy. Wybierz jedną z proponowanych nazw użytkownika lub spróbuj ponownie wybrać inną nazwę użytkownika (np. w połączeniu z cyfrą).

do góry

 

Nie mogę wyjść poza formularz rejestracyjny. Za każdym razem, kiedy podaję ciąg cyfr, ponownie wyświetlana jest strona rejestracji — co można na to poradzić?

 

Przyczyną tego problemu może być przepełniona pamięć podręczna. Usuń pliki cookie i ponownie wypełnij formularz rejestracyjny.

Więcej informacji: Cookie

do góry

 

Jak mogę po dokonaniu rejestracji potwierdzić adres e-mail?

 

Rejestracja w serwisie bwin jest zakończona dopiero po potwierdzeniu adresu e-mail podanego w formularzu rejestracyjnym. Na ten adres, zaraz po wypełnieniu formularza, otrzymasz weryfikującą wiadomość e-mail. Aby potwierdzić adres, należy kliknąć na link załączony do wiadomości.

 

Także po pierwszym zalogowaniu się, w opcji „Moje konto”/„Mój profil”/„Dane osobowe” kliknięcie na odpowiedni link powoduje wysłanie nowej weryfikującej wiadomości e-mail na podany adres. Aby potwierdzić adres, należy kliknąć na link podany w wiadomości e-mail.

Należy pamiętać, iż użytkownik nie może otrzymać żadnych wiadomości e-mail od bwin (np. zamówionych powiadomień pocztą elektroniczną itp.), dopóki adres e-mail nie zostanie potwierdzony. W przypadku pytań natury ogólnej dział obsługi klienta udzieli informacji oczywiście także bez weryfikacji adresu.

do góry

 

Czy po dokonaniu rejestracji mogę zmienić dane osobowe?

 

Należy pamiętać, że nie ma możliwości późniejszej zmiany podstawowych danych, takich jak imię i nazwisko, data urodzenia, waluta konta bwin oraz ustawienia krajowe. bwin stawia na pierwszym miejscu wiarygodność i uczciwość. Pozostałe dane można edytować także po dokonaniu rejestracji.

W wyjątkowych przypadkach bwin weryfikuje i akceptuje zmianę podstawowych danych po przedłożeniu odpowiednich dokumentów.

do góry

 

Czy można się zarejestrować więcej niż jeden raz?

 

Nie. Jako klient serwisu bwin można zarejestrować się tylko raz. Po dokonaniu rejestracji dane są zapisywane w bazie danych, a ponowna rejestracja nie jest możliwa. W przypadku ponownej rejestracji z podaniem nieprawdziwych danych bwin jest uprawniony do zamknięcia dodatkowego konta bwin. Prosimy o przestrzeganie Ogólnych warunków handlowych.

do góry

 

Jak mogę sprawdzić, czy moja rejestracja powiodła się?

 

Po prawidłowym wypełnieniu formularza rejestracyjnego zostaniesz automatycznie zalogowany do konta bwin, gdzie możesz zobaczyć różne możliwości dokonania wpłaty — rejestracja jest tym samym zakończona. Ponadto otrzymasz od nas pocztą elektroniczną potwierdzenie, w którym poprzez kliknięcie na odpowiedni link musisz zweryfikować podany adres e-mail.

do góry

 

Nie chcę dokonać wpłaty bezpośrednio po rejestracji. Czy jest to konieczne?

 

Wpłaty nie musisz dokonywać natychmiast. Wpłaty na konto można dokonać w dowolnym czasie w opcji „Wpłata/Wypłata”.

do góry

 

Posiadam już konto wap i chciałbym teraz skorzystać z oferty online.

 

Posługując się loginem istniejącego konta wap, możesz korzystać także z naszej oferty online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Witam serdecznie , na forum jestem już jakiś czas , około roku , jednocześnie jestem użytkownikiem forum o profilu bukmacherskim , na forum laki zawsze starałem się pomagać jeśli tylko mogłem i moja wiedza na to pozwalała . Teraz mam nadzieje ,że wy drodzy koledzy pomożecie mnie a może także sobie chciałem wam pokazać forum na którym można dostawać darmowe bonusy za aktywnośc a na którym także obstawiam koszykówke z niezłym skutkiem , dokładniej NBA , znajdziecie tam trafne i rzeczowe analizy ,które niejednokrotnie pomogą wam w wytypowaniu zwycięzcy spotkania Jeżeli chcecie mi przy okazji pomóc to proszę zarejestrujcie się z linka :

 

 

http://www. :censored:

 

Dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Było o tym w TV. Bukmacher jak to bukmacher zrobił wszystko, żeby gostek wielkiej kasy nie wygrał... Gościu chciał postawić 50gr, jednak z uwagi na wielkie ako, zmniejszyli mu stawkę do 3 groszy ;]....Ako miał jak piszą ponad 180tysięcy, a wygrał tylko 5 tysiaków z kawałkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 lata później...

Mój najlepszy zakład to wygrana 215zł za 15zł. Obecnie polecam grę na zakład powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie.Kursy są zwykle w granicach 2zł. Przeważnie udaje się gdy u siebie gra Barcelona, Real , MU , Bayern , Hiszpania czy Niemcy.

Mam takie pytanie- jak najbezpieczniej zrobić wypłatę z bet365? Jak najszybciej? Jakie są opłaty administracyjne przy tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie polecam grę na zakład powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie.Kursy są zwykle w granicach 2zł. Przeważnie udaje się gdy u siebie gra Barcelona, Real , MU , Bayern , Hiszpania czy Niemcy.

 

10 ostatnich wyników w pierwszej połowie:

15.10.2011 FC Barcelona - Racing Santander 2:0

24.09.2011 FC Barcelona - Atlético Madrid 3:0

17.09.2011 FC Barcelona - CA Osasuna 5:0

13.09.2011 FC Barcelona - AC Milan 1:1

29.08.2011 FC Barcelona - Villarreal CF 2:0

26.08.2011 FC Barcelona - FC Porto 1:0

22.08.2011 FC Barcelona - SSC Napoli 2:0

17.08.2011 FC Barcelona - Real Madrid 2:1

09.08.2011 FC Barcelona - Real CD Espanyol 0:0

08.08.2011 FC Barcelona - Girona FC 1:1

 

15.10.2011 Real Madrid - Real Betis 0:0

27.09.2011 Real Madrid - AFC Ajax 2:0

24.09.2011 Real Madrid - Rayo Vallecano 2:1

10.09.2011 Real Madrid - Getafe CF 1:1

24.08.2011 Real Madrid - Galatasaray SK 1:1

14.08.2011 Real Madrid - FC Barcelona 1:2

21.07.2011 Real Madrid - Guadalajara Chivas 0:0

21.05.2011 Real Madrid - UD Almería 2:1

10.05.2011 Real Madrid - Getafe CF 1:0

30.04.2011 Real Madrid - Real Zaragoza 0:1

 

01.10.2011 Manchester United - Norwich City 0:0

27.09.2011 Manchester United - FC Basel 2:0

18.09.2011 Manchester United - Chelsea FC 3:0

28.08.2011 Manchester United - Arsenal FC 3:1

22.08.2011 Manchester United - Tottenham 0:0

07.08.2011 Manchester United - Manchester City 0:2

05.08.2011 Manchester United - New York Cosmos 2:0

24.05.2011 Manchester United - Juventus FC 1:1

22.05.2011 Manchester United - Blackpool FC 1:1

08.05.2011 Manchester United - Chelsea FC 2:0

04.05.2011 Manchester United - Schalke 2:1

 

15.10.2011 Bayern München - Hertha BSC Berlin 3:0

27.09.2011 Bayern München - Manchester City 2:0

24.09.2011 Bayern München - Bayer Leverkusen 2:0

10.09.2011 Bayern München - SC Freiburg 3:0

20.08.2011 Bayern München - Hamburger SV 3:0

17.08.2011 Bayern München - FC Zürich 1:0

07.08.2011 Bayern München - Mönchengladbach 0:0

26.07.2011 Bayern München - AC Milan 1:1

19.07.2011 Bayern München - Hamburger SV 0:2

09.07.2011 Bayern München - Qatar 2:0

 

Jak widać sprawdza się :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poda jakieś ciekawe typy na czwartek? ...bo jest co wybierać

 

Liga Europejska - 20.10 – Czwartek

 

Lokomotiv Moskwa – AEK Ateny

AZ Alkmaar – Austria Wieden

Club Brugge – Birmingham

Maribor – Braga

Rennes – Celtic

Udinese – Atletico Madryt

Aek Larnaca – Schalke

Maccabi Haifa – Steaua Bukareszt

Odense – Twente

Wisla Kraków – Fulham

Sturm Graz – Anderlecht

Paok – Shamrock

Tottenham – Rubin

Hannover – FC Kopenhaga

Standard Liege – Vorskla

Hapoel Tel Aviv – PSV Eindhoven

Rapid Bukareszt – Legia Warszawa

Zurich – Lazio

Sporting Lisbona – Vaslui

Dinamo Kijow – Besiktas

Stoke – Maccabi Tel Aviv

Athletic Bilbao – Salzburg

Slovan Bratyslawa – Paris St Germain

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak obstawił:

Lokomotiv Moskwa – AEK Ateny 1

AZ Alkmaar – Austria Wieden 1

Club Brugge – Birmingham 1

Maribor – Braga 2

Rennes – Celtic 1

Udinese – Atletico Madryt X

Aek Larnaca – Schalke 2

Maccabi Haifa – Steaua Bukareszt 1

Odense – Twente 2

Wisla Kraków – Fulham 2

Sturm Graz – Anderlecht 2

Paok – Shamrock 1

Tottenham – Rubin X2

Hannover – FC Kopenhaga 1

Standard Liege – Vorskla 1

Hapoel Tel Aviv – PSV Eindhoven 2

Rapid Bukareszt – Legia Warszawa 2

Zurich – Lazio 2

Sporting Lisbona – Vaslui 1

Dinamo Kijow – Besiktas 1

Stoke – Maccabi Tel Aviv 1

Athletic Bilbao – Salzburg 1

Slovan Bratyslawa – Paris St Germain 2

 

Może z czegoś skorzystasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...