Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

aż łezka w oku się kręci ..... Kiedyś na Vivie Mayday , Sunrise Festival , Cała Love parade na niemieckiej Vivie

 

Lexi K Paul ,Dj Dean , Rococo , Silver , Lichtenfels , WESTBAM I JEGO HARD TIMEs ........................... i tak wymieniać można długo.

 

Niestety to już tylko Historia :( Znikła Viva Plus .... właściwe Viva jak z 2003 też :(

 

A Pytanko takie mi się nasunęło w roku np. 2003 woleliście Vive POLSKĄ CZY NIEMIECKA ?????????????????????

 

ja przez UPC tylko Niemieckie miałem .... Ale Viva Plus Wielki Szacun dla tej stacji .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obydwie były kiedyś git! 100% muzyki, a teraz u nas jest trochę śmieci, a niemcom współczuję bo mają same przestarzałe śmieci z MTV.... a taki Club Rotation Dane Charts leci o 1 w nocy porażka...

 

Znowu nowość: JLS Feat. Tinie Tempah - Eyes Wide Shut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzyłem dzisiaj chwilkę na te Głupkowate smsy zasłaniające pół ekranu ... i wpadłem < w moim przekonaniu> na bardzo dobry program dla Vivy ... a właściwe reaktywację z odświeżeniem !!

 

Chodzi mi o odświeżony GET THE CLIP !! Wyglądał by tak jak kiedyś ale ....... VIVA promuje sobie tą swoja "SUPER <?>" stronkę ... a ja bym zrobił GTC metodą smsowa oraz...... przez INTERNET .... przez ich stronkę . Mogło by to tak wyglądać że glosować również by można było przez internet .... oczywiście by było to DLA WIDZA BEZPŁATNE= ograniczone Np Raz na pół godziny Głos na dany klip Plus Wiadomość tekstowa.

 

Pozostał by również tradycyjny sposób smsowy .

 

A na czym CHCIWY NA KASĘ Viacom by zarobił ??? a na tym ze w internecie by się odklikiwało pewnie z 4 reklamy zanim by się doszło do głosowania ... i kasa leci .... CHYBA BY BYŁA WIĘKSZA NIŻ ZA TE SMSY

 

Aha i bym zmienił formę wiadomości tekstowej zamiast tylko pozdrowień zrobić Zwykłego CZATA !!

 

Pełna interaktywność itp ... itd :) CO WY NA TAKI POMYSŁ ???????????????????????????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marek1991

Nie zaprzątaj sobie głowy takimi rzeczami bo nie ma najmniejszego sensu tego robić. Nie wiem czy zauważyłeś, że te paroty smsowe to jedna wielka ściema i są one puszczane w pętli, zwykle są dużo wcześniej umieszczane. Ten twój pomysł z Get the clip jest chybiony, bo viva nie robi programów live bo po prostu nie ma widocznie do tego odpowiedniego sprzętu i takie GTC to byłby dla nich ogromny koszt i problem. Łatwiej im jest puszczać smsy, które i tak nie idą na żywca tylko najczęściej idą z dużym opóźnieniem albo wogóle są losowo generowane przez komputer. To nie jest Viva Germany gdzie tam były, są i zapewne będą programy typu live i GTC normalnie robione, u nas zapomnij o tym, póki centrum nadawnaia Vivy jest w Londynie. Było to już tyle razy wałowane a ty ciągle to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avicii leci już od 2 tyg., Doda jest straszna, Peter Luts leci od piątku i Viva była pierwsza, na Esce leciało w sobotę pierwszy raz. Co do wymiocin na MTV to rozumiem , że masz na myśli te szity seriale amerykańskie itp, bo co do muzyki, która jest oczywiście rzadkością, to trzeba przyznać, że jest 100 razy ambitniejsza i lepsza niż na Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie pałałem sentymentem do Dody ale ten ostatni teledysk "Bad Girls" to jest kicha totalna a i Dody nie traktowałem i nie traktuje poważnie.Szkoda że człowiek nie może napisać tego co myśli o człowieku pokroju Dody na tym forum,a sypało by się że hej.Napiszę tylko tyle że dla mnie to panienka z okienka przynajmniej tak się zachowuje. A VIVA no cóż już zeszła na komercje całkowicie.Dobrze że że jest jeszcze Rebel TV .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że sporo osób wylewa tu swoje gorzkie żale na temat VIVY, no to ja też coś dopowiem. Mnie denerwuje ostatnio trochę, że VIVA puszcza tyle reklam. Wiem, że muszą się z czegoś finansować, ale naprawdę aż tak konieczne jest puszczanie co 15 minut 3-4 minutowych bloków reklamowych?

Co do Get The Clip, nasza VIVA nie przywróci tego programu z prostego powodu. Jest to zbyt duży problem techniczny. Pamiętam, że kiedy leciał ten program, były niemalże codziennie usterki. Zwykle zawieszała się grafika lub całkiem znikała, i klipy leciały sobie po prostu bez grafiki programu oraz belek z tytułami. Ostatnio była próba przywrócenia Get the Clip w postaci Hit Makera, lecz jak widać to też nie wypaliło. Program był produkowany w Niemczech (podobnie jak wcześniej Get the Clip) i tym razem nie dość, że były częste problemy z belkami, to przechodzenie z niemieckiego na polski system nadawania (np. podczas reklam) trwało strasznie długo, dlatego zrezygnowano z produkcji tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem nowy na forum, przez ostatnie godziny przeczytalem caly ten temat (uff...) i naszla mnie taka refleksja. skoro ktos tam na poprzednich stronach mowil, ze na vivie nie ma rapu dlatego, ze jest tam pelno bluzgow, to dlaczego ten:

kawalek od sierpnia mial / ma bardzo dobra rotacje na viva hits polska, pl top 10, pojawil sie takze na street charts i jakims programie nocnym. z cenzura, to fakt, ale i tak kazdy slyszy, co tam jest.

 

co do cenzury, to jeszcze w maju tamtego roku byl weekend z polskim hip-hopem i w bialy dzien lecialy klipy bez cenzury (pamietam, kolo 15 jadlem obiad i tede wyskoczyl ze swoim "[beep]ol konwenanse"), a tymczasem te same klipy w 10 na 10 sa juz z cenzura? :D tak samo, dzis w 10 na 10 jeden klip polecial bez cenzury (cycki nawet byly), a nastepy juz z. od czego to zalezy?

 

aha. zauwazylem jeszcze jedno. zawsze na nowym klipie ewy farny nie pojawia sie napis (belka, tak to chyba tu nazywacie) :D

 

ps. a dla fanow rapu dodam, ze dzis pierwszy raz wyemitowano nowy klip hifi bandy.

 

ps 2. co do hifi bandy wlasnie. na przelomie wrzesnia i pazdziernika ich klipy + wywiad byly emitowane tak czesto, ze mozna bylo sie z[beep]c (w ramach projektu vip), a cos na poprzednich stronach o tym nie wspomnieliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio co włączę VIVE to leci jakieś g**** zwane VIVA Królowie Densfloru. ŻAL mi ich po prostu!!!! W godzinach 19-21 puszczają takie g**** a wtedy najwięcej ludzi chyba TV ogląda!!!!! Ja mam Eska TV i sobie ją oglądam, ale jak ktoś nie ma tego kanału (wina CP, bo się nie chce im dołączyć) to włącza 4fun.tv bo nawet tam leci dość dobra muza.

Kiedyś VIVA była TOP1 teraz już chyba nawet spadła na trzecią pozycję wśród polskich stacji muzycznych ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zobaczyć wyniki oglądalności tego kanału w porównaniu z innymi stacjami muzycznymi :D

ale jak ktoś nie ma tego kanału (wina CP, bo się nie chce im dołączyć) to włącza 4fun.tv bo nawet tam leci dość dobra muza.

Ja też mam CP, ale mam dostęp do Eska TV każdy może mieć, bo to żaden problem wyszukać i dołączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam każdy odcinek ''100 klipów które wstrząsnęły Vivą'' Muszę przyznać że strasznie irytuje mnie Tede.Większość klipów mu się nie podoba.Krytykuje i śmieje się z artystów lepszych od siebie,którzy ponagrywali niezłe hity podczas gdy on sam nie nagrał ŻADNEGO.Ogólnie trudno nazwać jego twórczość muzyką.Mogli zaprosić ciekawszych gości do tego programu.Nie wiem co robi tam np Frytka czy Mandaryna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle te 100 klipów to "Pudelek" czy tam "Plotek" z MTV

 

Te sto klipów założenie było fajne coś w stylu "66 naj" z TVN STYLE ... ale co Pan Doniu może wiedzieć o klipach ??

 

Program czasami nudniejszy niż "koncert życzeń w TV Trwam"

 

Lepsze już by było 100 artystów które wstrząsnęło Vivą opisać wygląd itp itd. ... ale czego można oczekiwacz od Viacom-u ??? :

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam ten program podoba, mam nadzieję że będą kontynuować serie z cyklu 100..

A co do komentujących to akurat Doniu świetnie wypada, mówi na luzie, a Tede jest tam po to żeby nie było tzw. lizania [beep], każdemu znalezionemu się na liście klipowi i nie zgodzę się z stwierdzeniem że krytykuję lepszych od siebie, gdyż Jacuś nagrał kilka bdb płyt a taki np. Eric Prydz nagrał jeden hit i tyle go pamiętają.

Ogólnie najlepiej wypadają : Gośka, Wit Dziki, Doniu, Tede, Mrozu

Najgorzej : Frytka, Mandaryna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eric Prydz nagrał hit ale za to znany w całej Europie i pewnie za Oceanem też i na dodatek częściej ten jeden hit puszczają niż klipy Tedunia. Apropo to Eric Prydz nagrał też hit "Proper Education" i ostatnio też wydał nowy klip "Niton", który w Club Charts leciał. Nominują Tede do Comet, a "Pali się dach" jak puścili w Viva Hits Polska albo gdziekolwiek (nie widziałem) to było święto.

Wit Dziki perfekcyjnie prowadził rockowy program na starej Vivie. Nie przepadam za tą muzyką, ale ten program oglądałem często, bo Wit świetnie opowiadał i zapowiadał nowości. Jakbym miał własną stację muzyczną to bym go zatrudnił do takiego programu jako VJ'a :smile: oglądalność gwarantowana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...