Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Powiedź mi kolego skąd Ty wziąłeś te stronki co podałeś linki, bo jak wchodzę na stronę CP to tam ich nie ma ??

 

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie można podpisać nową umowę z tym dekoderem ?

Edytowane przez roki30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roki30, tutaj pewnie się pojawi w spisie dokderów Evobox: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/nasze-dekodery.cp

Aby wejść w tą cześć strony, musisz na głównej stronie cyfrowypolsat.pl najechać kursorem na zakładkę "Telewizja" i gdy się rozwinie wybrać w prawym, dolnym rogu "Szczegółowe informacje o usługach". Nastepnie po prawej stronie masz zakładkę "Dekodery i sprzęt" i po wybraniu jej trafiasz na listę dekoderów. Nie ma jeszcze Evoboxa, ale to źle, że jeszcze jest niezalinkowany i można o nim poczytać? Może Support458 pracuje w CP? W każdym razie CP ma lepszą informację na stronie niż konkurencja na przykład w ofertach na kartę.

 

Emil.1603, ale śmietnik robisz z tego tematu! :P Poczytaj tematy może o innych dekoderach, a nie w kółko klepiesz co drugi, trzeci post w temacie nie mając nic kompletnie do powiedzenia.

 

Wszystko ładnie pięknie tylko czemu nie ma wejścia euro? Żeby oglądać program muszę kupić specjalnie telewizor a mi wystarczy zwykły analogowy,miałam już LCD który wytrzymał 5 lat i nie mam zamiaru co parę lat kupować nowego.Mam dekoder Sagemcom ale ostatnio łapie non stop zwiechy i myślałam że przy przedłużeniu wymienię sobie dekoder ale obeszłam się smakiem

 

Możesz zmienić sobie przecież na Dekoder PVR HD 7000 jeśli lubisz stare standardy. Jeszcze nie widziałem hotelu cztero, czy pięciogwiazdkowego z sauną i możliwością kąpieli w rzece obok. Może w Indiach nad Gangesem są takie atrakcje dla hindusów, ale nie byłem tam jeszcze i nie powiem na pewno.

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roki30, tutaj pewnie się pojawi w spisie dokderów Evobox: http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/nasze-dekodery.cp

Aby wejść w tą cześć strony, musisz na głównej stronie cyfrowypolsat.pl najechać kursorem na zakładkę "Telewizja" i gdy się rozwinie wybrać w prawym, dolnym rogu "Szczegółowe informacje o usługach". Nastepnie po prawej stronie masz zakładkę "Dekodery i sprzęt" i po wybraniu jej trafiasz na listę dekoderów. Nie ma jeszcze Evoboxa, ale to źle, że jeszcze jest niezalinkowany i można o nim poczytać? Może Support458 pracuje w CP? W każdym razie CP ma lepszą informację na stronie niż konkurencja na przykład w ofertach na kartę.

 

Dzięki, to jak i gdzie poszukać informacje o dekoderach to wiem, chodziło mi tylko, że nigdzie ich nie ma jeszcze, a tu były linki do gotowych stron. Tylko tyle. Dzięki za odpowiedź.

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie można podpisać nową umowę z tym dekoderem ?

Edytowane przez roki30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedź mi kolego skąd Ty wziąłeś te stronki co podałeś linki, bo jak wchodzę na stronę CP to tam ich nie ma ??

 

Czy ktoś się orientuje kiedy będzie można podpisać nową umowę z tym dekoderem ?

Jak byś trochę przyglądał się na budowę linków... sam byś się domyślił jak będzie wyglądał adres do tego dekodera. Sam próbowałem kilka dni wcześniej... :) Brawa dla kolegi za czujność... :)

Edytowane przez herman78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

roki30, linki były nie tyle do gotowych stron, a bardziej do podstron, ale jeszcze nie zalinkowane na podstronie ze spisem dekoderów. ;) Widzę, że wszystko przebiega planowo w CP i oby jakość obrazu nie była pogorszona w przyszłości jakąś aktualizacją, jak to ma miejsce w przypadku Wifi Premium Box+ od nc+ (przynajmniej tak opisują niektórzy użytkownicy z TV o lepszych parametrach).
roki30, ale sam pisałeś wczoraj, że dzisiaj zaczyna się wysyłka Evoboxa do APS i stamtąd masz takie informacje. Nie udzielili Ci informacji, od kiedy będzie można nająć Evoboxa?

Na pewno nie będą dostępne już jutro, myślę, że najwcześniej od wtorku, środy. Jutro rozpoczyna się dopiero wysyłka do punktów sprzedaży - potwierdzone informacje od pracownika APS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mako, spytaj się może w APSie? Sam jestem ciekaw, ale pewnie przy przedłużeniu umowy dopiero będziesz mógł go dostać. Poniżej cytat z ostatniego akapitu artykułu na satkurier.pl

 

W komunikacie dla APS-ów wspomniano, że „aby móc korzystać w pełni ze wszystkich funkcji dekodera EVOBOX PVR, niezbędny będzie zestaw antenowy z konwerterem Unicable”. Dowiadujemy się także, że dekoder oraz zestaw antenowy z konwerterem Unicable trafi do sprzedaży między 11 a 15 stycznia 2016 roku. Z oferty będą mogli skorzystać zarówno nowi klienci, jak również dotychczasowi abonenci Cyfrowego Polsatu przy przedłużaniu umowy.

 

Można też poczekać na wersję Evobox PRO.

 

EDIT: Nie wiem, czy HD 7000 wymienią Ci na Evoboxa, ale zacząłem czytać tutaj temat o wymianach uszkodzonych dekoderów (strona wcześniej niż najnowsze posty):

https://forum.satkurier.pl/topic/7612-wymiany-uszkodzonego-dekodera-cyfrowego-polsatu/page-14

Edytowane przez Homo Satiens
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w ofercie jeszcze go nie dopisali,więc praktycznie o jego istnieniu wiedzą tylko Ci co mają kontakt z jakimś forum bo gdy zajrzą w zakładkę "Telewizja Satelitarna" to nadal w ofercie  Sagemcom i HD-XXXX                                       

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest...? Przed chwilą dzwoniłem na infolinię CP z pytaniem o ofertę dla ewentualnych chcących przejść z nc+ do CP i... Pan twierdzi, że jedyne co mi może zaproponować to dekoder z dyskiem 320 + moduł wifi, a o żadnym nowym dekoderze nie słyszał...

 

No to jest, czy go nie ma w ofercie? Si troszku zeźliłem...  :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka rozmowa z konsultantem:

Doradca Cyfrowy Polsat: Witam! W czym mogę pomóc?
Ty: Czy dekodery evobox są już w ofercie CP.
Doradca Cyfrowy Polsat: Obecnie nie jestem w stanie udzielić informacji, kiedy dekoder Evobox zostanie włączony do oferty Cyfrowego Polsatu.
Ty: Dziękuję za odpowiedź - ale generalnie będą tak ?
 
Doradca Cyfrowy Polsat: Tak , w niedługim czasie powinny być już dostępne oferty z nowym dekoderem.
Edytowane przez REM.explorer
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...