Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zupełnie zapomniałem że na Vivie były telegry czyli jak widać wtedy już Viva miała zapchajdziury. W sumie jest jedna sprawa która by mogła wykluczyć zmiany w najbliższy poniedziałek a mianowicie że dopiero na początku przyszłego tygodnia jest planowana konferencja. Ale tak się zastanawiając czy prezenterzy na plaży byli zawsze od początku wakacji czy po tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym słyszałem i uważam że to plotki tak samo jak to że viva może zostać zakodowana ,ale mam nadzieję że jak wprowadzą nową grafikę to dodadzą również nowe ciekawe magazyny muzyczne(z muzyką dance) z grafiką a nie bez , tak uczyniła viva węgry która nadaje więcej muzyki niż niemiecki odpowiednik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ejj, chcę zauważyć że na viva-tv.pl ramówka z 16 lipca, jest identyczna jak na 9 lipca :)

Czyżby mała zmyła? xd

Ej no, wyluzujcie, weźcie na wstrzymanie. Waszej dyskusji od paru dni nie da się już czytać. Zapowiedzieli konferencje prasową na przyszły tydzień, wtedy się wszystkiego dowiecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva strasznie się zepsuła, pamiętam lata jak powstała znakomita muzyka, mało programów rozrywkowych, dużo hip hopu, rapu.

A teraz niestety co kolejna audycja disco - polo, oraz programy rozrywkowe.

Święte słowa !!! Rap genialny dalej powstaje np Nowa płyta Tabsko/O.S.T.R ale Viva się nie splami klipami z oglądalnością na YT ponad półtora miliona w 3 miesiące ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jedno jest pewne że programy z prezenterami na pewno zostaną ponieważ oni już informują o akcji lato że będą w następnym tygodniu z stamtąd nadawać. A skoro ktoś już wstawił zdjęcie z prezenterem ii z mikrofonem gdzie jest nowe logo to pewnie w przyszłym tygodniu ono zawita i tyle. I nie ma co spekulować co się wydarzy, na konferencję też nie ma co czekać bo pewnie zmiany zobaczymy najpierw na wizji aniżeli zostanie to ogłoszone na konferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, to do mnie ta stacja i tak nie przemówi, przynajmniej dotąd, aż nie przejdą na 16/9

To teraz być może przemówi, bo prawdopodobnie zmienią format wraz z wprowadzeniem nowej oprawy :] O szczegółach już pisaliśmy wcześniej.

 

Dzisiaj leciał odc. programu "O co kaman?!" z 2010 :P Można było sobie przypomnieć, co było grane 2 lata temu :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, to do mnie ta stacja i tak nie przemówi, przynajmniej dotąd, aż nie przejdą na 16/9

To teraz być może przemówi, bo prawdopodobnie zmienią format wraz z wprowadzeniem nowej oprawy :] O szczegółach już pisaliśmy wcześniej.

Nawet 16/9 nie jest pewne gdyż Viva Węgierska nadaje sobie w 4/3 z nowa oprawą ...

Ogólnie Viva to teraz dno kicz itp . Mam tylko do tej marki sentyment ... i chyba dlatego tylko jest ponad 300 stron wpisów na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony, to do mnie ta stacja i tak nie przemówi, przynajmniej dotąd, aż nie przejdą na 16/9

To teraz być może przemówi, bo prawdopodobnie zmienią format wraz z wprowadzeniem nowej oprawy :] O szczegółach już pisaliśmy wcześniej.

Nawet 16/9 nie jest pewne gdyż Viva Węgierska nadaje sobie w 4/3 z nowa oprawą ...

Ogólnie Viva to teraz dno kicz itp . Mam tylko do tej marki sentyment ... i chyba dlatego tylko jest ponad 300 stron wpisów na forum .

W sumie masz racje do końca nie wiadomo czy przejdą na 16/9 ale u nas w Polsce poznali się w końcu z MTV że znaczny jest format 16/9 i wprowadzili już to do większości programu i do Vivy też może to wprowadzą. A na Węgry nie ma co patrzeć najwidoczniej nie poznali się jeszcze na 16/9.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet 16/9 nie jest pewne gdyż Viva Węgierska nadaje sobie w 4/3 z nowa oprawą ...

Kieruję się tym postem:

Na media... wyczytałem taki komentarz:

"Nie, kanał będzie nadawany w 16/9, planujemy w tym samym czasie przejść w MTV na 16/9, ale studia graficzne nie robią wystarczających postępów do odświerzenia marki Mtv, od niedawna mamy nowa osobę od PR więc chcemy trochę wizerunek nie muzycznego kanału poprawic. Jednego mogę być pewny w tym kwartale MTV dostanie 16/9, może zmiany nastąpią wraz ze zmiana Vivy." vivaplcenter

 

Może to fake a może nie.

Z przymrużeniem oka też trzeba tę wiadomość brać pod uwagę. Nie sądzisz?

Ogólnie Viva to teraz dno kicz itp . Mam tylko do tej marki sentyment

Tak samo ja mam sentyment do VIVA DE. Dlatego nie ważne, co serwują - każdy krok obserwuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja odniose sie do loga i barw vivy ,ktore maja sie pojawic na dniach .Czy naprawde nie ma innych kolorow niz czarny ,szary.Kazdemu viva kojarzy sie z kolorem zolto-niebieskim ,nie wiem skad taka zmiana. Wyniki ogladalnosci spadaja ,czy nie lepiej wrocic do poczatkow ,czyli to tych zolto-niebieskich trojkacikow ,a nie wymyslac takiego dziadostwa .Jak jeszcze belki z napisami pojawia sie na srodku ekranu to juz na pewno bedzie przegiecie roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...