Skocz do zawartości

Platforma satelitarna TVP - nowości


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Nie jest źle, a wręcz przeciwnie. :)

Mamy w kraju ponownie trzy cyfrowe platformy, a już niedługo pewnie i czwartą oby i piątą (już ja wiem jaką ;) ). Co do tych pierwszych trzech, nie mam zastrzeżeń - dopiero do tej, na razie planowanej czwartej, mam pewne wątpliwości.

Czy telewizja publiczna może pobierać dodatkowe opłaty za udostępnianie swoich programów (ale, może nie będzie)? Jeśli TVP zdecyduje się na wariant austriacki, czeski, szwajcarski, słowacki polegający na tym że gdy udowodnię iż opłacam składki za abonament, to mogę kupić kartę i oglądać programy, wtedy jestem za. Jednak jeśli mam płacić dodatkowy haracz jestem zasadniczo przeciw. Programy podstawowe telewizji publicznej, a także i te prywatne rozpowszechniane naziemnie bez dodatkowych opłat powinny być udostępniane na satelicie za darmo, bez względu na jakiej są platformie.

Dotyczy to również platformy n, ponieważ to co proponuje ona niby za darmo jest w rzeczywistości transakcją wiązaną.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc kanały nowej platformy niedługo startują. Obecnie są nadawane tylko niekodowane czarne plansze. Na obydwóch przekazach towarzyszy serwis teletekstu TVP1 i TVP2. Już nie mogę się doczekać, mam nadzieję że choć przez jakiś czas bedą FTA aby można było podpatrzeć oferte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie nic nowego- TVP 1/2- ciemność, TVP Sport i TVP Historia obraz kontrolny :wink: ale trzeba tam podglądać może jakiś testowy przekaz puszczą, na TVP Historia mogli by dać np. "Czterech pancernych.." ale Wildsztain :evil::evil::evil: rozstrzelał by całą redakcję za fałszowanie historii i kto wie mógł by nawet ASTRĘ strącić :shock::lol: ten facio jest nieobliczalny :!::!::!::lol::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie łącze internetowe jakie mam. Wczoraj, tylko na chwilę, zamknąłem temat, aby zapobiec głupiej polemice do postu @fezuj, zdążyłem tylko, wpisać powyższy post. Miałem już ponownie temat odemknąć i padło mi łącze internetowe. Zrobiłem to dziś. Tyle tytułem wyjaśnienia.

 

Informuję, że żadnych nawet tych domyślnych przekleństw skierowanych do osób medialnych i kolegów na Forum również, czy to z nazwiska, czy też anonimowo nie będziemy tu tolerować. Wczorajszą niestosowność, w tym temacie, jeszcze odpuszczę.

 

Na naszym Forum SAT Kuriera będziemy się wzajemnie szanować i odnosić się, do Wszystkich, z szacunkiem.

 

-pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...