Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, pierwsze 3 klipy w MEGA TOP 10 lecą bez numerka. Potem wszystko leci od 10 (bynajmniej tak było dzisiaj)

Obstawiam że to jest albo rozgrzewka przed notowaniem albo po prostu podanie przez stację propozycji do wspomnianej przez ciebie listy przebojów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następne nowości:

 

The Offspring - Crushing California

D'Banj - Oliver Twist

Maroon 5 - One More Night

Patrick Miller - Dancing In London

Train - 50 Ways To Say Goodbye

Mike Candys Feat. Sandra Wild - Sunshine (Fly So High)

Peter Luts - Everyday

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj siedziałem trochę w nocy przed TV i oglądałem VIVĘ. Webnięci są genialni. VIVA Hits Polska weszło kilkanaście minut po północy. Playlista tego programu w kolejności identycznej jak w ostatniej emisji (sobota po południu). O 1:00 weszła playlista VIVA DJ Night. Program ten skończył się około 1:35, ale playlista klubowa była grana do 2:00. Potem już 100% VIVA. Doszedłem do wniosku że teraz VIVA jest lepszą stacją od Eska TV czy 4fun.TV. W ramówce nie podobają mi się tylko programy takie jak: Hot or not, Next i co na to tato. Wprowadzenie Futuramy, Webniętych i Chyba ich pogięło! jest naprawdę dobrym pomysłem. O oglądalność się nie martwię. Bo teraz to ledwie kto ma tuner FTA. Zakodowanie również nic nie zmieniło - kanał mają w swej ofercie wszystkie platformy satelitarne w podstawowych ofertach. A zagranicą kto by się przejmował - niech u siebie robią telewizje muzyczne. Top 20 ma genialną playlistę - o dziwo wiele muzyki dance. Mike Candys, Peter Luts, Cascada, ATB, Michael Mind Project, Armin van Buuren... Grajcie tak częściej!

Jeszcze jedno - oprawa genialna. Na mnie największe wrażenie zrobił ident ''VIVA Poleca''. Kurde, co za technika!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...