Skocz do zawartości

Zakłady bukmacherskie


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w poniedziałek chce wysłać taki kuponik:

 

Wisła Kraków – Standard Liege (Standard strzeli 1.30)

Legia Warszawa – Sporting Lisbona (Obie strzelą 1.60)

Górnik Zabrze – Legia Warszawa 1 (3.10)

Zawisza Bydgoszcz – Olimpia Grudziądz (Zawisza strzeli 1.16)

Pogoń Szczecin – Piast Gliwice (Pogoń strzeli 1.20)

ŁKS Łódź – Polonia Warszawa 2 (1.70)

Lech Poznań – GKS Bełchatów (Lech strzeli 1.12)

Zagłębie Lubin – Wisła Kraków (Wisła strzeli 1.25)

 

Za 10 zł. można wygrać 187.84 PLN

 

Właśnie skończył mi się ostatni mecz z kuponu jak widać najsłabszy kurs mi zawalił kupon :/

Lech Poznań nie strzelił gola kurs 1.12 reszta meczy wszystko dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wczoraj pod wpływem alkoholu postawiłem na Śląsk Wrocław 100 zł. i 5 dyszek wygrałem na czysto

Szkoda że tak bardzo spadł kurs bo aż do 1,50

Zgadzam się w 100% z @lukas_k kto ich sprawdzi czy grają fair play?

Moim zdaniem Wisła odpuści ten mecz i Śląsk Wrocław zdobędzie MISTRZA POLSKI

Jestem ciekawy czy bukmacherzy wycofają ten mecz z zakładów :D

Mój ziomek był na zakładach (STS) 2 godziny przed meczem Wisła - Śląsk i mecz był zablokowany :lol2:

Przez internet nie było żadnych przeszkód związanych z meczem Wisły (przynajmniej na expekt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawi mnie jak macie typy na te mecze? są to międzynarodowe mecze towarzyskie

Federacja Rosyjska - Urugwaj

Belgia - Montenegro

Dania - Brazylia (Neutralne boisko)

Irlandia - Bośnia-Hercegowina

Hiszpania - Serbia (Neutralne boisko)

Szwajcaria - Niemcy

Czechy - Izrael (Neutralne boisko)

Grecja - Słowenia (Neutralne boisko)

Norwegia - Anglia

 

Czy obawiacie się jakiś niespodzianek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Wczoraj myślałem że mnie krew zaleje :/ zabrakło mi dwóch głupich bramek :/

VFB Stuttgart zremisował bezbramkowo u siebie z FC Kopenhaga (0:0) a Tottenham na wyjeździe 1:1 z NK Maribor

Za skromne 1,26 mogłem wygrać... 2542,73 zł.

pHy6F.png

Na innych kuponach miałem po jednym, dwa błędy ale było dużo mniej do wygrania :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tasiemka... :D

 

Wczoraj miałem niemalże identyczną sytuację. Również zabrakło mi dwóch bramek. Też nie wszedł mi mecz VFB Stuttgart - FC Kopenhaga (typowałem zwycięstwo gospodarzy) oraz PSV Eindhoven - AIK Sztokholm (1-1) gdzie górą również miała być holenderska ekipa. Tak jak u Ciebie wygrana mogła być naprawdę okazała ale mówi się trudno. Niby przy tak wielu zdarzeniach szanse na wygraną są bardzo małe ale gdy ostatecznie tak niewiele zabrakło to jednak trochę szkoda. :) Wczorajsze wydarzenia w Lidze Europejskiej okazały się bardziej przewidywalne niż to co działo się ostatnio w LM. Nie pamiętam kiedy ostatnio obserwowanie livescore'a nie było dla mnie tak ekscytujące ale ostatecznie weszły tylko kupony z niską stawką na 1-2 wydarzenia. Dobre i to. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Notowania u bukmacherów przed derbami Górnik-Ruch. Zabrzanie minimalnym faworytem

Bukmacherzy uważają, że w niedzielny spotkaniu derbowym minimalnym faworytem jest Górnik Zabrze, ale kursy na “Trójkolorowych” wskazują, że jest tak chyba wyłącznie dlatego, iż ekipa Adama Nawałki zagra na własnym stadionie.

 

Najwięcej można zarobić stawiając na Ruch Chorzów. Średni kurs na “Niebieskich” wynosi 3.44, natomiast najwyższy 3.75. Nieźle płatny jest też remis, bo średni kurs to 3.23, a najwyższy 3.43. Najmniej można zarobić obstawiając gospodarzy, choć kursy na Górnika również są wysokie. Średni za wygraną wynosi 2.10, natomiast najwyższy 2.22. Jak widać, specjaliści pracujący dla różnych zakładów bukmacherskich przewidują, że będzie to niezwykle wyrównane spotkania, w którym każdy wynik jest możliwy.

 

źródło: Roosevelta81.pl

 

Coś czuję że dziś Robert Burneika może dostać od tancerza a płacili ponad 4 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 lat później...

Lektura obowiązkowa - bardzo ciekawy materiał o zakładach bukmacherskich.
https://sport.tvp.pl/64386058/korupcja-czy-w-polskiej-pilce-znow-ustawia-sie-mecze-rozmowa-z-pracownikiem-bukmachera

Cytat

wszyscy zawodowcy grają u azjatyckich bukmacherów, który mają bardzo duże limity i wygrane wypłacają bez żadnych problemów. Generalnie głównym zarobkiem bukmacherów są gracze stawiające tzw. taśmy. Zawodowców jest mało. Oni potrafią zagrać jeden mecz za dużą kwotę, bo mają informacje... Inną sprawą jest giełda zakładów.
– Co to jest?
– Na giełdzie zakładasz się z innymi ludźmi, a obserwując giełdę możesz poznać, czy coś się dzieje. Wyobraźmy sobie, że jest 80. minuta jakiegoś meczu i u wszystkich bukmacherów jest kurs 2-3, że padnie jeszcze jeden gol. I nagle na giełdzie ktoś, po zaniżonym kursie, stawia 2000 euro na to, że gol już nie padnie. Ta osoba wystawia swoją propozycję zakładu. Powiedzmy "under" po kursie 3, bo przecież "over" w 80. minucie powinien mieć taki kurs. Amatorzy wariują, myślą że jest to okazja lub że ktoś się pomylił i pobierają ten zakład. Gdy bramka wpada, amatorzy przegrywają a zawodowiec wygrywa - tak jest w 95 proc. przypadków.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...