Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dwóch panów wyżej: to walka z wiatrakami, pisałem nie raz żeby przestali spamować i żeby mod wywalił te bezwartościowe posty, bez skutku. Można tu spamować bezkarnie i nikt Twoich postów nie usunie. Podniecać się nowymi 'piosenkami' na które większość osób po prostu nie chce zwracać nawet uwagi to szczyt głupoty. Jeden wielki SPAM, który jak widać dosięgnął już 110 strony. Raz ich o[beep]ysz, drugi raz, trzeci, jak z dziećmi, oni dalej swoje. Gubią się w tym temacie normalne, wartościowe posty, które np. traktują o takich [beep]ołach jak Disco Polo na vivie. Już wolę jeden taki post o tym niż 20 z nowymi hitami.. Może jakiś mod zrobi tu w końcu porządek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie ostatnio na vive leci straszny [beep]. Co nie włącze, a robię to naprawdę bardzo rzadko, leci Lady Gaga albo Beyonce. Duży minus za brak Disco polo, które było tak szumnie zapowiadane. Może jesienią coś się zmieni w tym temacie, mam nadzieję, bo ile można słuchać popu, który niestety jest coraz gorszy, alternatywa w postaci rebel tv też jakoś szału nie robi, za to ostatnio zauważyłem, że 4fun tv ponownie się poprawiło i jest dużo bardziej różnorodna niż jeszcze niedawno. W ostatni weekend było Madonna Weekend, gdzie bloki programowe "weekend sepcjalny" były w całości poświęcone tylko i wyłącznie Madonnie :) Leciały zarówno te nowe piosenki jak i te stare typu "Like a prayer, Holiday, True Blue, gdzie w personality Vivy to by było nie do pomyślenia. Fajnie byłó przez 1,5h obejrzeć naprawdę świetnie i prawdziwe personality. Vivove personality z Madonną było z rok temu i najstarsza piosenka była bodajże z 1999 albo 1998 roku. Viva ściągnęła weekendy specjalne od 4fun to 4fun teraz, żeby się wyróżnić zrobił to naprawdę dużo lepiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rownież teraz częściej zacząłem oglądać 4fun tv. Na vivie mało nowości pojawiają się z opóźnieniem itd. Oraz drażni mnie duża powtarzalność niektórych utworów np. Nowy klip Eminema oraz Rihanny w ostatnim czasie leci chyba 10 razy w ciągu dnia albo i częściej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekendy specjalnie na Vivie to istne dno. Te same clipy, a na miejscu pierwszym ostatnim razem był Bieber - pozostawię to bez komentarza.

Chciałbym, żeby VIVA była tak jak w 2000-2005. Różnorodność gatunków i dla każdego coś miłego, a nie tylko pop i pop. Choć z drugiej strony mamy jeszcze ITV, Rebel to coś jest do wyboru. A co do DP to jeszcze temat nie jest zakończony i wszystko się może zdarzyć jak dowiedziałem się od jednej osoby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...