Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo wyszli z założenia, że w tych godzinach i tak mało kto ogląda vivę a przynajmniej sobie troche kasy zarobią dodatkowo ;). Zresztą już bardzo dawno nie widziałem na vive smsowych gier - chyba je tylko w nocy teraz puszczają, co bardzo popieram. Ostatnio widać, że trochę playlista robi się bardziej zróżnicowana i to co było 2 lata temu w porównaiu z tym co jest teraz to ogromna różnica. Pamięta ktoś ostatnią wakacyjną specjalistę? Jakie piosenki były w top 10 albo przynajmniej w top 3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

VIVA ostatnio zaktualizowała i dodała nowe klipy do listy CLUB CHARTS. Oto one:

 

Black Eyed Peas- Rock That Body

Stromae- Alors On Danse

Nu Brand Feat Brags- Runway

Robert M & Dirty Hush- Super Bomb

Kelly Rowland feat David Guetta- Commander

Remady- No Superstar

Enrique Iglesias feat Pitbull- I like it

Bassmonkeys feat Soulshaker- Bad 4 my health

Reel 2 Real feat The Mad Stuntman- I like to move it

Tom Boxer feat Antonia- Morena

Velile feat Safri Duo- Helele

David Guetta feat Fergie- Gettin Over you

Flanders- Time

Danzel- Under Arest

 

mogliby jeszcze dodac

 

Alexandra Burke feat Pitbull- All night long

Ke$ha- Your Love Is My Drug

Akcent- Love Soned

 

A jakie premiery będą w tym tygodniu? Wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co z tego, że dodali do listy Club Charts te klipy jak i tak co tydzień leci to samo. Nawet nie biorą pod uwagę głosów na klipy, bo nie uwierzę, że ludzie głosują od pół roku taksamo. Scooter co tydzień ten sam, a zdążył wydać już chyba dwa czy trzy kolejne klipy. Poracha jakaś!

Widziałem jeszcze na Vivie:

Ciara feat. Ludacris "Ride"

Eliza Doolittle "Skinny Genes"

Wczoraj - Yolanda Be Cool & Dcup "We speak no americano"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna - 10 Minutes już leci na VIVIE :-) bo widziałem wczoraj ale nie ma podpisu do niego niestety. Powtórka z Inna - Amazing?

 

Na VIVA i MTV Germany oraz na TMF NL i MTV NL dopiero wczoraj była premiera klipu Kelly Rowland Feat. David G. - Commander a u nas na VIVIE juz od miesiąca leci.

 

Zauważyłem że teraz niemiecka VIVA ma problemy ze zmieszczeniem w belce na podpisy do klipów całego opisu klipu i ucinaja niestety. Ciekawe! Ten sam błąd który u nas na VIVIE był i został poprawiony teraz jest u Niemców :-)

 

Co do braku podpisów do klipu Inna - Amazing ten sam problem jest na każdym kanale MTV Net. nadawanym z Londynu bo mają wspólne archiwum klipów i np. klip ten leci na MTV Idol France i tak samo nie było podpisów do niego przez długi czas aż poprawili i od razu i u nich i u nas na VIVA PL się pojawiły :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze INNA "10 Minutes" nie widziałem i ten napis muszą zrobić. "Amazing" na szczęście już ma i cud, że poprawny z płytą. Tak myślałem, że zrobią dopiero jak klip będzie w UK lecieć. Dlatego do "10 minutes" zrobią pewnie jak w UK będzie. Tylko, że teraz leci "Amazing", bo jest typowo wakacyjny, a jeszcze przed resztą Europy "Love" i "Deja Vu".

A Viva niemiecka to koszmar. Jesteśmy i tak szczęściarzami,że mamy naszą Vivę, bo reszta Europy ma szitowatą niemiecką, z programami przez cały dzień do tego własne lokalne MTV z jeszcze większą ilością szitu z hameryki. To co się porobiło z Vivy i polskiej i DE to się nie mieści w głowie. Kiedyś ogladałem non stop i dzień bez Vivy był stracony,a teraz..... nawet w 10 na 10 wybrali sobie listę 100 klipów z tysięcy z ostatnich 10 lat i już powtarzają je.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

inna 10 minutes leci juz na ESKa, na Vivie rzeczywiscie nie widziałem,

Dokładnie kanły muzyczne przestają już byc muzyczne. VivA Polska jeszcze jakoś tam trzyma fason, ale coraz gorzej ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

pablo21@ Tak samo jak Eska TV bo jak sie nie myle to YoAnka wystepuje w teledysku, dzisiaj ogladalem backstage party i cos bylo wspomniane ze bedzie w teledysku. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...