Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nikt nie głosował - oni sami układają wszystkie listy na vive jak im się podoba. Nie rozumiem i nie znam kryteriów jakimi się kierują przy tym. A tak poza tym to jak są jakieś listy to zawsze mają jedną piosenkę danego wykonawcy i wszędzie ją wpychają. Przykładem jest Edyta Górniak której "To nie tak jak myślisz" jest chyba jedynym teledyskiem, który viva puszcza. Przykładów jest dużo. Ta lista top 50 polskie słabizna. A gdzie prawdziwe polskie przeboje typu Varius Mamx - Orła cień, Edyta Bartosiewicz, starsze O.N.A. i wiele, wiele innych. Viva zachowuje się tak jakby przed rokiem 2000 nie istniała muzyka (z drobnymi wyjątkami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artyści przejmują antenę VIVA Polska!

 

Tej wiosny nasi fani zasługują na coś naprawdę wyjątkowego, dlatego… już niebawem będziecie mieli okazję spotkać się z najsłynniejszymi polskimi gwiazdami znanymi z anteny naszej stacji w naszych codziennych programach!

 

To w ich ręce oddajemy antenę! Jako gospodarze naszej stacji wcielą się oni w prezenterów i odwiedzą naszą antenę każdego dnia! A kiedy?

 

Street Chart, Viva Movie, In&Out, O Co Kaman, Pl Top 10, Chartsurfer, Power Lista, Download Chart, weekendowe zestawienia Top 50 i Top 20, poranne pasma VIVA TOP 5, TOP 5 BEST OF VIVA – to tylko niektóre z emisji, gdzie nasze sławy się pojawią! Wszystko w ich rękach, bo czas na „Gwiazdy w natarciu, czyli VIVA w rękach artystów”!

 

Jesteście ciekawi, co mają dla Was w zanadrzu?

 

To bądźcie z nami już od 16 maja!

 

Śledźcie nas codziennie, przez cały dzień!

 

Zapraszamy!

http://www.viva-tv.pl/shows/gwiazdy-w-n ... howSummary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mocny full masz rację. Wszyscy tam przynudzają, bo nie mówią nic ciekawego, konkretnego. Jedynie Natalia i Daro dobrze prowadzą, szkoda tylko że muszą gadać jakieś głupoty. W Night Spocie Natalia już takie bzdury doradza, że aż wstyd. Kaśka jest już bardzo długo więc ta sympatia to z przyzywyczajenia, a Justyny przyznaję, że nie lubię, sorki. Prezenterzy powinni między klipami, czy przed zapowiedzią artysty na danym m iejscu w którymś chartsie powiedzieć o nim kilka słów, jakie ma najbliższe plany koncertowe, coś o nowej płycie itp, a nie jakieś nudy z pudelka.

Ps. nie ogladałem weekendu z coverami, udany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię Małgośkę , ale ona to już nie jest praktycznie prezenterką Vivy. :( Już od kilku lat prowadzi tylko VIVAMOVIE... Ja bym ją widział w Tip-Top Liście którą obecnie nikt nie prowadzi. ;)

A jeśli chodzi o innych prezenterów to Dara już praktycznie też niema. Nawet w ostatnią sobotę Justyna prowadziła za niego ChartSurfer. Został jeszcze O Co Kaman?! który jest bardzo rzadko, i Disco Ponad Wszystko którego nie lubię... Najwięcej prowadzi i tak Justyna i Kaśka. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

VIVA to dno totalne, daro i malgoska dlugoletnie twarze VIVY PL a co teraz ? jakies dwie lansujace sie laski w VIVA PL.

Z checia bym zobaczyl Daro w ESKA TV. :)

 

Maly cytacik z fejsa pewnego polskiego producenta. ;)

NIE LUBIĘ VIVA, znika ona po 10 latach z mojego dekodera TV. [*]

No Comment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 19:00 na Vivie był program VIVA Symbole Seksu, o 19:45 w tym programie wyemitowali teledysk Rihanny - S&M! :brawo: Z tego co ja wiem to zawsze był puszczany dopiero po 23, albo rano o 6 albo 7. Nieno ode mnie duży plus dla MTV Networks, że w końcu go puścili przed 20 i oby go puszczali normalnie w programach 100% VIVA, In&Out i jak Paroty są itd. Oraz oby był na listach przebojów. Bo aż żal mi Vivy jak w ChartSurferze nadal jest Only Girl, a nie S&M. A propos to ostatnio odchudzili Parota, a dzisiaj Kocha nie Kocha widziałem w odchudzonej wersji. Drugi plus ode mnie. :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie mimo wszystko Robert M nieładnie postąpił - mógł odejść z milczeniem a te teksty, które teraz pisze na stację bez której w Polsce by nie zaistniał - brzydko. Nie s.r.a. się do swego gniazda - stare polskie powiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na prawdę wstrząśnie moim życiem. :roll: Co mnie obchodzi jakiś pseudo-gwiazdorek i to, że zrobił sobie focha na żałosną Vive? Wole już iśc patrzeć jak trawa rośnie, niż interesować się takim [beep]em jak polska muzyka i kanał muzyczny - VIVA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A propos to ostatnio odchudzili Parota, a dzisiaj Kocha nie Kocha widziałem w odchudzonej wersji. Drugi plus ode mnie. :jupi:

 

Te odchudzone gry SMS-owe to są zapewne przygotowania do nowej oprawy graficznej, która niedługo się pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...