Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja zapewne będę oglądał VIVĘ w sylwestra, ponieważ u siebie w pokoju mam z muzycznych tylko VIVĘ i 4fun (niby jeszcze MTV PL, CC Family, iTV). :/

Chyba, że nie będzie mnie w domu. :D

Albo sobie włączę bardzo fajne radio w necie: RMF Dance. xD

 

Ale czemu rok temu 1500sto900 to była porażka? I co zazwyczaj puszczali w tym Planet Viva Sylwester?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale taka porażka 1500sto900 w zeszłym roku nie było. Leciały klipy, których Viva nie puszczała w ciągu roku, których nie widziałem nigdy, choćby Hurts "Wonderful Life", nie było tak tragicznie w porównaniu z rokiem wcześniej. I po co zachwycać się Viva Sylwester itp jak to ta sama playlista, nie daj Boże jeszcze z smsami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są fajne niektóre czołówki programów... Tylko logo programów mogłoby być nie takie w trójkąciku, tylko normalne. ;)

Chociaż dla VIVY nie ma już ratunku... Za rok będzie jeszcze więcej tych show, i zrobią nam jakieś MTV Music PL albo MTV Brand New PL... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale oprawę mogliby zmienić ale jak zmienią to na tą z VIVA De, która kompletnie mi się nie podoba :D
Jak zmienią, to tylko na tą (VIVY DE), bo oni zawsze zrzynają z Niemieckiej VIVY. Tylko jak doczekamy się zmiany w VIVIE PL, to VIVA DE będzie już miała nową, lepszą oprawę. I tak to jest, VIVA PL zawsze daleko "za murzynami".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pitrekgaga: też sobie nie wyobrażam grafiki Vivy DE, jest beznadziejna, pojawia się po sekundzie i wcale nie jest jakaś nowoczesna czy coś w tym stylu, zgapiona z nieistniejącego niemieckiego MTV Entertainment i ogólnie jest kiepska.

 

@sentence: wątpię, że wprowadzą grafikę niemiecką, kiedyś tak robili bo Viva nie należała do Viacomu, teraz ci wszyscy z MTV mają to gdzieś, żadna z obecnych regionalnych "Viv" nie jest do siebie podobna, a tym bardziej do Vivy DE jak było jeszcze 5-6 lat temu i wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...