Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety sprawdza się mój najgorszy scenariusz...

Po obejrzeniu trzeciego odcinka stwierdzam, że Daro nawet nie kryje się z polewką jaką robi sobie z tego gatunku i że robi to tylko dla $$$. Zagraniczne wytwórnie zrozumiały, że nie da się z DP walczyć wprost więc znalazły inny sposób. Dajemy się jak szmaty, dziwię się dlaczego zespoły jeszcze nie zabroniły emisji klipów. Co więcej dostałem niepotwierdzone info, że.... kolejny kanał muzyczny planuje program o DP! Jeżeli będzie to samo co na VIVIE to już NASZ gatunek nie wytrzyma.... Jeszcze dojdzie jakże obiektywny TVN i GW i stanie się coś znacznie gorszego niż to w 2002 kiedy to grupka osób (Wojewódzki, Cygan, itp co najśmieszniejsze w tej samej stacji co nadawała DP) wraz z pomocnymi mediami roz[beep]oliły nasz gatunek.

Zobaczycie wspomnicie mój post za rok, za dwa jak DP będzie już zniszczone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

E tam zaraz zniszczone disco będzie zawsze.Tak jak inne rodzaje muzyki się zmieniają tak samo zmienia się disco polo porównaj disco z lat 90 z tym co jest teraz a niby taki pewex - dziunia to co to niby jest jak nie disco polo ? Disco polo tylko w innym wydaniu a za kilka lat takich innych wydań disco polo będzie więcej :] No ale chyba przyznacie ze nie których disców to się da tylko na weselach słuchać po paru drinach bo jak zobaczyłem teledysk tego grubego kolesia przy tych ciągnikach który śpiewał coś tam lalalala :mrgreen: to mnie się odechciewa oglądać tego programu :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Z danych telemetrycznych wynika, że “Disco ponad wszystko” przyciąga przed ekrany głównie mężczyzn, widzów między 10. a 29. rokiem życia oraz tych tuż po czterdziestce i tuż po pięćdziesiątce, mieszkańców wsi i średnich miast oraz osoby z wykształceniem podstawowym."

 

Yhm .... Czyli odpowiedni target <:D> do programu .

 

PS. Ciekawe która z ogólnopolskich stacji(TVP / POLSAT / TVN) jako 1 puści na swoją antenę taki program ... (bo to że on będzie ... to tylko kwesta czasu. ) Stawiał bym na TVP2 typowy profil Rozrywkowo-rodzinny stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy rodzaj ma swoich odbiorców. Jest oglądalność są przychody z reklam. Ja stawiam na Polsat i albo Disco Relax, albo co bardziej prawdopodobne Disco Polo Live - miał on wiekszą oglądalność.

Jednak nie da się ukryć, że wkrótce czeka nas deja vu - czyli teraz jest wzrost zainteresowania, potem przesyt i... gwałtowny spadek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też zauważyłem, że mnóstwo klipów z 2009 roku. Jak ktoś pięknie kiedyś określił 99% programów na Vivie - po prostu Planet Viva, żadnej różnicy, czy to jakieś top czy inny program. Ten błąd (tylko dziś bo zawsze Deja Vu było ok) to być może wynika z tego, że na Viva DE od 1 stycznia będzie nowa grafika i u nas też może się przymierzają, za czym nie jestem. Bo teraz to jest ok, fajna kolorystyka, wszystko mieści się w belce, w jednej linijce, a jak wprowadzą nową to zaraz błędy przez kolejne 4 lata będą jak było z obecną - z trzy razy poprawiali zanim było ok. Niech chociaż poczekają do wiosny u nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie przymierzają do nowej grafiki bo takie "krzaczki" są od ok. wakacji przy tytule "Three 6 Mafia, Sean Kingston, Tiesto & Flo Rida - Feel It", a jeszcze wtedy nic nie było wiadomo o nowej grafice na VIVA Germany, te "krzaczki" robią się przy niepolskich znakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to u nas też zmienią tylko pewnie trochę później jak to było przy obecnych - w Niemczech były od 2.08.2004 a u nas dopiero od 11.10.2004. A do krzaczków masz rację - są przy nie polskich znakach, ale jeszcze przed wakacjami działało normalnie jak Tiesto mieli wpisanego z e z "umlautem"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motywy muzyczne według mnie są bardzo dobre http://www.youtube.com/watch?v=DcByadDQ7GM

 

Osobiście grafika obecna na Polskiej Vivie się już trochę "przejadła" kierowana do HOT TRZYNASTEK .Czas na zmiany. ALE TYLKO GRAFICZNE nie merytoryczne i zawrotności programu (tzn. szołów z MTV itp) bo już wole gagę niż powtórki powtórek króliczków co na to tato itp .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę ze grafika ta co jest u nas tez była w Niemczech na początku trochę inna też zmienili logo bo z początku nie zmieniało kolorów. Niech dopracują u siebie to potem niech robią co chcą tylko niech nie zmieniają wartości merytorycznej

 

Dzisiaj np . Bardzo udana była lista TOP 100 Viva 10 lecie Naprawdę grali kawałki z pierwszej dekady XXI Wieku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zerkałem dziś na tą listę top 100, no i muszę przyznać, że leciały naprawdę fajne i starsze piosenki. Również program 100 klipów, które wstrząsneły ViVĄ jest ciekawy i fajnie zrobiony.

Co do nowej grafiki z Viva de. Moim zdaniem bardzo pomysłowo zrobiona i fajnie ujednolicona. Jedyny minus to widoczność loga i jego umieszczenie po lewej stronie, ale wydaje mi się, że osoby odpowiedzialne za te zmiany szybko to naprawią. Mam nadzieje, że ta grafika zostanie w Viva pl również wprowadzona, mam nadzieje, że będzie to już na wiosnę. Fajny motyw belek z podpisami, czytelnie, wyraźnie, schludnie oraz nazwy programów - to wszystko bardzo ładnie komponuje się na ekranie. Nawet te kanciaste trójkąciki przejdą, ale powinni je troche rozjaśnić, lub dodać jakąś animację albo dać białą obwolutę. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...