Skocz do zawartości

Zmiany w n


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A JEDNAK !!!!!!!!!!!!!

 

Dvbnews:

 

 

Tomasz Rut, specjalista ds. PR w ITI Neovision, poinformował, że platforma n jeszcze w tym roku poszerzy swoją ofertę o całodobowe wersje stacji Cartoon Network i TCM.

Jak informuje Tomasz Rut na przełomie listopada i grudnia br. wersje całodobowe obu stacji wprowadzi do swojej oferty platforma n. Warto wspomnieć, że obydwa kanały nadawane przez całą dobę dostępne są od środy w Cyfrowym Polsacie.

 

Pierwszą platformą satelitarną w Polsce, która zaoferowała Cartoon Network i TCM w wersjach całodobowych była Cyfra+, która dała taką możliwość już w marcu 2007 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszą platformą satelitarną w Polsce, która zaoferowała Cartoon Network i TCM w wersjach całodobowych była Cyfra+, która dała taką możliwość już w marcu 2007 roku.

ITI zajeło tylko 2 lata wprowadzenie tych kanałów do oferty.Platforma N-WŁĄCZ CIERPLIWOŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, kanał nie jest odkodowany w pakiecie SMM. Owszem, na satelicie tymczasowo go odkodowano, ale nie dla abonentów n. Poza tym, Eskę TV mogą tylko oglądać posiadacze dekoderów MPEG-4 DVB-S2, ponieważ jest emitowany z transpondera n o takich warunkach, więc nie wszyscy go oglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eska TV nie jest autorskim kanałem telewizji n, lecz autorskim programem Radia Eska. n włączyła ten kanał wyłącznie do swojej oferty, udostępniając stacji miejsce na własnym transponderze. Zresztą, abonenci n mieli dostęp do Eski TV zaraz po dodaniu stacji, więc nie mów, że nie miałeś dostępu do tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuer

Ta, a moja znajoma jest w zarządzie ITI. Nawet jeśli ta Twoja koleżanka pracuje w BOK, to na pewno ludzi o tych sprawach nie informują, więc nie ściemniaj.

 

@pitter

W takim razie sorry za błąd, ale coś mi się w głowie poprzestawiało z tą Eską w MPEG-4 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luka

 

Po pierwsze czytaj Moje wypowiedzi ze zrozumieniem poniewaz nic nie napisalem o nowych kanałach, po drugie nie jestem na tyle tępy żeby uwierzyć w twoje znajomości we władzach Nki, Jakość twoich wypowiedzi a raczej ich brak wskazuje na totalne ***** gdzie za każdym razem próbujesz wmówić sobie i innym swoje dyrdymały . :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michuer

Cóż, oceniaj moje posty jak chcesz, ja nikogo nie zmuszam do tego, żeby oceniał moje posty, jako fenomenalne. Co do tego zdania o kanałach, to Ty mówiłeś, że w przyszłym roku będzie TVN Kraków, a to przecież będzie kolejny, nowy kanał, prawda? Dla mnie EOT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...