Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Marek1991

To po co oglądasz? Czy warto sobie psuć nerwy takim czymś? Lepiej włącz eska tv, tam co tydzień nowości w liście internetowej.

 

Czy wiadomo coś o zmianie ramówki? Ktoś na forum kiedyś pisał, że na vivie będą zmiany w październiku i dadzą nowe programy. Czy coś się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W EskaTV też w "Web Chart" jest ciekawie bo niby ludzie na stronie mają głosować, a na stronie nie ma nic o głosowaniu...

 

Zastanawiam się nad tym po co spamicie kolejne strony o tym jaka to VIVA jest zła, ESKATV lepsza itp. ?

Jak wam VIVA nie pasuje to nie oglądajcie przecież wolny wybór macie...

 

Dzisiaj oglądam VIVA i powiem tyle, że dużo nowości:

 

Mohombi - Bumpy Ride, Shakira Ft Dizzee Rascal - Loca, Travis McCoy - We'll Be Alright, Tinchy Stryder Feat. Taio Cruz - Second Chance, Tim Berg - Seek Bromance, C-Bool Feat. Isabelle - Body & Soul, Wet Fingers - Like This.

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@CRSMTH: no jak na razie to ty też "spamisz" forum, wypisując nowości które były wspomniane wcześniej. Poza tym od tego jest to forum, żeby pisać wszystko co dotyczy Vivy, a są tu i narzekania i pochwały dla tej stacji. Nie tylko narzekanie. A że akurat mamy w PL teraz Eskę, która jest dobra, to ludzie Vivę właśnie przyrównują do niej, tak jak kiedyś przyrównywali do MTV (jak jeszcze puszczało muzę)

Co do Net Charts - nie jest jedyną listą, która wałkuje to samo co tydzień - tak samo jest przecież z Club Charts. Cała Viva :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wymieniam i piszę, że coś się jednak dzieje na VIVA Polska. Pochwały? W tym topicu chyba nie ma pochwał bo wszyscy tylko, że VIVA zacofana itp. itd. i mylicie, że to jest temat o stacji VIVA Polska, a nie ESKATV...

 

Poza tym NOWE pasmo muzyczne na VIVA Polska!:

 

Lubicie dobrze się zabawić, a wasze piątkowe i sobotnie wieczory zawsze stoją pod znakiem gorącej imprezy?

 

To mamy coś specjalnego dla wszystkich amatorów weekendowego szaleństwa! Już w najbliższy piątek – 15 października, na naszej antenie zagości nowe pasmo muzyczne przeznaczone tylko dla tych, którzy znają smak dobrej zabawy.

 

„Melanż Starter” to godzina z najlepszymi rytmami, które wprowadzą was w dobry nastrój i rozkręcą na początek weekendu. Pośród imprezowych klipów znajdziecie przeboje uwielbiane od lat, a także świeżutkie premiery. Nastrójcie się imprezowo razem z anteną VIVY! Dołączcie do nas w piątek i w sobotę i rozgrzejcie się muzycznie!

 

Czeka was niezły Melanż Starter!

 

Premiera: piątek 15 października, g. 20:00

Emisja: piątek i sobota g. 20:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedzielne Top 50 będzie miało 2 powtórki: w PN. od 9:00 i w CZW. od 23:00. Jestem jak najbardziej za bo przynajmniej tak z 8 godz smsowego śmiecia nie będzie. Personality i Club Charts w sobotę zamieniają się godzinami i będą o godz. jak kiedyś- 21h CCh, 22h Personality. Oglądam Melanż Starter i nie powala niczym. To, że będzie Cribs i My Own to może być - wolę to oglądać niż po raz setny Hot or Not.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku poleciał nowy klip Swedish House Mafia i to jedyna nowość bo reszta to playlista VIVY niestety. Parę klipów sprzed paru miesięcy gdy VIVA je puszczała. Zobaczymy co jutro puszczą? Powinni pogrzebać w playliscie MTV Dance UK i dać w tym paśmie od nich klipy. 1 godzina to zamało wg mnie i powinno to pasmo trwać jak ImprEska na Eska TV 2 godz. przynajmniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak średnio na jeża. Kilka starszych kawałków (m.in.Sandstorm), Lady Zgaga (no bo jak) i kilka dość nowych. W całości wyglądało to nijako. Godzina to za mało, powinni dać więcej.

 

Swedish House Mafia nie jest nowością - widziałem już ten klip na Vivie.

 

A klip, który już leciał ledwie parę razy to już dla ciebie jest stary? Ta piosenka jest ogólnie nowa. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co za wy brednie piszecie! Poleciał ten klip SWEDISH HOUSE MAFIA VS. TINIE TEMPAH - MIAMI 2 IBIZA i to jest NOWOŚĆ bo na MTV Dance UK tak samo dopiero co go dodali. Sprzed wakacji to jest SWEDISH HOUSE MAFIA FT. PHARELL - ONE (YOUR NAME).

Wy widzę od samego początku nie oglądaliscie "Melanż Starter"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zobaczyć co to jest ten "Melanż starter" i zmuszałem się na przełączanie co jakiś czas z Mam Talent na Vivę aby sprawdzić co tam puszczają. No niestety ja osobiście się zawiodłem, po raz kolejny zresztą. Nic konkretnego i ciekawego czego nie zobaczyłbym w innym vivovym programie czy liście nie było. A więc oczywiście standardowo Beyonce a poza tym Inna, Kylie Minogue, Usher, Eryc Prydz czy Kalwi i Remi. Wiem na pewno, że więcej już tego programu specjalnie nie włącze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...