Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeszcze starsze, takie co było przed bumperami, jak dobrze pamiętam to chyba jeszcze w 2006 było.

Jak tak ostatnio oglądam Vivę to wcale nie ma mniej nowości niż Eska, która coś nudna jest ostatnio, tak jak Viva ma wybranych z 30 klipów i w kółko je puszcza.

Viva szybciej puszcza niektóre klipy, które potem są jako nowości na Esce i na odwrót.

I Viva nadrabia Hitami Gorącego Lata, 10 na 10 oraz najnowszymi klipami zawsze w In & Out

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viva puszcza wszystkie klipy Amy Winehouse. Ładnie z ich strony, szkoda tylko, że puszczają jej klipy dopiero po jej śmierci (na dodatek z dopiskiem PAMIĘTAMY), jakoś wcześniej nie puszczali jej klipów, tylko Rehab kilka razy poleciało. Tak samo z Michaelem Jacksonem było. A teraz nawet zobaczyłem jej klip, którego nigdy wcześniej nie widziałem nawet na MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, co jakiś czas na początku jest stary dźingiel "kosmici atakują". Jak się nie mylę to jest ta sama reklama, która była przed bumperami tylko wtedy zamiast napoju energetycznego był chyba baton snickers czy jakiś tam.

 

Obecnie w związku ze śmiercią Amy Whenhouse leci specjalny program "Amy Whenhouse pamiętamy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Jak tak ostatnio oglądam Vivę to wcale nie ma mniej nowości niż Eska,

Żartujesz sobie chyba?

ESKA niszczy VIVE pod względem nowości. Zobacz sobie ile klipów , które pojawiły się na ESKA nie miało premiery w ogóle na VIVIE. Jest masa tych klipów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Dla Vivy w ogóle nie istnieją ;

Sack Noel , Robert M < Wiadomo :P> , Lolita - Joli Garçon ,Heavy Lauri Ylöne ,Dirty Dancer Enrique Iglesias , Don't Waste The Time C-bool ,Welcome To St. Tropez DJ Antoine, Wszystko Fajne letnie plażowe hity - na Vivie nie obecne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, racja, dla Vivy mnóstwo klipów nie istnieje, ale chodzi mi o to, że Eska coś przycichła. Nowy Enrique leci już na Vivie, C-Boola ostatni klip leciał wczoraj w Hitach Gorącego Lata. Lecą też dwa nowe klipy D. Guetty i Mezo, na Esce na razie tylko po jednym. Nie neguję wcale "potęgi" Eski, wiadomo, że da jeszcze popalić Vivie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

Jak tak ostatnio oglądam Vivę to wcale nie ma mniej nowości niż Eska,

Żartujesz sobie chyba?

ESKA niszczy VIVE pod względem nowości. Zobacz sobie ile klipów , które pojawiły się na ESKA nie miało premiery w ogóle na VIVIE. Jest masa tych klipów

Eska TV już ją dawno zniszczyła pod względem wszystkiego :)

A VIVA PL, żeby wyjść z tego bagna, do którego sama wpadła, musi zacząć działać już od teraz! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, racja, dla Vivy mnóstwo klipów nie istnieje, ale chodzi mi o to, że Eska coś przycichła. Nowy Enrique leci już na Vivie, C-Boola ostatni klip leciał wczoraj w Hitach Gorącego Lata. Lecą też dwa nowe klipy D. Guetty i Mezo, na Esce na razie tylko po jednym. Nie neguję wcale "potęgi" Eski, wiadomo, że da jeszcze popalić Vivie.

Te teledyski które już wymieniłes Eska TV od tygodnia puszcza! Nowy Iglesias leci na Eska TV już od 2 tygodni zdaje sie a VIVA dopiero co zaczęła go puszczać. Ba premiera jego nowego klipu była nawet wczesniej niż na kanałach MTV UK:-)

Trzeba częściej oglądać Eska TV a premiery klipów u nich są przeważnie w listach np. Web Chart, Dance Chart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eski TV na dłuższą metę nie da się oglądac i słuchac. Ciągle te same klipy. Co z tego że jest dużo nowości skoro większośc to sieczkowate popeliny. Na Vivie przynajmniej czasami można usłyszec jakieś starsze kawałki. W dodatku ta nowa tragiczna oprawa Eski przypieczętowała moją opinię o tej stacji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA ma już klip:

DAVID GUETTA Feat. TAIO CRUZ And LUDACRIS - LITTLE BAD GIRL

 

Właśnie też widziałem ten bumper "Marsjanie atakują" i przypomniały mi się te stare czasy na VIVA PL... ech :)

 

Dzisiaj też leci "AMY WINEHOUSE PAMIĘTAMY"... zauważyłem, że nazwy pasm są z DUŻYCH liter, tak jak było na początku w nowej grafice w 2009 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DWAEM MEDIA GROUP

Dobra wiadomość dla tych, którzy oglądają programy muzyczne. Teledysk Kalwi & Remi Official feat. Amanda Wilson - You & I ma wyłączność w VIVA Polska oraz MTV Europe HD. Polujcie na wakacyjne obrazki w TV a za około tydzień teledysk wróci do internetu. Tym razem przesiadamy się przed telewizory! "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"DWAEM MEDIA GROUP

Dobra wiadomość dla tych, którzy oglądają programy muzyczne. Teledysk Kalwi & Remi Official feat. Amanda Wilson - You & I ma wyłączność w VIVA Polska oraz MTV Europe HD. Polujcie na wakacyjne obrazki w TV a za około tydzień teledysk wróci do internetu. Tym razem przesiadamy się przed telewizory! "

Wczoraj dwa razy widziałem ten klip w E4me :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie koncert Scootera, który VIVA PL i VIVA DE puściły w tym samym czasie LIVE w 2008?

Dziwię się, dlaczego obie stacje nie powtórzyły ani razu tego koncertu, nie wiem, nie mogą?

Koncert był dobry, nie raz sobie go odświeżam, bo nagrałem go wtedy na VHS z VIVY DE (nie miałem jeszcze nagrywarki DVD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co pamiętam VIVA DE też miała specjalne, ale jeszcze musiałbym się upewnić, jutro sobie go puszczę.

 

Dziś znów miały miejsce usterki: licznik odliczający czas do końca reklam stał w miejscu "00:00" podczas reklam, jak i magazynów, logo w czasie reklam zmieniało kolory (a nie powinno) i gry SMS-owe pojawiały się w zapowiedziach, masakra :/

To wszystko się działo ok. godz. 11:50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...