Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to Viva Polska jest najlepszą muzyczną stacją w Polsce.Grają fajną muzykę na czasie a

nie jakieś starocie.Czepiacie się ze ma krótką playlistę a czy oglądaćie ten kanał cały dzień?

Wystarczy oglądnąć ten kanał z godzine dziennie przez parę dni przecież to widac gołym okiem że prawdopodobnie ja na kompie miałem przed formatem dysków więcej teledysków niż oni tam teraz mają :mrgreen:

 

Jak dla mnie to Viva Polska jest najlepszą muzyczną stacją w Polsce.Grają fajną muzykę na czasie a

nie jakieś starocie.Czepiacie się ze ma krótką playlistę a czy oglądaćie ten kanał cały dzień?

Dla mnie też jest najlepsza ale pomyśl co będzie z nią kiedy wystartuje eska tv na hotbirdzie w 16:9 i DD 5.1 :?::mrgreen:

 

Viva od kąd Viacom przeją opiekę skopał całkiem sprawę.Nie jest to ten kanał ktory był dawniej..Za wiele reklam za mało Polskiej muzyki ktora jest naprawdę bogata.Owszem Viva byla dobra do czasu....Eska TV wogole jakoś zero odpowiedzi na moje meile ciekawe po co dali meila skoro na zadane pytania nie odpowiadają....Viva upodabnia sie z każdym rokiem do MTV i pewnie to było głównym celem....

Zgadzam się co do viacomu. Polska i tak miała szczęście bo w Niemczech mtv2 pop już dawno nie nadaje, tak samo jak viva zwei i viva plus. A co do eski tv to też pisałem maila i nic, ale w jednym z artykułów naszego kochanego satkuriera napisano, że eska tv złożyła wniosek do krajewej... o nadawanie via sat. Wie ktoś może ile czeka się na przyznanie koncesji :?::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W naszym kraju proces przyznania koncesji może trwa i 4lata...(end offtop) No tak powtorki muzyki mają bardzo często.Leci w kole to samo Być może powodem jest mały budżet od Viacomu...Stąd te ciągle paroty itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy oglądnąć ten kanał z godzine dziennie przez parę dni przecież to widac gołym okiem że prawdopodobnie ja na kompie miałem przed formatem dysków więcej teledysków niż oni tam teraz mają :mrgreen:

Zbiór klipów to oni mają obszerny.Czasem ktoś w "Street Charts" wybierze dobry kawałek ,a oni go puszczą :smile: Tylko jakiś baran na stołku decyduje ,że taka ,a nie inna muzyka leci (w kółko na dodatek).A publika lubi tanie rzeczy i to kupi. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

panowie racja moim zdaniem zarząd Vivy obecny jest za bardzo [beep]y na naszą kase.Chociaż gdyvby zmienili troszke opcje nadawania więcej muzy...itd to myślę ze więcej ludzi by złapali na oglądanie...Ale co tam zarząd wie lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy oglądnąć ten kanał z godzine dziennie przez parę dni przecież to widac gołym okiem że prawdopodobnie ja na kompie miałem przed formatem dysków więcej teledysków niż oni tam teraz mają :mrgreen:

 

Ale znowu bez przesady

 

to co te beepy robią z tymi pieniędzmi co z parocików zbierają . Może kupują za nie 0,75l i sobie kulturalnie pija a my musimy patrzeć w kółko na 50 teledysków z włączoną opcją w playerze odtwarzanie losowe

 

Przepraszam, ale w tym momencie kpisz... Ale cóż. Masz wyższy poziom zapomniałem... :roll:

 

Dla mnie też jest najlepsza ale pomyśl co będzie z nią kiedy wystartuje eska tv na hotbirdzie w 16:9 i DD 5.1 :?::mrgreen:

 

Sam nadawanie z satelity to nie wszystko. Liczy się także dostępność w kablówkach itd., a z tym może być różnie. Tym bardziej kanał będzie musiał trochę pożyć na tym rynku.

 

co do eski tv to też pisałem maila i nic

 

Nie dziwię się...

 

Być może powodem jest mały budżet od Viacomu...Stąd te ciągle paroty itd...

 

Nie. Oni wiedzą jak dobrze zarabiać. Kanał się sporfilował do obecnych realiów co wyszło na dobre, bo wcześniej to raczej nie było cudownie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

na jakie realia stylizują się na Zagranice a Polak ma inne wymagania Polacy oczekują muzyki a nie jakiejś szmiry...Bynajmniej ja oczekuje od kanału muzycznego muzyki przez duże M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakie realia stylizują się na Zagranice a Polak ma inne wymagania Polacy oczekują muzyki a nie jakiejś szmiry...Bynajmniej ja oczekuje od kanału muzycznego muzyki przez duże M

 

Tak? To powiedz czemu Viva PL do tej pory nie zmienia swojego wizerunku... Boże, ale macie problemy. Są jeszcze inne kanały. Macie internet, YT i tam odpalacie swoje utwory. Viva żyje jak żyje, a Monika Omeen z którą wstawiony był tu wywiad nie rządzi już Vivą. To tak drogą wyjaśnienia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Starają sie ale i tak coraz gorzej im wychodzi...Myśle że kwestia czasu aż Viacom zacznie mocniej wpuszczać szmirowate produkcje na antenę Polskiej Vivy//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdźcie sobie na strone vivy i kliknijcie forum>księga życzeń i zażaleń i zobaczycie co Polacy życzą sobie od tej tv - widać że piszą to osoby mające nierówno pod sufitem uwaga będę cytował "zapuście us5" "dlaczego nie puszczacie us5" "zapuście tokio hotel" "dlaczego nie puszczacie tokio hotel". A odbeepujcie się od tych [beep]skich zespołów - słyszałem tokio hotel i jest do beepa. Niech wkońcu zapuszczą Polską Muzykę np. dobry pop, hip hop i nawet disco polo nie zaszkodzi 8):mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

co do Polskiej muzy fakt Polskie Disco polo jest fajne.I w Polsce jest nisza z tymi gatunkami muzycznymi.Myśle ze Viva mogla by wejsc w te obszary muzyczne.Przyciąga by tym samym kupe widowni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamiloo - nic nie rozumiem z Twojego...''postu''.

 

@kaspeed - po prostu staram Ci się wytłumaczyć zasady działania telewizji. Gdyby obecny wizerunek Vivy PL tylko szkodził niż pomagał to wierz mi, że dawno nastąpiły by zmiany. Ale jest dobrze jak jest i nie dziwię się, że zarząd Vivy nie zmienia tego kanału. bo po co? Dla mnie liczą się statystyki, słupki i porządne opinie ludzi, a nie dzieci z forum Vivy, które nie odzwierciedlają tego co jest w rzeczywistości. Zyski są, widzowie są, muza gra. Tyle. Target wiekowy też mają określony i w niego trafiają. Jak komuś nie podoba to ma radio, internet. Jest sporo możliwości... Poza tym Stacje Viacomu są odpowiednio sprofilowane. VIVA nadal się rozwija dzięki temu że MTV emituje więcej programów rozrywkowych i reality show. Inaczej te stacje zjadały by się nawzajem, Muzyka więc to pole do popisu dla VIVY. Rozrywka dla młodzieży to MTV. Czy twoim zdaniem @kamiloooinspektor VIVA nie emituje już dobrego popu? Jaki rodzaj muzyki twoim zdaniem obecnie emituje? Przypomnę ci jeszcze, że kilka lat temy na VIVE był emitowany program o hip-hopie ale z powodu marnych wyników oglądalności został zdjęty z anteny. Moda na tą muzykę przemija. A co do Discopolo - może powinni puszczać jeszcze muzykę biesiadną i folk? Przecież ta stacja ma swój profil który jasno ma określone piosenki jakie puszcza. Jak kazde medium ma określone zasady działania. Nie macie na to wpływu i kropka, a disco-polo nigdy na Vivie nie było i nie będzie. To już totalna bzdura w dodatku mogłoby to tylko zaszkodzić. Taką muzykę promują mniejsze stacje typu iTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na jakie realia stylizują się na Zagranice a Polak ma inne wymagania Polacy oczekują muzyki a nie jakiejś szmiry...Bynajmniej ja oczekuje od kanału muzycznego muzyki przez duże M

 

Tak? To powiedz czemu Viva PL do tej pory nie zmienia swojego wizerunku... Boże, ale macie problemy. Są jeszcze inne kanały. Macie internet, YT i tam odpalacie swoje utwory. Viva żyje jak żyje, a Monika Omeen z którą wstawiony był tu wywiad nie rządzi już Vivą. To tak drogą wyjaśnienia. ;)

 

To chyba ty tak mówisz. Oczywiście co do odpalania utworów u siebie to się zgadzam i sam tak robię. Ale jak ja mam blueconnecta 236kbs to o teledyskach mogę zapomnieć i liczę w tej sytuacji na vivę. A co do hip-hopu i disco-polo to się mylisz że to już nie modne. To jest bardzo modne, ale w internecie i w prywatnych kompach, ach i jeszcze na zabawach gdzie disco-polo od zawsze rządziło i będzie rządzić. Jeszcze powiem coś na temat disco-polo. Wam się to kojarzy z hitem jesteś szalona. Otóż mylicie się. Było to modne kilkanaście lat temu. Disco-polo poszło do przodu i są nowe utwory np. Power play - Całuj mnie, Power Play - Gcy jesteś ze mną, i wiele wiele nowych.

Jeszcze parę słów o vivie. Na pewnym forum przeczytałem że winę dlaczego viva jest taka słaba ponoszą... polskie stacje radiowe(rmf fm, eska, planeta fm, rmf maxxx) :crazy: . Ten kto to napisał musi mieć jakieś zaburzenia w rozeznaniu obecnego rynku. Powiem tak: w vivie lecą tylko te najpopularniejsze piosenki z polskich stacji radiowych. W esce w nocy leci dużo polskich piosenek, rmf - ce leci dużo polskich i zagranicznych klasyków, na temat planety i maxxa nie będę się wypowiadał bo tam mało co lei co by później było na vive. Viva jest stacja niby na czasie ale z teledyskami się opóźnia średnio o 3 miesiące. To niech się viva zdecyduję czy gra hity na czasie czy najlepszą muzykę. Jednak viva mogła by ruszyć swój za przeproszeniem tyłek i dodac coś do swojej ramówki z segmentu muzyki, której userzy słuchają ale nie puszczają je radia np. hip hop czy disco polo (oczywiście kto nie słyszał nowej piosenki disco polo to niech się nawet nie wypowiada na tematy dico)

:jupi::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo modne, ale w internecie i w prywatnych kompach, ach i jeszcze na zabawach gdzie disco-polo od zawsze rządziło i będzie rządzić. Jeszcze powiem coś na temat disco-polo. Wam się to kojarzy z hitem jesteś szalona. Otóż mylicie się. Było to modne kilkanaście lat temu. Disco-polo poszło do przodu i są nowe utwory np. Power play - Całuj mnie, Power Play - Gcy jesteś ze mną, i wiele wiele nowych.

 

Mój drogi mówię o telewizji. Czy Ty umiesz czytać? Viva nadaje pop i dance. Nie ma mowy o hip-hopie (który odniósł tam ogromną porażkę) i disco-polo (które nie nadaje się do stacji Viacomu). Zrozumcie to wreszcie. Dla Cibie może i modne, ale w telewizji - nie.

 

Powiem tak: w vivie lecą tylko te najpopularniejsze piosenki z polskich stacji radiowych.

 

Przede wszystkim zacznijmy od tego, że Viva od początku nadaje muzykę rozrywkową. Rynek muzyczny z taką muzyką się zmienia więc i Viva musi się do tego dostosować.

 

Viva jest stacja niby na czasie ale z teledyskami się opóźnia średnio o 3 miesiące.

 

Tak? Ale to zależy które. Czasami jest tak, że teledyski do pewnych utworów wychodzą poźniej, a czasami jest tak, że Viva poźno je dostaje.

 

To niech się viva zdecyduję czy gra hity na czasie czy najlepszą muzykę.

 

Dla każdego pojęcie ''najlepsza muzyka'' to co innego, więc nie wiem o co Ci chodzi.

 

Jednak viva mogła by ruszyć swój za przeproszeniem tyłek i dodac coś do swojej ramówki z segmentu muzyki, której userzy słuchają ale nie puszczają je radia np. hip hop czy disco polo (oczywiście kto nie słyszał nowej piosenki disco polo to niech się nawet nie wypowiada na tematy dico)

 

Będę się wypowiadał bo mam trochę pojęcia jeśli chodzi o dziennikarstwo muzyczne i polską telewizję, którą się interesuję. Prosta sprawa - nie będą zmieniać się tylko dlatego, że @kamilooinspektor tego pragnie. Nie opłaca im się i tyle. Dzięki obecnemu stanu Vivy ta telewizja odnosi spory sukces na rynku, przy czym tylko zyskuje. Naprawdę ciężko wysilić niektórym szare komórki i pomyśleć? Przecież to bajecznie proste jeśli chodzi o pewne kwestie dotyczące telewizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolega ma rację każda niszowa muza znajdzie zwolenników.Nowe zespoły Disco Polo mogły by sie wypromować a Viva by zyskała widownie i to liczniejszą niż fani łupaninek i muzy ciężkiej dla ucha..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma rację każda niszowa muza znajdzie zwolenników.Nowe zespoły Disco Polo mogły by sie wypromować a Viva by zyskała widownie i to liczniejszą niż fani łupaninek i muzy ciężkiej dla ucha..

 

Ale ludzie nie w Vivie! Taka muzyka w telewizji nie będzie trwać i tyle. Owszem jest na dyskotekach i klubach, ale bez przesady. Boże już nie chcę mi się tego tłumaczyć. Czy Wy chociaż czytacie to co Wam piszę? Wiem, że byście chcieli, ale po prostu się nie da. Wiem, że to dla niektórych smutne, ale Viva kieruje się w inną stronę, zresztą ma OKREŚLONE UTWORY DO PREZENTOWANIA. Tak samo jest w radiu o czym mówił niedawno Wojtek Jagielski. I nie zmieni się nic dopóki Viva będzie coś tracić. A nie traci i widzom to się podoba, co podkreślają wyniki i słupki. Disco-polo macie na iTV i w internecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice napisał że disco-polo i hip-hop nie nadaje się do viacomu. To dla kogo ta telewizja jest :?: Dla beepów czy dla ludzi :?:

Ja mam ok 400 piosenek disco-polo na kompie. Moja siostra ok.200 hip-hop. Powiem jeszcze że disco-polojest 2 pod względem popularności w kraju (aż dj w esce się zachwycił - nie ma co się zachcwycaać tylko trzeba zapuszczać to co ludzie słuchają i wzrost słuchalności/oglądalności gwarantowany. Kiedyś gdy byłem na dyskotece w szkole dj-em to gdy zapuściłem muzyczkę, która w tym sezonie leciała na vivie to nikt ie chciał tańczyć i miałem obeepowanie od nauczycieli za beznadziejną muzykę(widać ludziom przejadła się juz urocza rhiana i inne beepy). Gdy puściłem disco-polo to parkiet był pełny... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice napisał że disco-polo i hip-hop nie nadaje się do viacomu. To dla kogo ta telewizja jest :?: Dla beepów czy dla ludzi :?:

 

Przeczytaj poprzedni post to zrozumiesz o co chodzi. Viva stawiała zawsze na dance i pop. Disco-polo tam nie ujrzysz, bo Viva gra OKREŚLONY GATUNEK MUZYCZNY. Czytaj UWAŻNIE posty, bo wszystko wyjaśniłem. Załóż teraz okularki z ''visson sxpress super optyk'' i przestudiuj uważnie w czym rzecz, bo na razie pleciesz totalne bzdury. Jeżeli natomiast kochasz disco-polo a nie ujrzysz go na Vivie to włącz muzę z kompa. Po co im wzrost oglądalności? Pomyśl trochę. Oni odnoszą sukces w grupie kanałów tematycznych i po co to zmieniać? Po pierwsze - to nie realne. Po drugie - mogłoby to tylko zaszkodzić. Zresztą nie wiem czy wiesz drogi ekspercie od siedmiu boleści ( :lol2: ), ale zawsze w takiej telewizji są przeprowadzane zewnętrzne badania. Dzięki nim - wszystko wiedzą. I kropka. Nie dyskutuj już proszę na poziomie gimnazjalisty tylko pisz na temat i czytaj uważnie posty bo w nich jest juz wszystko zawarte. W dodatku Twoje przykłady ''z życia wzięte'' (haha już to widzę :lol: ) mało odzwierciedlają realia jeżeli chodzi o tą telewizję. Wymyśl coś lepszego. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Prawda muza taka jaką chcą ludzie a hity sie przejedzą bo ile można danzela albo Innego muzyka słuchać...VIva puszcza muze która wg nich jest hitem..A niekiedy okazuje sie dnem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę więcej roztrząsał tematu gatunków muzycznych ale jeszcze kliknijcie :arrow:http://www.dziennik.pl/kultura/article172932/Czego_sluchaja_Polacy.htmlcoś zobaczycie :jupi: . Viva obecnie to prawie dno(mówię prawie bo raz na 3 miesiące da się tam zobaczyć coś ciekawego).

Ps.Jeżeli nie wiecie jak wyglądała ta stacja przed laty to niech co niektórzy użytkownicy nie plecą bzdur :idea:

:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas leci a nikt na swiecie nie zkopiowal Mtv z lat 1988-2005 (przed regionalizacja).Pamietajac poczatek lat 90-tych i stacje mtv europe.Gdy rano sie wlaczalo ta stacje to mozna bylo odczuc ze sie oglada tak jak teraz u nas tvn24.Prezenter na zywo od rana ,potem kolo poludnia geratest hits tez z prowadzacym.Potem znowu muza,popoludniu wiadomosci mtv news (nwes byl prezentowany co godzine od rana) ,wieczorem Ray Cokes na zywo ,a na dobranoc mtv amore.A gdzie u nas ,czy w stacji mtv p, czy viva pl jest jaki kolwiek program na zywo. My nic nie umiemy zrobic ,wina troche prezenterow bo watpie by ktos z nich umial poprowadzic program na zywo.Niestety jakis [beep] wpadl na pomysl rozwalnie Mtv i podzielenia go na pl,uk ,fr itp.I co mtv pl lansuje polskie kapele ,zespoly???Takie bylo zalozenie by wlasnie grac jak najwiecej polskiej muzy!! I co jest na ekranach?? Picowanie bryk .Szkoda slow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...