Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

VIVA DJ NIGHT 01.08.2012

 

#01. Nelly Furtado - Spirit Indestructible

#02. Oceana - Endless Summer

#03. Tom Novy Feat. Lima - Now Or Never

=== REKLAMA ===

#04. Rico Bernasconi Vs. Ace Of Base - Cruel Summer

#05. Ferry Corsten Vs. Armin Van Buuren - Brute

#06. Tom Novy - Your Body

#07. Madonna - What It Feels Like For The Girl

#08. Jennifer Lopez Feat. Pitbull - Dance Again

=== REKLAMA ===

#09. ATB - What About Us

#10. Tim Deluxe Feat. Sam Obernik - It Just Won't Do

#11. Lolita Jolie - Non Non Non

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy pokazujecie tu swoje prace, tak czy siak nudziło mi się dzisiaj i zrobiłem małe odwzorowanie nowej grafiki vivy. (Wszystko zrobione w After Effects CS4) ;)

https://vimeo.com/46726292

Fajne, fajne. Widać, że zdolny człowiek ;) Chociaż te wszystkie elementy na ekranie mogłyby być ciut mniejsze i ta czcionka w belce chudsza. Ale i tak zaje :censored: ście :) Ile ci to zajęło? ;>

 

Mi też się wydaje że to raczej sprawy techniczne związane z oprawą ,decydują że nie ma tej belki ''za chwilę'' wkońcu oprawa vivy de nie ma takiego elementu .

To fakt, ale w poprzedniej grafice VIVA DE również nie miała belki "Za chwilę". U nas w stacjach muzycznych stało się to dość popularne i VIVA PL się dostosowała, więc tą belkę musieli zrobić i dopracować sami. Myślę, że w obecnej grafice również jest to możliwe, kwestia chęci. Przecież wcześniej też ta belka nie była obecna od początku, wprowadzili ją dużo później. Jak już pisałem, zobaczymy :)

 

Szukam teledysku który widziałam na viva dj night.

w teledysku gra zespół na próbie przed koncertem, spada na nich (chyba oświetlenie) i giną. ekipa wzywa jakiegoś Azjatę. Przyjeżdża ze swoimi ludźmi. oni przebierają się w czarne kombinezony żeby ich w cieniu nie było widać i kierując trupami(jak lalkami) żeby grali ratują całą sytuację.

 

Proszę pomóżcie nigdzie tego znaleźć nie mogę.

 

Od jakiegoś czasu Carismath umieszcza playlisty VIVA Dj Night z każdego dnia. Przeanalizuj, może znajdziesz czego szukasz bez zaśmiecania wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego w Top 5 Best of Viva widziałem Lasgo - Something

Atakujcie ich mailem czy poprzez facebooka o to aby było więcej starych klipów z dawnej Vivy z lat 90! Ja ich regularnie :censored::censored: aż w końcu kiedyś mi odpisali że pomyślą nad tym. Im więcej ludzi będzie im to pisać tym może w końcu zrozumieją że jest zapotrzebowanie nie tylko na kicz ale także na klasykę sprzed 10-15 lat. Pokazując taki teledysk jak w cytacie widać że może ktoś tam się w końcu zaczyna walić w głowę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do nich piszę ,ale oni i tak to mają w d....,ale racja jak dużo osób będzie do nich pisać ,żeby powróciło niedzielne ''Top 50'' żeby wyrzucili z ramówki te badziewne programy z MTV i zaczeli emitować starsze klipy na vivie np w ''100%Viva'' to może coś pomyślą , ale to musiało by pisać dużo osób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakujcie ich mailem czy poprzez facebooka o to aby było więcej starych klipów z dawnej Vivy z lat 90!

Wspominało się już wcześniej o takich inicjatywach, ale widać wszyscy potrafią lamentować, a tak na prawdę nikt się do takowej inicjatywy nie przyłączy. Sam nie mam Facebooka, bo już bym im spamował. Może są jakieś inne dobre sposoby na dotarcie do nich :?:

Moim zdaniem się mylisz ,co Viacom ma do naszej vivy ,viva ma przynosić dochód ,a to już lokalne oddziały MTV decydują co ich stację emitują ,i tak oglądalność im poleciała .

Też mi się tak wydaje. Ale akurat tutaj widoczna jest taka zależność, że najczęściej takie oddziały idą na łatwiznę i powielają to co centrala wymyśla. Nasi są zbyt mało kreatywni i pomysłowi żeby wymyślić coś na poderwanie tego kanału do zniszczenia konkurencji. Sądzę, że nawet nie musieli zmieniać tej całej oprawy żeby się dostosowywać, i to tylko ich decyzje (mogę się mylić). Wystarczy spojrzeć na inność VIVY UK.

 

ale racja jak dużo osób będzie do nich pisać ,żeby powróciło niedzielne ''Top 50''

Tu nie chodzi tylko o TOP 50. Jeśli liczyliby się z widzem to emitowali by także starsze teledyski nawet w zwykłej playliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem się mylisz ,co Viacom ma do naszej vivy

Viacom włada wszystkimi swoimi programami a wiadomo że Viacom centrala zza oceanu ma decydujące słowo. Zobacz co robią z kanałami. MTV to już klasyk zniszczenia. TMF przerobiony na VIVĘ UK z ramówką jak [beep] http://uk.viva.tv/tv-guide a TMF to był taki dobry kanał. Następnie VH1 jaki kiedyś był? https://www.facebook.com/pages/We-want- ... 1928949675 a teraz kolej na VIVĘ Polska po zniszczonej niemieckiej Vivie.

 

Sam nie mam Facebooka, bo już bym im spamował.

Załóż jakieś zmyślone konto jak nie chcesz swojego i nawalaj na ich profilu. https://www.facebook.com/VIVAPolska tylko że oni szybko kasują niewygodne posty wiem to po sobie :D Mnie już dawno zablokowali i nie mam możliwości pisania. Założyłem zmyślone konto i piszę ale szybko kasują posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będą się trzymać tego co im nie przynosi zysku ,jakoś do niedawna viva była muzyczna i miała pozycję lidera wśród stacji muzycznych ,a teraz ma duże spadki po wprowadziła swoje programiki .

To dlaczego wprowadzają programy z MTV do ramówki oraz swoje programy rozrywkowe? MTV Polska też ma słabą oglądalność a jakoś trzymają się swoich show. Nie byłbym tego taki pewny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva jest stacją ważniejszą niż MTV,w naszym oddziale VIMN PL bo viva najwięcej zarabiała ze wszystkich stacji polskiego Viacomu (dawne MTV Networks Polska),MTV to barachło ,nie mogą sobie pozwolić na taką sytuację jaka jest na MTV ,przecież tam oglądalność poleciała o połowę .

PS : 18 czyli nie belki z grami sms,wybije 18.30 i pewnie się pojawi .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to taka sama VIVA jak u nas na Węgrzech czy w Niemczech, tylko tyle, że ma inna identyfikację graficzną.. Również należy do Viacomu i korzysta z tej samej bazy klipów (baz klipów) co nasza i inne VIVY :) Nie można uważać jej za podróbę, tylko dlatego że działa sama a nie czeka na gotowce z Niemiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to tylko moja opinia ,dla mnie to nie viva ,tylko marna podróbka i właśnie powinna dodać taką samą grafikę jaką ma nasza viva czy viva de ,żeby wszystkie stacje wyglądały tak samo ,a tak to co to jest ,logo i oprawa o wiele gorsza. Dalej są te spoty a już myślałem ze sobie odpuścili :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja zauważyłem, że do niektórych klipów w O Co Kaman pojawia się wmontowana belka, a później jeszcze ekranowa?!

Fakt. Bezsensu to wygląda.. Dwa razy w przeciągu kilku sekund tytuł piosenki.

vlcsnap2012080118h43m27.th.pngvlcsnap2012080118h44m03.th.png

Swoją drogą.. to chyba O Co Kaman? a nie 100% Viva?..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest zdjęcie z dzisiaj? Bo jeżeli tak to widziałem w OCK klip Shakiry - Addicted To You bez tłumaczenia. Cos im się musiało podmienić i Shakira która powinna być w 100% poleciała w OCK i odwrotnie, alr to moje przypuszczenia ;)

 

Co do tych belek, kiedy te same klipy z OCK leciały w starej oprawie nie pojawiała się belka ekranowa, tu wchodzi, ale też nie do wszystkich klipów, lecz do większości. Zastanawia mnie jak działają te belki i co wywołuje że się pojawiają?!

 

Ale to tylko moja opinia ,dla mnie to nie viva ,tylko marna podróbka i właśnie powinna dodać taką samą grafikę jaką ma nasza viva czy viva de ,żeby wszystkie stacje wyglądały tak samo ,a tak to co to jest ,logo i oprawa o wiele gorsza. Dalej są te spoty a już myślałem ze sobie odpuścili :/

 

Już ktoś kiedyś pisał że brytyjskie kanały Viacomu nie są niczym podobne do reszty. Nawet MTV i VH1 robią po swojemu, widocznie odpowiada to nadawcy i odbiorcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...