Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Potwierdzam, już podmieniono je na liście platformy i usunięto ze starego tp.

No to miejsce na N FILM HD jest, bo myślałem że N-ka upcha tam dwa kanały HD gdzie było troszkę miejsca i była by katastrofa jeżeli chodz o jakość, ale teraz załatwili sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj dziecko jak chcesz to Ci wkleje zdjecie z tego super ostrego HBO HD ,pora zmienic okulary na troche lepsze jak juz zaczynasz sie znow wymadrzac i dorzucac swoje 3 grosze tam gdzie nikt Cie nie chce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do zdjecia tego loga to mozna latwo podrobic gdyz mozesz przelaczyc na rozdzialke 720x576 podlaczyc dekoder przez SCART i otrzymujemy w ten piekny sposob HBO HD w jakosci SD. Co do samej jakosci no niestety pogorszyla sie ale nie pier••• ze widac pikseloze na logo. przydalo by sie aby C+ i N wymusily na CP wiekszy bitrate gdyz na tym tp. sa tylko 3 kanaly HD a minowicie Polsat Sport HD, Discovery HD i HBO HD a jak dobrze pamietam pojemosc tp w DVB-S2/MPEG4 wynosi ok 50Mbps co daje spokojnie po 15Mbps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też pikselozy na logo HBO+HD nie widzę a na 50 calowym panelu FHD bym to na pewno widział.Co prawda mam Phila PVR ale z tego samego tr. brane więc nbox przecież loga nie psuje. Przy okazji.. to logo jest bardzo dobrze zrobione nie wali po oczach jak inne. Też mam nadzieje, że jeszcze pasmo trochę w górę podciągną - zwłaszcza to minimalne bo w szybkich scenach vbr się nie wyrabia, widać to było np. na meczu w High S. Musical 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj dziecko jak chcesz to Ci wkleje zdjecie z tego super ostrego HBO HD ,pora zmienic okulary na troche lepsze jak juz zaczynasz sie znow wymadrzac i dorzucac swoje 3 grosze tam gdzie nikt Cie nie chce

 

Słuchaj dzieciaku nie podskakuj bo mi do j aj nie dorastasz...

A ja na swoich 40 calach jak miałem HBO pikseli nie widziałem, na 42 u kumpla tez nie widzć logo jest OK

A co do pozostałej części twojej wypowiedzi to zbytnio nie bede tego komentował bo z dziećmi neo nie ma sensu się spierać i kłócić

 

EDIT

 

Ah bym zapomniał wklej mi proszę swoje zapikselowane logo tylko nie rób zdjęcia aparatem w telefonie z rozdziałką VGA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...