Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja to kupuje! Moje zaspane oczy widzą maluteńkie logo (szkoda że nie "podkreślone" bo w wielu momentach go nie widać), przejścia między identami I klipami oraz trójkąt z nazwą klipu, SUPER!!! Gustavo Lima na #1 Powerlisty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Suut a mi sprzedali :)

Swoją drogą, fajny ident VIVA TOP 5. Tylko na u...ja 4 listy pod rząd. Jednak szkoda, że nie wprowadzili czegoś w stylu VIVA Wecker. Na razie mamy Powerlistę, ale jednak to nie to.

Poza tym polecam zmienić nazwę topica na

[ALL] VIVA Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi sie to że nie emitują teledysków od początku ,ale to dlatego że zmienli centrum nadawcze ,ja też pożegnałem starą oprawę . Logo na reklamach wygląda ok,ale teraz każdy program ma swoją grafike np: ''top 5'' ma grafikę z ''vivy top 100'' z vive germany a zobaczymy jak będzie wyglądać ''top 5 best of viva''

PS : Bez problemów nie mogło się obyć ''viva poleca'' ze starej oprawy :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawią mnie oczywiście nowe belki (bo na żywo nigdy ich nie widziałem) i czy tak jak podobno na Vivie DE pojawiają się już po sekundzie.

Zależy o jaki mag.\pr. chodzi. Podczas "GTC" belki pojawiają się po sekundzie; VIVA SOUNDS\NEU\GRY SMS\TOP LISTACH (bez prezentera)\VIVA CLUB ROTATION\VIVA WECKER - po 20 sekundach; VIVA TOP 100 - po 8 sekundach.

No i stało się! Nowa oprawa graficzna wystartowała! :)

 

Leciał teledysk Pitbull - Back In Time i nagle wskoczył MEGA TOP 10 w nowej oprawie. :)

Drugi klip w nowej oprawie pojawił się od połowy. Wszystko ok, ale brakuje mi w tej oprawie "ALL EYES ON", znanej z VIVA DE (u Nas powinno być "VIVA WYRAŹNIE INNA).

Mi się podoba. Belki z nazwą piosenki wchodzą bardzo późno, powyźej 15 sekund.

I od razu jakby mniej reklam...

I tak belki pojawiają się wcześniej, niż w VIVA DE. Mniej reklam, bo była 06:00 rano i to również mogło mieć związek z wprowadzeniem nowej oprawy. Teraz już bloki reklamowe trwają 4 min. + zapowiedzi 1 min. = 5 min.

Przeskok ze starej oprawy w nową:

W tym filmiku nagrany jest moment w 4:3, a po chwili weszła panorama (nie nagrano tutaj).

Mam pytanie. Czy występuje taki charakterystyczny dźwięk przy wchodzeniu i wychodzeniu loga? Bo ja słyszę tak jakby potrząśnięcie sakiewką z monetami.

Ten dźwięk pozostanie, bo VIVA DE używa takiego samego podczas wyświetlania belek.

A są w ogóle identy ? Bo ja widziałem tylko z tych identów "Reklama"...

Na razie cienko z identami. Widziałem tylko jingiel "Reklama", nic poza tym.

Jednak szkoda, że nie wprowadzili czegoś w stylu VIVA Wecker. Na razie mamy Powerlistę, ale jednak to nie to.

Tak. Dużo lepszym rozwiązaniem byłby mag. "VIVA WECKER". "Power Lista" bez zegara...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci 100% VIVA i tradycyjnie się pojawiły gry sms, jednak się nie powstrzymali, ja rozumiem gdyby kanał był FTA, ale skoro zakodowali to po kiego im gierki sms

Zakodowana, ale w PL nie musisz za nią dodatkowo płacić, dlatego z gier nie zrezygnowano.

 

@jackie :|

"100% VIVA" ma w ogóle jakąś czołówkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten duży trójkąt po prawej to zawsze będzie? :| Rozumiem, że przy jakichś notowaniach jest tam numerek, ale teraz jest wypełniony żółto-czarnymi trójkącikami. Po co to komu ?

Wszystkie mag. muzyczne będą miały te wielkie trójkąty. Tak przynajmniej jest w VIVA DE i u Nas widzę to samo... Małe podpisy będą tylko przy serialach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"100% VIVA" to czołówka programu "VIVA Sound Check"

Ten trójkąt jest strasznie irytujący. Jeszcze ma elementy ruchome, które "zmuszają" Nas do patrzenia na niego.

Playlista jak na razie bardzo okrojona. Teledyski się powtarzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko nie zrezygnowali z muzyki dance ,zobaczymy co dziś będzie lecieć w ''viva dj night'' A spoty reklamowe są do bani ,myślałem że użyją ''all eyes on'' z vivy de jednak nie .

PS: Parot ma nową grafikę , chociaż tyle że jest to dopracowane i jakoś wygląda .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...