Skocz do zawartości

Dekoder EVOBOX PVR - dyskusja ogólna


Misiek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnie IPLI na dekoderach CP - może w końcu będą działać pakiety IPLA MIX, FILM i inne:

 

http://icyfrowypolsat.pl/nowe-oprogramowanie-na-dekoderach-hd5500s-i-pvr7000-od-3-03-2016r/

 

Ta wzmianka dotyczy też dekodera EVOBOX. Tylko dlaczego konsultanci infolinii i obsługi technicznej opowiadają bajki i nie wiedzą o co chodzi - sam wiem, bo dzwoniłem w tej sprawie do CP i za kazdym razem informacje sa inne i sprzeczne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiaze bo jej w ogole nie bedzie?

Czy bedzie ipla i ten nowy go polsatu?

 

Szkoda ze konsultanci w ogole nie informuja o blednym dzialaniu ipli w tym dekoderze.

Albo o tym ze sa reklamy gdzie na innych dekoderach nie ma.

Ze zawartosci pakietow nie ma a baza ipli jest 1 dla dekoderow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Tez jestem od tygodnia posiadaczem evoboxa. Wymieniony za esi-88 i podlaczony do instalacji z jednym kablem z pojedynczym konwerterem. Instalacja w domu zbudowania na multiswitchach z konwerterem quattro. Dokupilem przedstawiany juz kilka stron wczesniej multiswitch z wyjsciem UniCable (http://www.dmtrade.pl/p4211,multiswitch-unicable-johansson-9730-4-1-unicable-scr-olt.html) i dodalem go do istniejacej instalacji.

No i pojawil sie problem, poniewaz po przelaczeniu dekodera do UniCable mam ciagle sygnal na poziomie 0%. Oczywiscie przestawilem dekoder na wlasciwy konwerter, ale to nic nie daje. Przeczytalem gdzies w tym watku wczesniej, ze trzeba poczekac po przelaczeniu az dekoder odczyta unicable. Ile trzeba czekac? 5 minut czy godzine?

Antena 90cm, na uniwersalnym konwerterze (wybrana opcja w dekoderze) mam na kanale 101 BBC BRIT - SNR na poziomie 15dB, wiec antena raczej ustawiona jest poprawnie.

Konbinowalem prawie pol soboty i nic... Musialem wrocic do pojedynczego ustawienia :(

 

Jak sprawdzic czy multiswitch poprawnie generuje sygnal unicable, bo moze on jest uszkodzony?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

Likwidacja IPLA i zrobienie go cyfrowy polsat,  to sorry ale tym razem jakieś nieporozumienie i bardzo niedopracowany pomysł.

Do tej pory użytkownicy MR nie mogli oglądać VOD ale mogli oglądać na wszystkich multiroomach Iplę.  .Teraz, nawet jeśli masz ją w promocji na 6 msc. gratis albo wykupione pakiety, to nie będziesz już oglądać go.cyfrowy polsat (tym samym Ipla) na MR tylko na dekoderze głównym. To jakaś kpina i zmiana warunków umowy. 

Edytowane przez użytkownik100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ciekawe gdzie beda polsatowskie seriale i te z ipla premiery czyli tvp vod.

Tez mi podchodzi to pod zmiane umowx bo to nie jest dla mnie wytlumaczenie ze iple to na pc moge ogladac.

Ipli w sklepie z pc nie kupowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ciekawe gdzie beda polsatowskie seriale i te z ipla premiery czyli tvp vod.

Tez mi podchodzi to pod zmiane umowx bo to nie jest dla mnie wytlumaczenie ze iple to na pc moge ogladac.

Ipli w sklepie z pc nie kupowalem.

W nowej aplikacji na dekoderze, nie siej defetyzmu.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość użytkownik100

 

W nowej aplikacji nie siej defetyzmu.

to nie defetyzm tylko kpina z klienta. Miałem coś na 4 dekoderach, teraz mam mieć na jednym w tej samej cenie. Kpina i jakiś żart

Edytowane przez użytkownik100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instalacja w domu zbudowania na multiswitchach z konwerterem quattro. Dokupilem przedstawiany juz kilka stron wczesniej multiswitch z wyjsciem UniCable (http://www.dmtrade.pl/p4211,multiswitch-unicable-johansson-9730-4-1-unicable-scr-olt.html) i dodalem go do istniejacej instalacji

No i pojawil sie problem, poniewaz po przelaczeniu dekodera do UniCable mam ciagle sygnal na poziomie 0%. Oczywiscie przestawilem dekoder na wlasciwy konwerter, ale to nic nie daje. Przeczytalem gdzies w tym watku wczesniej, ze trzeba poczekac po przelaczeniu az dekoder odczyta unicable. Ile trzeba czekac? 5 minut czy godzine?

Antena 90cm, na uniwersalnym konwerterze (wybrana opcja w dekoderze) mam na kanale 101 BBC BRIT - SNR na poziomie 15dB, wiec antena raczej ustawiona jest poprawnie.

Konbinowalem prawie pol soboty i nic... Musialem wrocic do pojedynczego ustawienia :(

 

Jak sprawdzic czy multiswitch poprawnie generuje sygnal unicable, bo moze on jest uszkodzony?

 

pozdrawiam,

 

Jaki model konwertera Unicable wybrałeś w menu ANTENA konfiguracja?

Jak został właczony multiswitch Unicable?

Pownien być włączony pomiędzy konwerter a istniejący multiswitch.

jak sprawdzić   z jakiego satelity nadawany jest oglądany kanał?  mam HB i Astrę

Podczas oglądania tego kanału naciśnij i przytrzymaj przez 5s przycisk 'I' Opis na pilocie.

to nie defetyzm tylko kpina z klienta. Miałem coś na 4 dekoderach, teraz mam mieć na jednym w tej samej cenie. Kpina i jakiś żart

Dalej nic nie rozumiem z Twojej wypowiedzi.

Edytowane przez support458
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sprawdzić   z jakiego satelity nadawany jest oglądany kanał?  mam HB i Astrę

Podczas oglądania tego kanału naciśnij i przytrzymaj przez 5s przycisk 'I' Opis na pilocie.

 

Po przytrzymaniu przycisku " i" włącza mi się informacja o oglądanym programie nie widzę informacji o kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...