Skocz do zawartości

Dosyły n z pozycji EuroBird3 - 33.0E


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na hdtvpolska jest wywiad z dyrektorem programowym nSport, podsumowując pojawi się:

-dodatkowa mozaika ze wszystkimi meczami od rundy wiosennej LM

-w późniejszym terminie DD 5.1

-w nowym sezonie w ofercie nSportu pojawi się nowa dyscyplina z USA transmitowana w HD (NBA?, NFL?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież napisałem, że na jednym nie można a na podzielonym tak, ale analog czy tak czy siak jest bezsensu i powinni go wyłączyć, bo tylko miejsce niepotrzebnie zajmuje.

Pod słowami "Nie można tak nadawać" miałem na myśli jednoczesne nadawanie analoga i cyfry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to bardzo dobrze, że nadają w analogu. Przynajmniej jest fta i nie muszą płacić opłat licencyjnych. W przyszłości tvn analog powinni przenieść na Astrę, bo tam jest miejsce i dużo stacji analogowych, a aktualny transponder przeznaczyć dla nowych kanałów hd (o czym wszyscy wiemy). Taka jest moja rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz coś źle ustawione. Sygnał z wiązki "C" jest bardzo mocny (pokrywa całą Polskę).

To jest tylko teoria. Jak to się ma w praktyce - widać dobrze... Dla porównania mogę napisać, że sygnał z Hot Birda mam na poziomie 80% i jakości 100%.

 

W niektórych rejonach można "złapać" i pozostałe wiązki, jednak do "C" to i antenka 60 cm. może wystarczyć.

Może zależy w której części Polski? Na wschodzie jak zwykle mamy z tym problemy. Z innych wiązek sygnału nie łapię wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...