Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak VIVA potrafi mnie jeszcze zaskoczyć. Przed chwilą leciał nowy klip na VIVIE Pitbull feat.Marc Anthony - Rain Over Me i uwaga klip był (poza płytą) prawidłowo podpisany!! Wcześniej przy premierach zawsze na początku były błędy...

EDIT: Przed chwilą leciała kolejna premiera: Nicole Scherzinger - Wet i tu również belka nawet płyta! poprawnie podpisana :D

Mam takie pytanie: Obecnie leci gra smsowa LoveTest podczas której nadawana jest teraz tylko sama jego grafika nie ma w nim "odpowiedzi sms". I tu mam pytanie jak myślicie: czy to jest jakaś awaria czy rzeczywiście nikt nie wysyła smsów?

 

Wiesz co, ja czesto widzę jak na ekranie pojawia się grafika, a sms się nie pojawiaja. To jest na 100 % awaria, bo wszystkie smsy są zbierane w bazie i jak nikt sms-ów nie wysyła to są wybierane porpozycje z bazy i pojawiają się na ekranie.. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! dwie premiery na VIVIE.

 

Sms-y to lecą z "automatu" samo się losuje, ale nie wiem jaki w tym sens... bo nikt całą noc nie siedzi i nie wysyła sms-ów...

 

A jeśli chodzi o cenzurowanie i obcinanie klipu to moim zdaniem jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmedia2 - Lepsza z nowościami? Może kiedyś tak. Ale teraz to się nie zgodzę... Ile trzeba było czekać na Rihannę - Man Down, Britney Spears - I wanna go czy Shakirę - Rabiosa i resztę np. jasona Derulo? Na Viva śmiga to już od dawna, a na 4fun to jest nowość. I 4fun zgapił gierki... np. Parot -> Parowanie, Wakacyjny Romans -> Łowy Połowy.. itd. Programy też są poczęści zgapione np.

Personality -> Power Hour.. itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...