Skocz do zawartości

VIVA Polska


Gość Peter Parker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dopanjacek

Sorry, ale wypraszam sobie nazywanie mnie dzieciakiem.Co za tupet. Nie jestesmy zadnymi kolegami. Mam znajomych w róznym wieku, mlodszych i starszych i uwierz mi, nie jestem z przedzialu 10-16 lat. Ludzie sluchaja roznej muzyki. Ja osobiscie jestem wielkim fanem 80's, Michaela Jacksona,Madonny,ale równiez Lady Gagi,Cascady,Inna czy gwiazd Disneya (bo oni rowniez nagrywaja ciekawe piosenki, choc nie zawsze).

Mam siostre w wieku 16 lat, oraz wielu znajomych w jej wieku. Jakos nie zauwarzylem u nich zainteresowania Wyszkoni, Strunin czy, o zgrozo hiphopem.

Justin Bieber i inne nastoletnie gwiazdy ciesza sie zainteresowaniem ludzi w wieku 13-18. Wydaje mi sie,ze ludzi w tym wieku mozna nazwac mlodzieza, prawda? Pozatym ten chlopak cieszy sie ogromna popularnoscia w Europie i USA. Polska (jak zawsze) jest z tylu. Chociaz jego 2 kawalki sa juz na Esce, a niedawno mowiono o nim w teleexpressie. Tylko czolowe polskie stacje milcza. Jesli jeszcze Ci malo to wiedz,ze jego cztery pierwsze single : One Time, One Less Lonely Girl, Love Me i Favorite Girl znalazły się w czołowej 15-stce Canadian Hot 100 i w czołowej 40-stce Billboard Hot 100. Tym samym stał się jedynym artystą w historii listy Billboard Hot 100, którego cztery single z debiutanckiej płyty znalazły się w Top 40 przed wydaniem płyty. Album zebrał przychylne recenzje od krytyków i zadebiutował na 6 miejscu na Billboard 200. W pierwszym tygodniu sprzedaży album sprzedał się w ilości 137.000 egzemplarzy co było najlepszym wynikiem debiutującego artysty w 2009 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemyslaw-broc to wszystko co piszesz to nie jest popularność tylko pieniądze agentów tego bibera czy jak się tam nazywa.

wg mnie jego muzyka sprzedaje się tam dlatego bo dobrze płacą jego agenci stacjom radiowym i tv bo oto chodzi w biznesie.

żyjemy w Europie środkowej i ta część oraz wschodnia i bałkany nie dają się zalewać amerykańskiemu show-biznesowi. Te części Europy nie zapomniały o swojej muzyce rodzimej.

 

oto news od mojego znajomego z UK:

 

"Theres gonna be a new look for MTV Dance, along with the other MTV channels plus 3 rebrands (MTV Two -> MTV Rocks, MTV R -> MTV Shows and VH1 Classic -> MTV Classic) from Monday 1st March 2010."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek1991 no nie dziwie się bo od tego tygodnia radio Eska, RMF Maxxx i Planeta FM gra ten kawałek.

Pisałem że signle są puszczane w zależności od rynku danego kraju i nic w tym dziwnego wg mnie.

VIVA De jest też w wielu singalach opóźniona względem naszej VIVY PL np. One Repulic - All Right ... bo ten klip dopiero zaczęła VIVA De grać w tym tygodniu a na VIVA PL leci od grudnia zeszłego roku. Tak więc widzisz są duże różnice i tyle.

VIVA De też pominęła 2 klipy Rihanny u siebie i zaraz po Russian Roulette zaczęli grać Rude Boy a u nas leciały jeszcze 2 klipy po tym grali Russian Roulette.

Nie dziwią mnie też zmiany w ramówce VIVY PL i jej playliście bo jest to efekt zmian w ramówce i charakterze MTV PL. MTV PL już stopniowo przestaje być stacją rozrywkowo-muzyczno i zmierza w kierunku stacji o profilu rozrywkowym.

Wykreślili nazwę "Music Television" z loga MTV więc drogę mają wolną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w 4fun.tv miałem wątpliwą przyjemność zobaczenia tego Biebera o którego spór toczy się już od kilku dni. Toż to jakiś dzieciak z podstawówki z jakimś tralalalalalalalala. Nie chcę dyskutować o gustach bo każdemu podoba się co innego ale ten wykonawca średnio mi pasuje do linii muzycznej VIVY. Śpiewa dla dziewczynek z podstawówki a VIVA jak już to raczej o gimnazjum chciałaby zahaczać. Nie jest dla mnie argumentem to, że gra ten teledysk 4fun.tv. Chcą grać to niech grają. Gdyby się nikomu nie podobał to by go nie grali ale jeśli 4fun.tv coś gra lub nie gra to nie musi tego od razu grać VIVA i na odwrót. Przynajmniej jest różnorodność.

Porównania do niemieckiej VIVY też są nie do końca uzasadnione. Stacje działają w dwóch innych krajach, w dwóch innych środowiskach w oparciu o zupełnie inne gusta muzyczne. Nasza polska Ewa Farna była tłuczona przez czeskie stacje a u nas dowiedziano się o niej po dwóch czy trzech latach. Jakby czeska VIVA (wiem, że nie istnieje) grała Farnę to i polska by musiała? Nie ma co tego rozkminiać co, gdzie i kiedy było grane. Gdyby w obu krajach wszystko było takie samo to nie byłoby polskiej i niemieckiej VIVY tylko byłaby jedna - po prostu VIVA. Daliby napisy albo lektora i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, spodobała mi się wczoraj 1 piosenka na sexi viva, dosyć stara piosenka, w tytule miała coś ...disco, leciało to dziś w nocy ok 00:30.

Szukałem jakiejś playlisty, ale nie mogłem nic znaleźć, wie może ktoś jak to odszukać?

Pozdrawiam,

Pszczoła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 26.02 na niem. VIVIE mozna juz zobaczyc Pyromania Cascady, jednak wyprzedzili VIVE PL. A co do Biebera, to ja juz powiedzialem wszystko i nie zamierzam nikomu narzucac swoich gustow, czy VIVA zdecyduje sie na emisje zobaczymy. Nie wiedzialem, ze 4fun.tv pokazuje Justina, moze ktos powiedziec jaki klip?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Pyromania to nie ubolewam, bo tak często tu piszecie o tym klipie, że niestety musiałem poszukać na youtube i jest do kitu na maxa. Lubię Cascadę, ale ta piosenka jest straszna. I jak na Cascadę bardzo cienka. Na dodatek wystarczy poczytać komentarze na forum - trafne. Mega zerżnięte od Lady Gagi Poker Face. Ktoś pisze, że "Pyro - Pyro - Pyromania or mania - a - Po - po - Pokerface" . Ale i tak uważam, że wypadałoby, żeby Viva puściła ten klip, skoro "lansuje" Cascadę od samego początku. Jest już na maxa męczące jak Viva wałkuje ciągle Evacuate The Dancefloor i Dangerous i pewnie będzie tak robić do wakacji albo dłużej a Cascada zdąży wydać jeszcze 1 singiel i u nas nie leci. Co do Biebera to dalej nie wiem kto to jest. Oglądam często 4Fun, ale jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze 'Pyromania' juz niedlugo bedzie na VIVIE PL. Mi osobiscie podoba sie bardzo ten kawalek, uwielbiam wzorowane na latach 80 brzmienie Gagi, ale Pokerface nie cierpie. Dlatego tez jesli porownywac to do Gagi to wole wersje Natalie i jej kolegow z zespolu. A co do Biebera, to zapytalem o 4fun.tv, bo tez nigdy nie widzialem tam zadnego jego clipu.

Ostatnio na VIVIE widzialem tez klip The Black Eyed Peas 'Imma Be Rocking That Body' i jak na pierwsze moje sluchanie to nic ciekawego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z bytesize - ta nowa Cascada rzeczywiście słaba jest, pewnie zaczną ją puszczać w ciągu 2 tygodni.Ja już nie mogę patrzeć na clip Dangerous, na który jakimś cudem codziennie muszę trafić i to w czasie ok 15min od momentu włączenia Vivy. Co do Black Eyed Peas - dziś widziałem ten klip na vivie- jest strasznie długi i monotonny, piosenka dość słaba jak na możliwości BEP. Również dziś zauważyłem nowy klip, zobaczyłem dosłownie końcówkę i nie pamiętam nazwy zespołu - jakiś dj feat....dość długa nazwa. Śpiewa dziewczyna w bikini- wpadła mi w ucho.

Przejrzałem ramówkę na marzec i nie widać żadnych nowych pasm i programów, tak więc chyba w najbliższym czasie nic się nie zmieni.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIOSNA V VIVIE...zero zmian w ramowce, na hitmaker wciaz teledyski z wakacji, brak zaktualizowanej listy klipow, o dawnym GTC chyba juz mozemy zapomniec , w clubchurts klipy od ponad pol roku te same w prawie identycznej kolejnosci, viva hits polska jeszcze gorsze niz bylo(teraz tylko teledyski z glownej playlisty i to na dodatek stare) , strona vivy z niezaktualizowanymi listami przebojow od miesiaca... BRAWO VIVO : ) 4fun.tv w miastach ma juz 0,80 wy 0,93... tylko patrzec az was przegoni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ku zaskoczeniu widziałem na VIVA PL nowy klip 2 Unlimited - In Da Name Of Love i co ciekawe nie nazywają się już 2 Unlimited tylko Ray & Anita. Ciekawe dlaczego?

Podobno dlatego że reaktywacją 2 Unlimited wyszła od Raya i Anity a nie od twórców 2 Unlimited tak więc nie mają prawa do nazwy 2 Unlimited. Właściciel praw nie chciał reaktywacji 2 Unlimited.

Ray i Anita są trochę starsi bo przerwa była spora ale nadal SUPER i kawałek ich najnowszy też.

Każdy na pewno nawet jeżeli nie nazywają się już 2 Unlimited tylko Ray & Anita będzie wiedział o kogo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 marca stacja 4fun.tv zmienia format nadawania na 16:9. Dzięki zmianie formatu emisji z 4:3 na 16:9 widzowie otrzymają lepszy, panoramiczny obraz w nowej jakości. Odbiorcy kanału będą mogli cieszyć się oryginalnymi wersjami nowych teledysków, które nagrywane są w większości w formacie wprowadzanym przez stację.

Zmianie ulegnie również oprawa interaktywna stacji, która pozwoli na całkiem nowy i bardziej czytelny kontakt z widzem. Podstawowymi kolorami nowej oprawy będą półprzeźroczysty biały i fioletowy, który nawiązuje do podstawowej komunikacji graficznej logotypu 4fun.tv.

 

źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już kwestia czasu jak 4fun.tv przebije oglądalnością VIVĘ PL. A wczoraj, ku mojemu zdziwieniu widziałem na Zig-Zapie klip Biebera, osobiście przeżyłem szok, bo ta stacja miała zawsze mega opóźnienie w porównaniu do VIVY. Jak już nawet oni puszczają jego klipy, to już chyba o czymś świadczy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...