Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie to już się poprawili, bo dodają w miarę dużo nowości, a na 100% nie zaczną puszczać innego typu muzyki, bo nadają w formacie CHR i to się nie zmieni. Jest to stacja muzyczna dla młodzieży, a dla starszych i do ''poważniejszej'' muzyki mamy VH1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nasza Viva nie pójdzie w Show ... chyba że przejdzie na Pay Tv ???

 

PS. Pozdrowienia dla moderatorów którzy usunęli dwie strony rozmowy - w której doszliśmy po dyskusji do konsensusu ... no ale jak nie forum ma być miejscem do dyskusji to co ma być ??? ( mówiliśmy o muzyce i programach znanej z Vivy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Orbita Powód: Dziękuję i ostrzegam, że jeśli w wątku będzie dalej czat nie związany totalnie z tematem, to posypią się ostrzeżenia. Wątek ma ponad 300 stron z czego spokojnie ze 200 można by wywalić. Dyskusja ma być związana z tematem.

 

W sumie racja klepiemy tu o zmianach a wiemy tylko ze będą - Proponuję oddolną inicjatywę "Vivo Fani" do konferencji albo pojawienia się nowej grafiki Cisza w temacie VIVA Polska bo klepiemy o tym samym w kółko już z dwadzieścia stron - tu racja dla Mr. Orbita :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie. Tylko po co dodałeś oznaczenie wiekowe? VIVA nie musi ich wyświetlać, ponieważ nadaje na zagranicznej koncesji. Ponadto logo "VIVA PL" dodałeś nie potrzebnie na czarnym tle + zbędny jest podpis "www.viva-tv.pl". Sądzę, iż więcej nie ma co na temat Twego projektu pisać. Zobaczymy wkrótce jak to będzie wyglądać. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, ale na pewno zmiany nie będzie podczas emisji klipu. Pewnie będzie tak, że o 5:59 skończy się 100% VIVA wyemitują ident (

) , przez parę sekund będzie czarny obraz i pojawi się nagle czołówka programu, który będzie o 6:00. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...