Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze mogłem coś popitolić ale ja tak miałem w Turborecorderze z N-ki mówili mi na infolinii że jak chce pobrać/zakupić  film z VOD to drugi kabel jest potrzebny :/  szczerze nigdy z tego nie korzystałem a czasem chciałoby się więc pytam czy w evoboxie nie będzie takich dziwactw ale chyba nie skoro można nagrywać jednocześnie 3 programy.\

 

PS kolega powyżej mnie ubiegł z odpowiedzią :)

Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do czasu zainstalowania nowego konwertera unicable czy będę mógł nagrywć chociaż jeden program z tradycyjnego zestawu antenowego - jeden kabel ? Taki sam zestaw posiadam również na działce i tam tylko podpinałem dotychczasowy dekoder pvr 7000, czy zachowam tu takie same możliwpści i do którego wejścia sat na evoboxie mam podpiąc instalację tradycyjną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyzaje racje :)
 

1.1. Antenę z konwerterem typu Unicable
należy podłączyć do wejścia SAT 1 z tyłu dekodera. Podczas pierwszej
instalacji należy wybrać typ konwertera Unicable z listy dostępnej w menu dekodera, zgodny z modelem zainsta
-
lowanym w antenie.
1.2. Alternatywną metodą podłączenia
sygnału satelitarnego może być wykorzystanie konwertera Uniwersalne
-
go typu Twin (podwójny), dostarczającego sygnał z anteny dwoma kablami.
Sygnał z konwertera Uniwersalnego
Twin
należy podłączyć do wejścia SAT 1 i SAT 2 z tyłu dekodera. Podczas pierwszej instalacji w miejscu Liczba Podł.
Wejść SAT należy wybrać wartość 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od 18.01.2016r. do 1.06.2016r. lub odwołania dla Abonentów Cyfrowego Polsatu dostępna jest promocja „Wymiana konwertera w zestawie do odbioru Telewizji satelitarnej w APS”.
W ramach oferty, każdy Abonent zawierający umowę bądź aneks w punkcie lub na infolinii z dekoderem EVOBOX PVR będzie mógł skorzystać z usługi wymiany konwertera w terminie 30 dni od zawarcia umowy/aneksu.

Oferta dostępna jest w każdym Autoryzowanym Punkcie Sprzedaży.

Promocyjna cena usługi instalacji (69zł) obejmuje:

  • Dojazd do miejsca, w którym ma być realizowana Usługa Instalacji do 20 km od APS, w którym zamówiono Usługę,
  • Wymiana dotychczasowego konwertera na nowy (dotychczasowy konwerter pozostaje własnością Abonenta)
  • Ustawienie anteny satelitarnej,
  • Konfiguracja dekodera,
  • Krótki instruktaż
  • Weryfikacja funkcjonowania instalacji – test odbioru kanałów telewizji satelitarnej. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba znalazlem pierwszy blad albo jeszcze nie zakumalem jak to wylaczyc. Otoz po wejsciu na jakis kanal VOD (mam premium ze wszystkim oprocz erotyki), wyswietlil sie komunikat ze nie moge ogladac tego kanalu bo brak dostepu. Problem w tym ze pozniej na kazdym kanale mialem takie info... Pomoglo odlaczenie zasilania

 

http://s27.postimg.org/pfxxorg8h/IMG_5738.jpg

Edytowane przez pavulon88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie tylko jakich? :) Ja juz pisalem pelnej funkcjonalnosci nie mam bo lece na dwoch zwyklych kablach, moze w tygodniu uda mi sie zamontowac konwerter unicable.
Jezeli chodzi i interfejs to tez juz raczej znany bo byly filmy na forum :) na jutubach mozna znalezc

Nie mam porownania do innych dekoderow polsatu bo od dzis jestem z ta platforma ale w porownaniu do mediaboxa nc+ duuuzo bardziej mi sie podoba i nie zaluje

PS: dekoder 48zl, aktywacja 1zl, zestaw antenowy 129zl (wszystko przy abonamencie premium). Comiesiecznego haraczu za dekoder nie ma, przynajmniej w tym pakiecie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obraz jest bardzo dobry, zebym mogl porownac oba bym musial miec je obok siebie podlaczone... Nie mam takiego skilla zeby zauwazyc roznice :) gorszy na pewno nie jest

 

Czy mógłbyś zamieścić w sygnaturze-tym podpisie pod każdym postem na forum (dodajesz i zmieniasz w ustawieniach swojego konta) dokładny model twojego TV? Dzięki temu każdy będzie mógł zapoznać się ze specyfikacją twojego TV (wartość odświeżania, rozmiar, rodzaj i rozdzielczość matrycy). Ja nie miałem Mediaboxa, ale myślę, że jednak specyfikacja TV ma tu najważniejsze znaczenie. Są matryce gorsze i lepsze. Na pierwszych widać wręcz kwadraty, a nie wyraźny i ostry obraz.

Poza tym może mógłbyś po kilku dniach użytkowania zrobić jakąś recenzję na YouTube? Może nawet unboxing (ale musiałbyś spakować ponownie Evoboxa, aby zrobić unboxing :D )? Wystarczy jakimś telefonem z co najmniej kamerką 5 Mpix i już byłoby nieźle. Nie musisz nic nawet mówić na filmiku. :P

 

Nie mam porownania do innych dekoderow polsatu bo od dzis jestem z ta platforma ale w porownaniu do mediaboxa nc+ duuuzo bardziej mi sie podoba i nie zaluje

 

Chętnie przeczytałbym o różnicach mędzy Evobox, a Mediabox z nc+, gdy już kilka dni poużywasz pierwszego. Chciałem brać jakieś niskie abo w nc+ z uwagi na kilka kanałów, których nie ma w CP, ale te nowe dekodery nc+ mnie odstraszyły. Jednak dużo więcej pozytywnych opinii jest o Mediabox i dlatego chciałbym Ciebie prosić o jakieś małe porównanie obu, ponieważ mimo wszystko rozważam niskie abo w nc+, ale tylko z Mediaboxem (chociaż nie wiem, czy to ma sens, bo Mediabox to już jest stary dekoder, ale może ciągle jary :D ). Może to nie jest dobry temat, ale chociaż kilka słów z wrażenień i uwag z porównania obu mógłbyś napisać po jakimś czase użytkowania Evoboxa? Myślę, że wielu forumowiczów byłoby wdzięcznych. :)

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...