Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Murdoch nie chce kupować 1 pakietu tylko 2 i 3 pakiet skierowany do kanałów niekodowanych.

 

Ale nie jest powiedziane, że nie chce walczyć o 1 pakiet, tam jest tylko domysł, że Murdoch ma tylko jeden kanał i w dodatku FTA, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie, żeby uruchomili kanał sportowy.

Właściwie to mi jest obojętne gdzie OE będzie, bo i tak mnie to nie interesuje, ale gdyby Murdoch kupił te prawa uruchomił, kanał sportowy premium, za powiedzmy 15 zł to nie byłoby to złe rozwiązanie, ponieważ żadna platforma raczej takim kanałem by nie pogardziła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem platforma N raczej nie sprzedaje się rewelacyjne istnieją już rok i zdążyli już podnieść ceny swoich pakietów. Uda im się nabyć OE to abonenci za pakiet sport będą płaci 32 zł. Analogiczna sytuacja może być z ceną pakietu sport w CP choć tam liczba abonentów szybciej rośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najnowszej Piłce Nożnej pisze o prawach do meczów polskiej ligi.W przetargu wystartuja:Canal Plus,TVN,Polsat,TVP i TV PULS (wspomniany zostaje Murdoch).W umowie ma byc zawarte,że każdy zepół ekstraklasy mialby zagwarantowane 5,6 telewizyjnych transmisji w trakcie sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVN tez kupil Lige Mistrzow , bez doswiadczonych komentatorow i bez sportowego kanalu. Z czasem uruchomil kanal i pokazuje po 4 mecze z kolejki wiec widac jak sie rozwinal. Wydaje mi sie jednak ze glowna walka o prawa glownego pakietu bedzie pomiedzy Canal+ a TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizja Puls odpada nie ma żadnego doświadczenia w robienie transmisji na żywo. Canal+ nie ma sobie równych w Polsce jako jedyna stacja zrobiła najwięcej transmisji live z meczy piłkarskich. Ma najlepszych komentatorów i jest najbogatrzom platformą :o:o

 

Tego nie mogłem przepuścić ;] To oznacza że jest najbogatszą czy cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawicie sie w modow?Rozumiem,ze byly tam bledy ortograficzne,a i sens jakis dziwny,ale bez przesady...Nie robmy z forum tv forum jezykowego.Jak sobie mod zechce niech poprawia,ale niech to robi wlasnie on,a nie kazdy user.No chybaze zabawiamy sie w kolejne nabijanie postow...wtedy w co 2 wypowiedzi bedzie mozna znalezc takie bledy i naprawiaczy,ktorzy przy okazji nabija pare postow,a i tak nigogo i niczego nie naucza.Od nauki jest szkola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...