Skocz do zawartości

Brytyjski futbol


Egzystencjalny Paw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, kamil2505 napisał:

@tracer10 myślę, że jak w Excelach nie będzie się zgadzać to pójdą dalej i wezmą się za Ekstraklasy kładząc na stół potężne pieniądze. Skoro zrobili to przy Bundeslidze czy PL to czemu nie mieliby tego zrobić przy Ekstraklasie? 

 

A taki ruch będzie dla C+ śmiertelny. 

Bo może obligacji nikt nie kupi i

 nie będzie wielkich pieniędzy 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Umek możliwe 😁

Oczywiście jestem w tej zdecydowanej większości,  która uważa, że na naszym rynku robi się zbyt tłoczno jeżeli chodzi o prawa tv. I miło byłoby usłyszeć, że Viaplay jednak się wycofuje i sprzedaje prawa gdzie indziej. Jednak trudno mi w to uwierzyć, że tak się stanie. :)

Tym bardziej,  że ich zalożenia dotyczące poszerzenie bazy abonenckiej nie wydają się być jakoś wygórowane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekty już są widoczne. Ludzie odchodzą od ogladania piłki i wystarczy im skrót albo zobaczenie wyników na flashscore. :)

No i piractwo rośnie w siłę o czym przekonują się już chociażby Francuzi:

https://satkurier.pl/news/206807/canal-wylaczy-rmc-sport-z-satelity-przez-piractwo.html

 

A to dane sprzed 3 lat. Ciekawe jak jest dziś. 😉

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda panowie, ludzie odchodzą od oglądania piłki nożnej, a ja sam jestem najlepszym przykładem. Piłkę oglądam od 1982 roku, ale ostatnie wydarzenia mnie zniechęciły do oglądania. Najpierw ten VAR, po strzelaniu gola, człowiek już się nie cieszy, a czeka kilka minut na uznanie bramki. Potem wirus, puste trybuny no i do tego rozdrobnienie praw. Ja byłem fanem ligi angielskiej, ale po utracie praw przez Canal+ zamierzam zrezygnować z Canal+, a na Viaplay szkoda mi kasy wydawać. W to, że Viaplay z kimś się podzieli prawami nie wierzę. Na szczęście mam wiele zainteresowań i kasę wolę na to zainwestować. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi z Lig zagranicznych taki "Sport+" od C+ czy dawne "Eurogole" z Eurosportu w zupełności wystarczyły. 

Regularnie tylko moją drużynę w Ekstraklasie śledzę. Już nawet z Ligą Mistrzów u mnie bywa różnie. Polsat skutecznie zniechęca do jej oglądania. Przyznaję, że często w środę wybieram TVP, a nie PSP. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam zaraz śmiertelny, C+ jakoś sie trzyma póki co, a jak stracą jeszcze Ekstraklasę to zwyczajnie będą musieli całkiem sie przestawić na co innego niż piłka czy ogólnie sport.

Jak mają tam kogokolwiek we władzach w miarę myślącego przyszłościowo [ choć wątpię😃 ] to już powinni brać to pod uwagę.

Bez żadnej piłki [ nie liczę ewentualnych sublicencji ] marka C+ musi pójść w stronę filmu czy serialu, a tu też jakby to rzec wsio rozkupione czyli zostają tzw. Originalsy.

Już nie raz wróżono upadek tej stacji, a trwają, choć bez piłki będzie to dla nich ciężki bój o życie.

Jedyne co mnie martwi to fakt iż straciłem za rok możliwość legalnego oglądania w polskiej stacji Premier League w porządnej jakości.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kamil2505 napisał:

Mi z Lig zagranicznych taki "Sport+" od C+ czy dawne "Eurogole" z Eurosportu w zupełności wystarczyły.

To są wspomnienia z mojego dzieciństwa. Eurogole oraz program na Polsacie Sport (nie pamiętam nazwy programu). Nie miałem dostępu ani do Internetu, ani nie miałem wszystkich kanalów z ligami, więc tylko sie tymi programami delektowałem. A wcześniej w poniedziałek, był 'sport' po "Wydarzeniach", i tam były bramki z Ligi Hiszpańskiej, dzięki czemu mogłem obejrzeć krótkie fragmenty meczu Realu Madryt z weekendu. A teraz, to.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...