Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaję mi się, że napis AUT został umieszczony z tego względu, że kanały nadają z tej samej satelity i w tym samym języku. Chcieli odróżnić, który kanał na jaki rynek jest przeznaczony. Może chodzi o to prawo, w wątku VIVA niemiecka ktoś o tym wspomniał.

Nasza VIVA nadaje z Hot Bird i przeznaczona jest na rynek Polski i nie stosowała nigdy dodatkowych dopisków do loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że zmiana oprawy nie nastąpi teraz. Wydaje mi się, że albo w sobotę 14 lipca, albo w poniedziałek 16 lipca. ;)

Pewnie zasugerowałeś się tym, że nie ma ramówki od tego dnia w necie ;) Może rzeczywiście jest coś na rzeczy. Na stronie Cyfry Plus, telemagazyn i VIVY sprawdzałem i brak aktualizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za emocje ! Hahahahah

Mam nadzieję ze ruszy się coś przede wszystkim w kwestii Playlisty - dodać nazwę to "Pop alternatywny" . Gdzie jest chociażby Florence and the Machine The Gossip ??? Viva patronuje nowym płytom "Prosto" tylko gdzie teledyski z owej wytwórni ??? A Rock ??? Brak w ogóle . Gdzie prawdziwa elektroniczna muzyka ??? Dubstep ?? Armin van Buuren ??? Mam nadzieję że Viva odbije się od tej tragicznej Playlisty . Bloki muzyczne to by było coś ! :D

 

Czekam .... Czekamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Ale na Astrze Viwy mają dopiski Aut i de to co naszej podciwej wiwie się nie należy.

Na VIVIE Deutschland nie ma DE obok loga (są same trójkąty). Tylko austriacka ma dopisek AUT obok loga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...