Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

utrzymywanie tych pasm nie miało sensu
to trzeba utrzymywać wogóle jakieś pasmo które jest raz na tydzień ? :woot:

 

Jakby zareklamowali pasma 100% Hip-Hop i 100% Rock w internecie, u siebie na antenie zamiast ciągłcyh reklam Viva Fan Number 1 itd., u stacji "siostrzanych" czyli w MTV i Comedy Central - To napewno byłaby większa oglądalność.

Czyli dlatego usunęli masę programów. 4 Girls Only, Sprawdź to!, Personality, Viva Spot Extra, Planet Viva, Melanż Starter, Top One Lista, Sexi Viva, Nightrider, VIVAMOVIE, Street Charts, 100% Rock... - ponieważ była niska oglądalność i utrzymywanie tych pasm było bez sensu? :roll:

 

A nie zauważyliście coś, że coraz mniej jest 10 na 10, Viva Night Spot, VIVA najlepsze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co da? Jak ktoś z ciekawości nawet włączy ten program żeby zobaczyć co to jest, a tam ujrzy te same klipy, które powtarzają się co godzinę , to o czy my mówimy. I tak nikt tego nie będzie oglądał mimo to że ma inną nazwę. A nawet nie licze na to że w te nowe magazyny VIVA powkłada jakieś inne klipy niż te co w kółko lecą. Oni dodają tylko nowe klipy w VIVA Clubbing, które po emisji w tym że programie już się na antenie nie pojawiają. Wyjątkiem jest Nadia Ali - Pressure , Tom Boxer - Deep In Love, które przeszły do normalnej playlisty ale 2 miesiące po emisji w VIVA Clubbing.

 

Dzisiaj np. oglądałem 'Mastermix' na MTV. Poleciały takie klipy jak : SELENA GOMEZ - Hit The Lights , TIESTO - Maximal Crazy, AFROJACK - The Way We See The World , SWAY - Still Speedin i naprawdę masa innych nowości i nie tylko. Skoro MTV może to dlaczego VIVA nie może wrzucić ich na playlistę?? Pezeciez mają dostęp do tych samych utworów?! Nie rozumiem tego.

 

Wiem, że się rozpisałem ale jeszcze 2 sprawy ;d

 

Wcześciej VIVA wywałkowała klip - LMFAO - Party Rock Anthem , teraz w każdym 100% VIVA pojawia się LMFAO - Champagne Showers -,- , a hzie 'Sexy And I Know It' ? coraz rzadziej się pojawia. Zagłuszają nowości innymi klipami typu 'Good Girl' czy te 'Champagne Showers' , którego mim zdaniem przynajmiej czas już miną... , ale.. niech robią co chcą!

 

O ostatnia rzecz.. Specjalnie dla jackiego spisałem niektóre utwory z PartyZone , miałeś rację - normalna playlista. To utwory, które pojawiły się chyba 1:15 - 2:15 (mniej więcej) :D

- LADY GAGA - YOU AND I

- ADELE - SOMEONE LIKE YOU

- LMFAO - PARTY ROCK ANTHEM

- AMY WINEHOUSE - REHAB

- KE$HA - YOUR LOVE IS MY DRUG

- RIHANNA - CALIFORNIA KING BED

- JENNIFER LOPEZ - JENNY FROM THE BLOCK

- DUCK SAUCE - BIG BAD WOLF

- EWA FARNA - EWAKUACJA

- BLACK EYED PEAS - THE TIME DIRTY BIT

 

To tyle ode mnie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do VIVA Clubbing. To są tam te same klipy. DJ Fresh - Louder , Calvin Harris - Feel So Close , Nero - Promises , Example - Stay Awake itd.

Nadię Ali widziałem w normalnej playliście, ale Toma Boxera nie widziałem. o.O

Też oglądałem dzisiaj Mastermix. :D

Ja nie widuje Champange Showers w 100% VIVA... Częściej widzę Sexy and I Know it ;)

@rafal6549 - Czyli za wiele się nie zmieniło. :P Chociaż zdziwił mnie trochę klip " duck sauce - big bad wolf " :roll:

Ten klip jest trochę o podtekście erotycznym a MTV jest strasznie cenzuralne, więc. ;D

PARTYZONE = DON'T KILL THE MUSIC

tylko, że jest czołówka inna. :D

 

Wogóle MTV powinno już do końca skasować wszystkie pasma muzyczne i zrobić nowe:

 

Alarm, Kofeina, Starter, Don't Kill The Music, PartyZone = MUSIC NON-STOP (albo JUST SEE MTV)

Mastermix = FRESH (taki program był na MTV Europe - formuła jak ' nowe na vivie ' )

 

Co myslicie o tym podziale pasm? ;)

Przepraszam. Wiem, że to off-topic ale się rozpisałem. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tom Boxer - Deep In Love leci :) , pojawia się w In & Out i chyba Tip-Top Lista.. Zwróć uwagę na 100% VIVA , chyba od wczoraj czy przedwczoraj widzę Champagne Showers ciągle :D

 

Jeżeli chodzi o ten podział, to tych porannych programów jest za dużo . Mogłoby być np. tylko kofeina, bo i tak w każdym leci to samo. Ale zostawmy MTV , to jest wątek VIVA Polska ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie, niedoceniany HIP HOP idzie pod młotek, ta muzyka, gdyby była o normalnych godzinach, oglądalność również mogłaby mieć przyzwoitą, natomiast teraz w zamian dostaniemy te same teledyski, które klepią w kółko od rana do wieczora i jak któryś z przedmówców się wypowiedział, wciąż będzie to samo tylko pod inną nazwą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast wczoraj o 22:30 w 100% VIVA zobaczyłem klip Jesse McCartney - Beautyfull Soul o_O!

To jest stara piosenka a pojawiła się w 100% VIVA. :D

Była też Britney - Hold It Against Me -,-

Edit: Chartsurfer ma nową czołówkę. Podobna do tej z In & Out. :D

 

Też widziałem : ) , jak wjechał na ekran napis 100% VIVA to myślałem że pomylili playlisty (co im się zdarza), ale wjechała belka 'Za chwilę' SEAN PAUL FEAT. ALEXIJ JORDAN Got 2 Luv U i to wyprowadził0o mniej z tej myśli :D . Uważam że ten utwór w wyniku czyjegoś błędu pojawił się tam przez przypadek. Ale co zrobiuć, przecież to VIVA ; D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...