Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Lubię Roberta M, ale jak widać dalej najeżdża na Vivę :P

Dodam tyle że, trochę jest w tym racji.

 

Z okazji WAKACJI i końca budy mam Mordeczki dla Was dobre wieści oraz daty trasy koncertowej + konkurs ;-) Viva Polska traci oglądalność he he he niech dalej robią z siebie pośmiewisko jak robią to niespełnieni producenci lub jedno hitowe gwiazdy ;-) Cieszę się bo Zyskuje ESKA TV & 4FUN TV - za co wielkie brawa !!! Mam dla Was 10 skła...danek NEW Summer ( Wylosuję 10 osób z tych które klikną lubię to - rozwiązanie konkursu w poniedziałek ) Poniżej moja trasa - do zobaczenia u Ciebie w mieście ! Kocham WAS - VIVY NIENAWIDZĘ !!!

 

Źródło Facebook.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert M dałby sobie już spokój, jest to trochę (i coraz bardziej) żenujące. Wszystko do czasu. Na Vivie leci jeszcze zremiksowana wersja Alex Gaudino/Kelly Rowland "What a Feeling", nie pamiętam napisu (chyba Sunship...???). Powtórka Zgagi będzie pewnie nie raz, zobacz może można obejrzeć na stronie mtv, vivy lub na s2o.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja parę postów temu podałem link do strony mtv i tam można również obejrzec ten dokument o gadze. Z resztą jak czytałem o tym na stronie vivy to tam z 4 powtórki były podane więc jeszcze troche okazji do obejrzenia będzie. A znając Vivę to przez miesiąc będą puszczali powtórki.... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie nie mam MTV PL, usterki...a chętnie obejrzę ten dokument o Lady Gadze, akurat tego nie mam Vivie PL za złe, że go puszczą, bo w końcu Gaga to dobra wokalistka POP, wolę obejrzeć właśnie ten film, niż głupie programy w stylu "Moje supersłodkie urodziny".

 

@radek415

Dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:00 zaczął się program "Hity Gorącego Lata". De facto miał się rozpocząć za tydzień, ale na stronie Vivy (gdzie jest prawdziwa ramówka) już dawno było napisane, że 24 czerwca rozpocznie się ten program. ;] Playlista stworzona jest z klipów jak na tej stronie: http://www.viva-tv.pl/charts/votable/ro ... e-na-lato/ , i są też inne klipy które kojarzą się z wakacjami i się nam z nimi kojarzą. Na przykład: Akon - Don't Matter. :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tak naprawdę ten program to głownie, powtarzam głownie, bo nie wszystko ta sama papka co w innych programach. Dev - Bass Down Low to ze 3 razy leciało

Ale moim zdaniem powinni zrobic jeszcze belkę "Za chwię", byłoby o wiele lepiej.Teraz właśnie leci RIHANNA - S&M.., ale w końcu juz po 22 , więc.. ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale i tak dobrze, że w "Prime-Time" jest muzyka, a nie Kolejno odlicz, słitaśne urodzinki i disco-polo. ;)

Lecą też starsze piosenki np. przed chwilą "W Aucie". Bo większość piosenek to najprawdopodobniejsze hity lata 2011. Ale no Dev już była 3 razy, Mr. Saxobeat 2 razy.. Mogliby jakoś bardziej urozmaicić playlistę. Ale i tak jest lepsza niż w 100% VIVA. Bo jest S&M, W Aucie itd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że leci PRAWIE to samo co zawsze... Ale to lepsze niz Viva Naj, (pomijając nocną playlistę oczywiście :P)

Ey, ale chodzi ci o "Kolejno odlicz, czyli VIVA10NAJ" czy program muzyczny "VIVA NAJ" ? No leci prawie to samo, ale to tylko świadczy że mają ubogą i mało urozmaiconą playlistę... W nocy playlista jest w 100% lepsza. Teraz drugi czy trzeci raz leci "Sexualna". -,-

Edit: Teraz "Rabiosa" Shakiry, też drugi czy trzeci raz. o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...