Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Nie wiem co to za nowości ale zaraz zapytam się na ich profilu na facebooku :D Może uzyskam odpowiedź :D (zawsze mi się udaje coś wyciągnąć od nich)

 

EDIT: Zauważyłem również że od września będzie więcej pasma 100% VIVA, troszkę więcej VIVA HITS POLSKA oraz niektóre pozycje zmienią swoje godziny nadawania oraz że w ramówce nie ma już VIVAMOVIE.

A w miejsce Hitów gorącego lata w sobotę będzie znowu TOP 20 a w piątek o 20:00 i 22:00 100% VIVA a o 21:00 powtórka Star Chart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak widać Viva się budzi i chce powalczyć z Eską. Chociaż jakby nadawali w 16/9 i więcej nowości to by już mogli z Eską wygrać a i oczywiście gierki sms zlikwidowali

 

 

Gdzie się budzi? Z czym? 1 program i gdyby nie gośc w tym programie to leciałyby te same "hity" co w innych programikach VIVY. Leciały takie dobre piosenki tylko dlatego, że gośc ma takie upodobania. Gdy jako gość wystąpi Mandaryna to bedziesz mial same "hity" w stylu Biebera, wystąpi Tede? Bedziesz mial sam hiphop. Proste to jest. Po 1h tego programu znowu przyszły jakieś gnioty i muzyka jak dla dzieci w wieku do 15 lat. VIVA dla mnie nie istnieje praktycznie od jakiś 2-3 lat. Żałosna stacja. Wole włączyć sobie MTV ROCKS i cieszyc się dobrą muzyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z Personality? Ktoś wie czy wróci do jesiennej ramówki?

Pasma to dobry pomysł, ale nazwy są takie proste i sztywne. ;/

Kiedyś VIVA słynęła z oryginalnych nazw m.in. ,,Pralnia" czy ,,Helll's Kitchen" albo ,,VIVAMAT"...

A teraz wszystko bedzie z 100%. -,-

 

Edit: Nie będzie też Street Charts! -,- Wolą dać 100% VIVA...

I coś Chart Surfer bedzie dużo powtórek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Łowy Króla Disco" czy to nie czasem poszukiwania kandydatki na dziewczynę tego Tomasza z "Cztery Osiemnastki " ??? Jedno Szoł da się przeżyć .... Fristajlo , Viva miuzik kłiz ... formaty produkowane dla VIVY sa nawet ok :)

 

100% Dance .... oby to było prawdziwe Dance a nie Gaga ... a samo 100% jak dla mnie fajna nazwa prosta i konkretna :) Nawiązuje do dawnego pasm MTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast 100% dance mogłoby się nazywać 'Dance Hour',100% 'Rocklista' i co? Pomysły są :)

 

Jakby dali przykładowo Dance Hour to ktoś by zaś się przyczepił, że ściagają nazwy np. z 4fun.tv (Power Hour) i już nie maja własnych pomysłów albo jeszcze coś innego.

Poza tym w du :censored: z nazwą programu, ważna zawartośc. ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...