Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jedno ale na pewno nie w niedziele o takiej porze. Bo po pierwsze czasem będą mecze o tej porze a po zatem ktoś posiadający główny pakiet ma pierwszeństwo do swojego magazynu. Jeśli chodzi o porę niedzielną to ona się nie zmieni. W grę wchodzi wcześniejsza godzina ale w inny dzień tygodnia. A magazyn ligowy w poniedziałek tez do końca nie jest dobrym pomysłem jak wspomniany przez ciebie Gol był w poniedziałek bądź nawet wtorek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dla mnie najwazniesze zeby bylo to w HD,jezeli w ogole mam to ogladac,wiec wole zeby pozostalo w C+.Niech sobie Widzewy i Odry graja nawet na Pulsie ja i tak ich nie chce ogladac.Wiekszosc meczow sie nie nadaje do ogladania.Czasami ogladam te najciekawsze,bo sa na szczycie i w HD.Inaczej byloby sennie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu wynika, że te prawa będą niewiele droższe od tego co teraz płaci C+. Też uważam, że 600mln to była kwota wzięta z sufitu i nikt tyle za te prawa nie zapłaci.

Słowa Kmity nieco wyjaśniają dlaczego Polsat straci LM i Bundesligę. Jak widać Polsat Sport nie będzie wykładał dużych pieniędzy na prawa telewizyjne.

Ja na miejscu Legii, Wisły, Lecha, Korony oderwałbym się od całego peletonu i sprzedałbym te prawa oddzielnie. Na pewno więcej kasy zarobią na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponowałbym OE w TV Trwam. W czasie przerwy można by było Anioł Pański puścić ;). A tak na poważnie to nich wygra ta stacja, która później jak najkorzystniej cenowo zaoferuje to abonentom :D Niektórzy narzekają na słaby poziom OE ale mimo tego i tak ja ludzie oglądają w tv i przychodzą na mecze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słowa Kmity nieco wyjaśniają dlaczego Polsat straci LM i Bundesligę. Jak widać Polsat Sport nie będzie wykładał dużych pieniędzy na prawa telewizyjne.

.

O tym pisałem już dość dawno. Polsat kupuje to na czym zarabia na reklamach.

Prawa muszą być sprzedawane razem. Bogatsi pojedynczo zyskają ale słabsi stracą. I dlatego obecne warunki są najsprawiedliwsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle szumu z prawami do OE jakby to nie wiadomo co było ;) ....rozumiem takie halo gdyby walczono o prawa do LM czy też Premiership, ale OE !!! .... to gruba przesada, zaledwie kilka meczów godnych uwagi, reszta kopanina.

 

Jednak oczywistością oczywistą ;) wydaje się fakt że mimo niskiego poziomu OE powinna trafić do szerszej widowni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobawię się w typowanie pakietów na OE :D

 

1. Główny nadawca (prawo do relacji na żywo) - C+

2. Pakiet czterech hitowych meczów w sezonie dla telewizji otwartej (po jednym z otwarcia i zamknięcia każdej rundy) - Polsat

3. Magazyn ligowy w telewizji otwartej - TVP

4. Pakiet newsowy (prawo do bramek w informacyjnych programach) - TVN,TV Puls

5. Pakiet internetowy (tym razem dla jednego portalu) - onet.pl

6. Pakiet zagraniczny -Sky,BBC,ESPN,jakaś włoska tv i brazylijska :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...