Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Viva jest troszeczkę moim zdaniem zacofana pod względem innych stacji muzycznych w Polsce. Na przykład klip do piosenki Wet Fingers - Turn Me On , pierwszy raz zobaczyłem w sobotę przed 20:00 w programie 100% Viva, a na stronie Vivy ten klip jest już od Marca.. Tak samo jeśli chodzi o Jessie J. Cały czas promują tylko stary klip "Do It Like a Dude", "Price Tag" puszczają bardzo rzadko, a "Nobody's Perfect" widnieje na ich stronie jako polecany klip a ani razu nie widziałem go na antenie. "Hollywood Tonight" Michaela Jacksona widziałem tylko raz, tak samo jak klipy Miley Cyrus (która już nie gra w Hannah Montana od roku :P) i reszty innych klipów które puszcza 4fun.tv, Eska TV a nawet MTV Polska. Sak Noel - Loca People ma oficjalną ocenzurowaną wersję. I założę się, że program "Hity Gorącego Lata" będzie bez czołówki. :P:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert M. da sobie radę bez Vivy, żadna z niej wyrocznia. Wet Fingers "Turn Me On" zobaczyłem na Vivie dopiero wczoraj. Sak Noel na Vivie? Nie widziałem a jak puszczą to chyba że z mega cenzurą. Ale i tak Viva jest dziwna co do cenzury, bo np Nycer ft. Decci "Losing Control" Viva puszczała bez cenzury, słowo f*** słychać normalnie. Najgorzej zmarnowali cały klip i Snoop Dogga "Sweat", nawet brzmi trochę inaczej. I wielka szkoda, że Viva nie puści od czasu do czasu klipu, z którego David Guetta zaczerpnął beat do Sweat, czyli hicior z 93 roku Felix "Don't You Want Me". Piosenka była wtedy mega europejskim hitem, lansowanym non stop przez MTV, który zajął 1 miejsce w ogólnoeuropejskim notowaniu na MTV - European Top 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wielka szkoda, że Viva nie puści od czasu do czasu klipu, z którego David Guetta zaczerpnął beat do Sweat, czyli hicior z 93 roku Felix "Don't You Want Me". Piosenka była wtedy mega europejskim hitem, lansowanym non stop przez MTV, który zajął 1 miejsce w ogólnoeuropejskim notowaniu na MTV - European Top 20.

 

Takie rzeczy tylko w Vh1 :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snoop Dogg ft. David Guetta - Sweat leci w takiej wersji jak na 4fun.tv i Eska TV (czyli oryginalnej :D) ale po 23 i jest czerwona kreska pod logiem. :) Tak samo na "S&M" Rihanny coraz częściej widzę na Vivie ale po 23 i odziwo jest też z czerwoną kreską pod logiem ale m.in. w programach "Viva Night Spot", "In&Out (powtórka o 0:00) i raz w programie VIVA NAJ i wtedy było to przed 20 i bez czerwonej kreski. :D Albo nowe singiel Gagi "The Edge of Glory" z podpisem RIHANNA-MAN DOWN-LOUD.. a na MTV Hits i MTV Dance jest normalny podpis a mają podobne błędy z titlecardami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeden jedyny raz widziałem Felixa na MTV Polska w 2003r. w Partyzone i stamtąd mam nagrany klip. A tak widziałem tylko remix z 97 roku. Na VH1 przyznaje, że nie widziałem nigdy. "Sweat" w nocy widziałem tylko ocenzurowane. Rihanna prawda - leci po 24 - wczoraj po 1-szej w Night Spocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o klip Wet Fingers - Turn Me On to widziałem go na Vivie już parę tygodni temu (był puszczany m.in w VIVA HITS POLSKA) po czym z "niewiadomych przyczyn" zniknął z playlisty a teraz znów sie pojawił. Co do Sak Noel - What the [beep]? to raz leciał na Vivie ale to było gdzieś koło 2-3 w nocy (w wersji nieocenzurowanej), jeśli chodzi o Jessie J to cały czas w kółku puszczają oba klipy "Do It like a duck" i "Price tag" (przynajmniej tak jest w nocy) a co do "Nobody's perfect" to jeszcze ani raz nie leciał na Vivie ani innym polskim kanale (chyba że nie zauważyłem; jak na razie to ten klip leci tylko na MTV Hits i MTV Dance).

A klip "Sweat" Snoop Dooga puszczany jest w dwóch wersjach w dzień w tej takiej dziwnej gdzie zamiast połowy scen z dziewczyną są sceny z koncertu (i on tak dziwnie brzmi z resztą ten sam klip leci na MTV Dance i MTV Hits) oraz wieczorami i w nocy w wersji "normalnej" (choć nie zawsze).

Klip Rihanny "S&M" był na poczatku puszczany również w dzień (zaraz po ich "opóźnionej premierze") a teraz widuję go tylko w nocy.

 

I zauważyłem również jeden błąd na belce do teledysku Lady GaGi "The edge of glory" nie ma tam podpisu że ten utwór pochodzi z płyty "Born This Way" i co ciekawe ten sam błąd występuje również na MTV Dance i MTV Hits przy czym na MTV Polska belki nie ma wcale lub jest z podpisem że jest to utwór "Judas".

 

A co do playlisty Vivy to zauważyłem ostatnio również jedną rzecz że pojawia się coraz więcej polskich piosenek, kiedyś niektóre klipy jak np. Sylwii Grzeszczak - "Małe rzeczy" albo Blue Cafe - "Buena" można było tylko zobaczyć w Viva Hits Polska a teraz lecą już w 100% Viva, In & Out itp.

 

I jeszcze jedno rzeczywiście Viva ostatnio skupia się tylko na najwiekszych przebojach takich gwiazd jak m.in. Lady gaga (z reszta bardzo ją lubię więc mi to pasuje), rihanna, shakira, ewa farna, nicole scherzinger, jessie j itp. a zapomina o np. Kat Delunie (ostania piosenka dancing tonight jest zajefajna ale oczywiście leci tylko na 4.fun.tv). Przykładów można podać wiele ale nie chce mi się ich przytaczać.

 

Jedyny plus jaki Viva ode mnie dostała w ostanim czasie to to że (choćby na razie) wywaliła z ramówki programy typu MSU, PUdelek i ten głupkowaty serial z Nicka "Big Time Rush"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do "Nobody's perfect" to jeszcze ani raz nie leciał na Vivie ani innym polskim kanale (chyba że nie zauważyłem; jak na razie to ten klip leci tylko na MTV Hits i MTV Dance).

Nobody's Perfect widziałem na MTV Polska.

(...)

Dlaczego z ramówki zniknął program "Sexi Viva"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ jackie on zniknął wraz z pojawieniem się nowej ramówki z tymi nowymi "listami przebojów" oraz tymi szołami z MTV.

A czemu to nikt tego nie wie... To pytanie raczej do działu programowego Vivy :)

 

A jeśli "Nobody's perfect" leciał na MTV PL to przepraszam ale nie widziałem więc tak napisałem... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Program bardzo fajny, coś jak "Zakazane Piosenki" na 4fun.tv

A co do tych weekendów zauważyłem, że w wakacje ich nie będzie. Zamiast tego będzie:

- W sobotę: od 20:00 do 22:00 Hity Gorącego Lata

- w niedzielę: od 13:00 do 17:00 Kolejno odlicz, czyli VIVA10NAJ. (chyba z przerwami co pół godziny na 100% VIVA)

Według mnie w sobotę mogiliby dać o 20 "Melanż Starter" , a o 21 "Personality". Natomiast w niedzielę zamiast tylu programów Kolejno odlicz..

13:00 Viva Hits Polska

14:00 100% VIVA

15:00 Personality (powtórka)

16:00 PL Top 10

17:00 Street Charts (powtórka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do weekendów to może ich nie być...

A jeśli chodzi o VIVA 10 NAJ to może tylko tak w jedną niedziele puszcza bo jak by nie było teraz w niedziele o 17 ma lecieć ostatni 10 odcinek. W przypadku 100 klipów które wstrząsnęły Vivą to też podkoniec był taki maraton na Vivie i tez podajże w niedzielę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby VIVA na antenie prezentowała taką playlistę jak zaprezentowana jest np. na stronie internetowej na 100% miałaby więcej widzów..

 

Poza tym tak obiecywali na facebooku , że będzie klip Avril Lavigne - Smile, a Katy Perry - Last Friday Night już śmiga na playliście tylko , jak się wyrazili : "Trzeba na niego trafic.. " Trafił ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem na Katy Perry - Last Friday Night. Na "Smile" Avril Lavigne trafiłem po 6:00 w sobotę jak są paroty, kochliki itp. :)

 

kurde.., czemu te fajniejsze klipy puszczają w nocy, albo rano , a w dzień wałkują wkółko to samo. Już zamiast puszczac 15 razy Sylwia Grzeszczak - Małe rzeczy by puścili w to miejsce Smile czy Last Friday Night i od razu playlista jest atrakcyjniejsza ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katy Perry - Last Friday Night widziałem w dzień w programie 100% VIVA. Ale masz rację co do tego, że wałkują to samo... Moim zdaniem na wakacje powinni wywalić powtórki Hot or Not, 100 klipów które..., Kolejno Odlicz, Viva Mjuzik Kłiiiz (dzisiaj była powtórka 1 albo 2 sezonu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że bardzo nudne jest 10 na 10 w środy o 16:00 ponieważ nie raz spotkałem się z klipami z ostatnich 2 lat które lecą cały czas i jest mało hi hopu. Niby tą listę tworzą widzowie i widać że to są widzowie dzieciaki którzy nie znają starszych klipów tylko ci co oglądają vive dopiero od 2009 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wojtekmnedia2.pl: nie wierzę, że listę tworzą widzowie. Żadna lista przebojów nie jest na vivie tworzona przez widzów, tylko sami układają. Nie uwierzę, że Club Charts układają widzowie, jest totalnym dnem. "Last Friday Night" po raz pierwszy widziałem dziś w 100% Viva. 10 na 10 wiecznie to samo: Liber "Skarby", fajnie że dziś puścili Daft Punk "One More Time", ale może by tak "Aerodynamic" dla odmiany, zamiast wiecznie "Fighter" Krychy daliby "I Turn To You" (nie widziałem od czasów MTV Europe), Evanescence nie wydali tylko "Bring Me To Life" i tak w kółko te same klipy.

Co do Polskiego Hip Hopu trzeba przyznać, że na Vivie jest go najwięcej, leci w parotach itp oraz w PL Top 10 albo Viva Hits Polska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bytesize Właśnie że listę 10 na 10 tworzą widzowie. Jakieś pół roku temu na profilu vivy na facebooku wysłałem im moją listę 10 na 10 i ja wybrali w w całości w takiej kolejności jaką ułożyłem puścili!! :D

A lista 10 na 10 z dnia na dzień robi się coraz nudniejsza w kółku jedne i te same klipy i coraz więcej klipów z przed 2 - 3 lat.

A jeśli chodzi o hip hop to rzeczywiście ostatnio tak jakby więcej go było na Vivie i na dodatek nie kiedy pojawiaja się nowe klipy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...