Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Top 0" ? :P  Aaa w sumie Viva mogła by takie pasmo wstawić jako bestsellery muzyki dance :D

@Marek1991, słaba jest ta twoja ironia z tym pasmem. Po prostu pomylił się @Kacper, i tyle.

 

Liczę na połowę czerwca, kiedy będzie już gotowa ta letnia ramówka Vivy. Co prawda sama VIVA nie chce w chwili obecnej zdradzać swoich ''tajemnic''.  Może Viacom mógłby je ujawnić(?)(co prawda to trochę nie będzie miało to sensu)

Znudziło mi się VIVA DANCE, 100% DANCE i w kółko od 8:00 do 20:00. Kiedyś za czasów starej oprawy urozmaicali jakoś ramówkę, nie grali tylko jednego gatunku jakim jest właśnie dance. W wakacje będzie się dużo działo! Nie będzie wiecznego narzekania na playlistę i ramówkę oraz lenistwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ad_am, a właśnie, że nie nie pomyliłem. Nie zabłysnąłeś tym razem. Wejdź w link, a będziesz wiedział dlaczego "TOP 0:...".

 

A VIACOM i tak ci nie ujawni ramówki. Można sobie o tym pomarzyć.


A skąd wiesz, źe w wakacje się będzie dużo działo? No skąd? 

Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Top 10, a nie Top 0,

 

VIACOM lubi ukrywać swoje tajemnice odnośnie Vivy,

 

Pisząc, że ''w wakacje będzie się dużo działo'' to mnie się zdawało że jakieś nowe pasma się pojawią i że wrócą do grania muzyki pop, mimo że nic o tym nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz jakieś utwory w tym linku? Bo ja nie? I dlatego Top 0.

VIACOM siedzi cicho jak mysz pod miotłą. Ramówkę znają, ale nie podawają.

No ja też mam nadzieję, że będzie lepsza. No ale to VIACOM. On jest do wszystkiego zdolny. Może jeszcze bardziej popsuć.

 

VIVA POLSKA chyba teź oglądala dzisiaj mecz Polaków:

https://m.facebook.com/VIVAPolska/photos/a.291662517007.177635.84672377007/10154226112352008/?type=3&source=48



Nowość z polskiego dancu na Vivie:
Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESKA TV - 22 kwietnia
VIVA POLSKA - 13 czerwca

No, spora różnica. To właśnie w Eska TV była premiera tego klipu (patrz wątek Eska TV - playlista #Najlepszy program str. 168).

Nowość na Vivie z gatunku pop:



TOP 10: LADIES VS. GENTELMEN:
http://m.viva-tv.pl/newsy/92023-top-10-ladies-vs-gentelmen


Kolejna nowość na Vivie:


Teraz na Vivie bardzo rzadko grany utwór: Cidinho & Doca - Rap Das Armas (Parapapapa).

Z powodu tragedii w Orlando VIACOM zaktualizował swoje nowe zdjęcie profilowe na FB. Jest zabarwiony tęczą:
https://m.facebook.com/vimnpolska/photos/a.394365270619908.93662.394365150619920/1103638523025909/?type=3&source=48 Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to Vivie już przesyłalem wcześniej tą propozycję, ale spróbuję jeszcze raz. Może czekali na teledysk, a ja im ten utwór proponowałem jeszcze jak było tylko lirycs video.

 

No ja ostatnio widziałem wczoraj na Esce i było jeszcze w wersji lirycs video. Dzisiaj nie natrafiłem na ten utwór.



4 nowość w tym tygodniu na Vivie:


VIVA GER gra ten utwór od tamtego tygodnia. Edytowane przez kacper130700
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daleko szukać. Dlaczego na przykład nie dali specjalnego loga po zamachach we Francji. To nas bardziej dotyczyło bo blisko, a USA to dla nas właściwie inny świat.

 

A ramówki jak nie było tak dalej nie ma. Chyba faktycznie zostawią na ostatnią chwilę.

Edytowane przez wojtekmedia2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to pewnie jakieś zarządzenie MTV - w końcu to był atak na klub dla ludzi z orientacją LGBT, a jak wiadomo MTV "promuje" homoseksualizm i to właśnie dlatego stacje podległe dla niej wyrażają tą "solidarność". Niemniej dobry pomysł na uczczenie pamięci ofiar w Orlando.

Edytowane przez manieq01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to pewnie jakieś zarządzenie MTV - w końcu to był atak na klub LGBT, a jak wiadomo MTV "promuje" homoseksualizm i to właśnie dlatego stacje podległe dla niej wyrażają tą "solidarność".

Możliwe, że MTV potrafi ''reklamować'' homoseksualizm, bo zauważyłem w reklamie zwiastującej 5 sezon Warsaw Shore jakieś całujące się ze sobą dziewczyny... Masakra totalna... xDDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic nowego, Viacom od dawna wspierał LGBT, a konkretnie MTV, poprzez wiele akcji czy też swoje produkcje.

 

A co do wspierania rodzin ofiar strzelaniny w Orlando poprzez takie symbole ma to tyle samo sensu co nakładanie flagi Francji na profilowe w listopadzie ubiegłego roku, czyli... niewiele. Aczkolwiek można się tu spierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są własnie te podwójne standardy na święto narodowe loga biało czerwonego TOOO NIE. ALE LGBT TAK.

Rozumiem biznes prywatny,w ramach prawa można robić wszystko ALE jakaś dobra etyka powinna obowiązywać w mediach albo wcale (całkiem apolitycznie jak np sprawa wytwórni Sony odnośnie Kukiza jak się wmieszał w politykę) albo całościowo aaa nie wybiórczo coś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...