Skocz do zawartości

Jakie zmiany na HB by wam się podobały???


michcio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Ja chętnie widział bym takie:

 

1. Simulcrypt Eurosportu2 11240V i wy[beep]e Eurosportu2 z transpondera Cyfry+. Miał by wtedy lepszą jakość i angielską wersję językową.

 

2. Uruchomienie jednego przekazu w simulcrypcie dla TVP 1 2 3, TV4, wszystkich Discovery, Animal Planet itd. dla wszystkich polskich platform.

Także innych, 10 razy zdublowanych kanałów.

 

Dajcie inne propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Eurosport 2 - to może nie być takie proste, bo na transponderze Cyfry kanał jest nadawany z polskim tickerem, a na 11240 V jest angielski. Według mnie powinni dać uprawnienia do odbioru kanału również z tego transpondera - będzie można wybrać wersję językową kanału oraz tickera.

2. Popieram, szczególnie dla Cyfry i Polsatu. Powinni zacząć od TVP - dołączyć TVP 3 do CP, wyłączyć TVP 1 i 2 z ich transpondera i brać sygnał wszystkich kanałów TVP z transpondera Cyfry.

3. Wyłączyć z Hot Birda jak najszybciej wszystkie kanały analogowe.

4. Częściowo odkodować kanały TVP, Polsat i TVN

5. Całkowicie odkodować TVN 24, CNN i CNBC Europe.

6. Całkowicie odkodować wszystkie stacje radiowe w Cyfrze+ z wyjątkiem Music Choice.

7. Dołączyć Polsat do Cyfry+ i N-ki.

8. Dołączyć Music Choice, BBC Prime oraz kanały HBO do Polsatu i N-ki.

9. Dołączyć Boomerang do Cyfry.

10. Dołączyć Comedy Central, TVN Lingua oraz Discovery Historia do Cyfry i Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się kłócić, ale nie zgadzam się, że przesadziłem. Większość zagranicznych kanałów informacyjnych jest niekodowana. Z ważniejszych kodowanych znam:

1. CNN - zakodowany na niektórych satelitach (np. na Hot Birdzie).

2. Fox News - wszędzie zakodowany.

TVN 24 jest kodowany tylko dlatego, że Polacy mają zwyczaj kodowania.

Czesi nie kodują (CT24), Włosi nie kodują (RaiNews 24, Sky TG 24), Brytyjczycy nie kodują (BBC World, BBC News 24), tylko my, Polacy "musimy" kodować prawie wszystko.

 

PS. Zapomniałem o SuperStacji - też odkodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzeba wiele zmian, bo obecnie, to co się dzieje na transponderach HotBirda to jeden wielki bajzel :D

 

Podstawową sprawą jest zrobienie porządku z regionalnymi kanałami włoskimi. Wywalić wszystkie, zrobić porządnie jeden albo najwyżej kilka. Programy lokalne (bo takie są też emitowane) powinny zostac ulokowane w przekazie naziemnym. Na satelicie widziałbym jedynie kilka programów z takiego typu (głównie z większych włoskich miast).

 

Zlikwidować wszystkie stacje spod znaku VIC. To już jest całkowicie głupota tworzyć takie programy :?

 

Odkodować TVN24 :D Całkowicie się zgadzam i popieram. ITI powinna pomyśleć o tym i pójść wzorem innych europejskich krajów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Eurosport 2 - to może nie być takie proste, bo na transponderze Cyfry kanał jest nadawany z polskim tickerem, a na 11240 V jest angielski. Według mnie powinni dać uprawnienia do odbioru kanału również z tego transpondera - będzie można wybrać wersję językową kanału oraz tickera.

 

Jesteś w błędzie, właśnie oglądam Eurosporty z 11240 V (jest teraz niekodowany okres) i obydwa mają polskiego tickera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...