Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jeszcze z innej beczki ... wczoraj były nagrody Eski ... i Pan Robert Mączyński znów jechał po Vivie ..... dla mnie ten cały Robert M to istna żenada a nawet gorzej jedzie jeszcze gorzej PLASTIKIEM niz doda i inne twory do kasy zarabiania.

Pytacie dlaczego ? Kreuje jaki to on jest pokojowy .... Love , Peace itp ... a teraz jedzie po firmie która go wypromowała jedzie na każdy możliwy sposób żeby było o nim głośno

 

Pierw go wypromowali ... Super Bomb ... grali po 3 razy w godzinie w "Vipi-e" .... zyskał sławę , kasę , rozgłos ... a czy teraz jakieś nowe "wielkie dzieła" zyskują taka popularność -NIE

 

Ten cały Robert M okazał się istną wielką ściemą ... Gdzie ten jego Love Peace - już nie powiem gdzie :P

 

PS. Nie jestem przeciwnikiem tego typu muzyki ... ale gość nieźle sie pogubił i zamieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu trzeba być dyplomatą, jednak pan Robert M nie wie chyba co to jest.. ; ) A tak na marginesie to nawet moi rodzice zauważyli, że Robert M jest nie dyplomatyczny po tym co powiedział na gali o Vivie i Esce .. Wypowiem się jeszcze na temat listy Top 10 - Ewa Farna... Dla mnie to było po prostu Personality... Personality bez czołówki, ze zmienioną nazwą, titlecardem Planet Vivy i dodatkami typu: czeskim kawałkiem Mels Me Vubec Rad, kawałkiem z Viva Comet który nagrała z Tede Wielkie Cicho oraz piosenką Pink - Raise Your Glass. Tym sposobem pokazują, że nie mają już więcej pomysłów na listy Top 20 i Top 50, i pewnie wrócą do Personality oraz Melanź Startera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie: akurat wrócą do Personality czy tego Melanżu - mogę się założyć, że nie. Jedyne do czego powrócili po tym jak większość super programów Vivy zniknęła po przejęciu przez Viacom to było PL TOP 10, a tak to tylko usuwają, a z pozostałości robią PLANET Viva pod różnymi nazwami. Na Vivie nie będzie już lepiej, do tego konkurencja daje im popalić, a oni mają to gdzieś i zaczną wpychać szoły z MTV albo swoje bezsensowne programiki i kłiiiizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, Viva nie ma już pomysłów - znowu weekend z Farną, weekend z Dodą za tydzień, w kółko to samo. Kanał jest coraz gorszy, nie warto go już oglądać. Co do Robert M - zgadzam się z Marek1991 - to jest naprawdę przejaw [beep]twa z tym co zrobił. Gdyby nie Viva pewnie dalej grałby w jakiśch podrzędnych klubikach a dzięki nim ludzie o nim usłyszeli i go poznali. Przecież to Viva zaczęła go grać na początku a dopiero jak się zrobił trochę popularny inne stacje zgapiły go od Vivy. Dla mnie ten człowiek jest mało wiarygodny bo mówi jedno a robi coś innego a piosenki, które wydaje jako single to najzwyklejsze przeróbki innych wykonawców a głosy do nich kupuje w "sklepie z wokalami". :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIVA jest do bani!

 

W kółko te same piosenki lecą.

Dzięki VIVIE takie utwory jak : Wiernośc jest nudna, On The Floor, Volveremos to tak mi zbrzydły, że klnę jak gdzieś je spotkam..

Już nawet VIDEO - Papieros to tyle razy wałkują, że mimo że to jest fajna piosenka to sluchac sie już nie da. MASAKRA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Roberta to powiem Wam że był znany ale po za polską. Wiec nie mówicie do końca prawdy.

 

 

"Uważam, że jego produkcje są naprawdę na światowym poziomie. Po prostu genialne! Dlaczego w Polsce tak mało o nim słychać? Bo większość, nas, Polaków niestety woli Lady Zgagę, albo resztę tych popowych ścierw. Opinie niektórych to: "ale zamuła, weź puść Clivera, bo nie doczekam aż to się rozkręci!". Zwyczajnie Robert by się nie sprzedał, a szkoda. Znany jest tam, gdzie go doceniają. Jest jeszcze kilku takich jak on, np. Jacek Sienkiewicz." Dodany rok temu komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też czekam na nową grafikę, ale nie belki takie jak na Vivie DE. Na środku i zasłaniające prawie cały ekran???? Niech nasi będą bardziej oryginalni i wymyślą coś sami. Poza tym grafika belek niemieckich jest taka sama jak była na MTV DE i MTV Entertainment. Może coś fajnego wymyślą, bo jak Viva nie była w Viacomie to fajne belki wymyslali, a teraz to wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał MTV, to bym jeszcze zastrajkował, że zmieniają logo (wg mnie nie potrzebnie) i wyrzucają napis "Music Television" :/ zastępując go czymś zwyklejszym, że się tak wyrażę.

VIVY PL już od roku nie oglądam, bo po pierwsze jest u nich niski wybór teledysków (nie to co na VIVIE DE) i brakuje mi na VIVIE PL magazynu "NEU", znanego nam z VIVY DE, sami już nic nowego, co by zaskoczyło widzów nie wymyślą (takie moje stwierdzenia), więc niech wszystko zerżną z VIVY DE. Czekam na nową oprawę i nowe logo naszej VIVY, aczkolwiek to szybko nie nastąpi znając VIACOM.

A VIVA DE też taka święta nie jest, bo sami belek nowych nie wymyślili, tylko wszystko zjechali z MTV.

 

Dla bardziej wymagających widzów polecam kanał, który mam w swojej sygnaturce, nie jest to kanał polski, ale polskich teledysków nie brakuje. Kanał emituje clipy z całego świata (nawet arabskie), to zależy od magazynu, jaki emitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4Fun.TV, Eska TV oraz Rebel TV to jedyne kanały muzyczne, które w maju 2011 roku notują wzrost oglądalności. Najwięcej widzów przybyło stacji 4Fun.TV - wynika z danych z danych Nielsen Audience Measurement dzięki uprzejmości At Media.

 

 

W maju 2011 roku, mimo spadku oglądalności, liderem wśród kanałów muzycznych pozostaje VIVA Polska. Miejsce drugie zajmuje kanał 4Fun.TV, który notuje ponad 60 proc. wzrost udziałów w widowni, wyprzedzając MTV Polska. Swoje wyniki poprawiają także Eska TV oraz Rebel TV.

 

żródło : http://media2.pl/badania/79364-4fun.tv- ... olska.html

 

 

 

jak wam się to podoba?! ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...