Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam czy ktos zna może notowanie z 25.03.2012 z godz 13.00-14.00 viva clubbing (to chyba powtórka) - program z koktajlami - plz chodzi mi o wszystkie teledyski które ukazały się w programie a szczególnie o jeden który ukazał sie w połowie programu , niestety nie znam tytułu ani wykonawcy ale wiem że śpiewala kobieta z mężczyzną taka klubowa piosenka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety to nie to w refrenie wydaje mi się że było somebody / someone like you i nie jest to adelle :P i chyba niema tej piosenki na listach najlepiej jak by ktos mial nagrany ten odcinek viva clubbing z koktajlami tam prezenterka probowala rozne drinki "bezalkoholowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś w "propozycjach" , czyli w klipach które lecą przed miejscami ale z napisem MEGA TOP 10 widziałem HONKĘ - Runaway, Boże!

Ona im płaci za wałkowanie jej klipów? Co godzinę Sabotaż i jeszcze to. Tylko No One brakuje ale może w końcu się nawrócą i o tym sobie też przypomną:D

Biedna Alexis nasza musiała ustąpić miejsca nowej wybrance, ale już chyba wolę słuchać co godzinę Good Girl , niż Sabotaż czy Runaway..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...