Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj Viva Dj Night nawet ,nawet czasami jak chcą to dodadzą nowe klipy tylko szkoda że podczas tego beznadziejnego 100%VIVA ciągle lecą te same komercyjne klipy ostatnich miesięcy to mogliby by zmienic ale jabym chciał żeby powrócił program VIVA SPOT ze studia najlepiej z grafiką z programu viva live tą najnowszą :)

Ale raczej nie powróci , ciekawi mnie tylko czy jak zmienią oprawę graficzną to ramówka będzie się ograniczac tylko do viva sounds czy dodadzą nowe playlisty np. tak jak viva węgry , viva węgry ma lepszą ramówkę niż viva germany więcej muzyki .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie tylko czy jak zmienią oprawę graficzną to ramówka będzie się ograniczac tylko do viva sounds czy dodadzą nowe playlisty np. tak jak viva węgry

Nie zdziwiłbym się, gdyby magazyn "100% VIVA" został zastąpiony przez "VIVA Sounds" i do tego aplikacje sms ni z pietruchy w tym magazynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , wogule oni źle zrobili bo mogła byc Planet VIVA a VIVA Sounds zastapiła bym ten program wraz ze zmianą oprawy tak jak było w przypadku vivy de a nie jakieś beznadziejne 100%VIVA viva w 2011 powywalała z ramówki fajne programy np. street charts , viva spot , 4 girls only przynajmniej tematyczne a nie tak jak teraz wszystko ogranicza się do 100% gó.... a jeśli chodzi o viva dj night to fajny program i na szczęście chyba od tygodnia bodajże nie ma sms-ów i śmietnika na ekranie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o co chodzi z tym problemem : to pewnie to że belka ,,za chwile" miesza się z belką od klipów i to nie jest żadne sypanie się grafiki tylko błąd spowodowany tym że belka z tytułem piosenki pojawia się za późno i w efekcie miesza się z belką ,,za chwilę" więc to nie jest żadne sypanie się grafiki widziałem to nie raz przeważnie w soboty w viva hits polska a tam są belki ,,za chwilę" , pisałem już o tym wcześniej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest właśnie sypanie się grafiki chyba? Jak coś nie wyświetla się tak jak potrzeba i w tym czasie jak trzeba to chyba to błędy w emisji grafiki czyż nie?

Pamiętam przed zmianą poprzedniej grafiki na obecną grafikę też już nie panowali nad poprzednią i były takie byki że już musieli zmienić na nową grafikę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko że ja to widziałem już ponad rok tamu właśnie chyba w viva hits polska więc to nie ma nic do rzeczy w sprawie zmiany grafiki na nową . A w poprzedniej grafice to błędy były o wiele gorsze , viva geramny jakoś nigdy nie ma problemów z grafiiką czasami mają tylko problemy z get the clip .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo grafika z Niemiec z VIVY jest przed skopiowaniem do emisji z Londynu przystosowywana do emisji z tamtego centrum nadawczego tak więc dlatego prędzej czy później to się sypie. Co do obecnej grafiki to widziałem tez jeszcze gorsze rzeczy i jak uda mi się je nagrać to zrobię wam fotki i zobaczycie te byki :-(

Tak sms-y wróciły bo też sam widziałem dzisiaj rano! ŻAL mi ich! :-( A może oni sami już nie panując nad obecną grafiką nie wiedzą jak je wyłączyć i raz są a raz nie ma he he :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...