Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie DJ Night fajne, ale dali dużo nieznanych w Polsce piosenek a wcześniej leciały te bardziej znane.

Dobrą wiadomością jest to, że puścili Sak Noel - Paso w tej normalnej wersji co na Esce, czyli koniec ze skróconymi wersjami klipów! :brawo:

Nie wiem jeszcze co tam robiła Lana Del Ray "Video Games". :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dają nieznane klipy! ;)

 

Wie ktoś w jakiej rozdzielczości nadaje VIVA i jaki ma bitrate?

 

to prawda.Takie nieznane klipy są dobre,bo można obejrzeć coś nowego,a nie bez przerwy znane hity.Oczywiście one też mogą być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z bardziej znanych to by się przydały te starsze a nie współczesne. A skoro mowa o troszkę starszych to Viva o nich nie zapomniała nawet w 100% Viva. Oprócz wałkowanych na okrągło klipów dzisiaj zauważyłem również Black Eyed Peas-Meet Me Halfway. Czyli jakby dzisiejsza playlista jest lepsza. Jak mówię współczesne klipy cały czas wałkują ale w niektórych momentach potrafią dać coś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nadawała w 720x576 jak była w 4/3, ale jak przeszli na 16/9 to chyba rozdzielczość zmienili.

W przekazie satelitarnym jest tak jak było wcześniej - rozdzielczość 720 x 576.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się nadawać w rozdzielczości większej niż 720x576 w SD. Masz przekłamane wskazania.

 

Niemiecka VIVA jest 720x576 z dźwiękiem 256 kbit/s, a austriacka - uwaga - tylko 544x576 z dźwiękiem 192 kbit/s. Nasza jakością odpowiada niemieckiej, czyli 720x576 z 256 kbit/s. Bitrate obrazu nie porównywałem (nie mam na razie czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na początku myślałem że ''viva dj night'' trwa całą noc ale jak o 2.01 wyemitowali teledysk ''carly rae jepsen'' to już wiedziałem o co chodzi ,widać jeszcze są problemy bo czołówki się kończą przed emisją ostatniego miejsca playlisty itp...

PS : I mogliby coś zrobić z tym kręcącym sie kółkiem w trójkącie ''dj night'' na viva de w ''club rotation'' kręci się tylko chwilę i przestaje a u nas cały czas ,uwagę odwraca .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał że viva wprowadziła ident z informacją o programie dla dorosłych , czy on wyglada tak :
(0:54)

Pisałem o tym, spróbuje go opisać: duży czerwony trójkąt a w tle plecy kobiety. Nie jest to ten na filmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...