Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli info o nagraniu 2 odcinków jest prawdziwe, a VIVA zleciła ich tworzenie podmiotom niezależnym to będą płacić karę umowną.

Chyba protesty widzów na facebooku i na stronie VIVY że w ten sposób zniżą swój poziom?

A ile tych protestów było? Z tego co liczyłem to 3, - razem z twoim oczywiście, a jeden to napisany z błędem. We wszystkich brak konkretnych argumentów. A o tych na stronie VIVY nie słyszałem. Możesz podać link? Dla mnie to jest śmieszne, żeby poważna stacja najpierw zlecała realizację programu, a potem po obejrzeniu jakże merytorycznych komentarzy co niektórych(jeszcze nawet go nie widzieli, a już krytykują) go zdejmowała - śmiech na sali :lol2: . Jakby tak zrobiła wielka stacja to byście zapluli komentarzami. VIVA w emisji DP by miała swój interes. A jaki? Prosty. DP jest na 2 miejscu pod względem słuchalności. Sprawdźcie badanie - ja nie oszukuję. Czyli 50+30=80%! 80% osób lubiących muzykę by prawdopodobne wybrało VIVĘ. Więcej na ten temat nie będę się wypowiadać, bo widać komuś "nie pasował" mój ostatni post i znikł. I nie chcę podsycać atmosfery. I jeszcze powiem coś. Wolę Choppina niż tego Bimbera. Zobaczymy jaki będzie miał głos po mutacji, o ile w ogóle ją przejdzie :lol:

Jeżeli i ten post zniknie to wiadomo będzie, że na forum jest cenzura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem coś...

Taka stacja jak VIVA niech [jak ktoś napisał] nie zniża swojego poziomu... bo zrobią wiochę, mogą wsadzić to Discopolo na MTV albo MTVNHD bo ich ramówka zapchana jest byle czym :D, a VIVA ma chart'ów już wystarczająco dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli info o nagraniu 2 odcinków jest prawdziwe, a VIVA zleciła ich tworzenie podmiotom niezależnym to będą płacić karę umowną.

Nie ma takiej opcji.

 

Dla mnie to jest śmieszne, żeby poważna stacja najpierw zlecała realizację programu, a potem po obejrzeniu jakże merytorycznych komentarzy co niektórych(jeszcze nawet go nie widzieli, a już krytykują) go zdejmowała - śmiech na sali :lol2: . Jakby tak zrobiła wielka stacja to byście zapluli komentarzami. VIVA w emisji DP by miała swój interes.

Interes jak każda stacja. Spokojnie można zamówić nawet całą serię programu i nie ma obowiązku jego emisji na antenie. Zmiany w programie to rzecz naturalna, przesuwanie premier czy w ogóle rezygnowanie z emisji też. Przecież fakt, że program z disco-polo był już wcześniej zaplanowany, nie oznacza, że odcinek był już wyprodukowany, z uwagi na to, że jest to telewizja muzyczna. Potrzeba tylko kilku minut nagrania z prezenterem, a resztę i tak wypełnią teledyski. Być może coś stanęło na przeszkodzie. W wypowiedzi dla "Presserwisu" PR Manager MTV Networks Pani Karina Łudź powiedziała, że decyzja w sprawie emisji programu w VIVIE nie została jeszcze podjęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też to miałem pisać. Dostałem maila od VIVY.

Witamy,

Rzeczywiście,zastanawiamy się nadopcją wprowadzenia do ramówki nowego programu muzycznego. Natomiast wszelkie szczegóły podamy w momencie, kiedy jużtaka decyzja zapadnie. Do tego czasu prosimy o cierpliwość i pragniemyzapewnić, że to ze strony www.viva-tv.pl dowiecie się w pierwszej kolejności o wszystkich naszych letnio-jesiennych nowościach.

Pozdrawiamy

VIVA

BTW. Byłem wczoraj na koncercie Tomasza Niecika. Zabawa była na full, wszyscy piszczeli na jego widok :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może ktoś w dziale programowym MTV Networks Polska zapędził się z wstawieniem programu do ramówki dla prasy, ponieważ jak już wspomniałem dużo wcześniej nie zapadła ostateczna decyzja odnośnie emisji nowego programu muzycznego poświęconego muzyce disco polo. Więc przestańcie już klepać jedno i to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś widziałem clip: Justin Bieber Feat. Usher - Somebody To Love, na 4Fun.tv. To jest stacja, która się rozwija, zmienia itd.

Czy jest prawdopodobne, że niedługo pojawi się coś z tej listy??

Demi Lovato Feat. Stanfour - Wouldn't Change A Thing

Charlee - Boy Like You

Ke$ha - Take It Off

The Black Eyed Peas - Missing You

Christina Aguilera - You Lost Me

Adam Lambert - If I Had You

Sia - Clap Your Hands

Travie McCoy Feat. Bruno Mars - Billionaire

Selena Gomez - Live Like There's No Tomorrow

 

A może już coś leci z tego na VIVIE?? Mam tylko Vivę De i nie mogę sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...