Skocz do zawartości

Gdzie miejsce dla Orange Ekstraklasy od sezonu 2008/2009?


Bartek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jarek a Ty tak na pewno wiesz jak na prawdę nazywa się Twój Solorz,bo ma trzy paszporty a każdy na inne nazwisko a to oficjalnie stwierdził ówczesny prezydent Lech Wałęsa przy przyznawaniu koncesji Polsatowi i tez nie jest świty bo jak go Jareczek K. postraszył to i Lisa wyrzucił i jakoś zamilkł.Więc nie szukaj belki w oku u kogoś.Pozdrowienia

 

Wiesz g... mnie obchodzi ile Solorz ma paszportów a Wałęsa najpierw obiecał 100 milionów później 300 milionów. Solorz wcale nie jest mój. Z usług złodzieja jakim jest TP dawno przestałem korzystać. Na tym czymś co się nazywa OE wcale mi nie zależy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oby w tej finalnej umowie był zapis, że nowy kanał MUSI zostać udostępniony także CP, N i kablówkom.

 

no i niech będzie, ale to przecież niczego nie zmieni... nie po to C+ zapłaci 125 mln zł za sezon, żeby za chwilę oddawać to co wygrali za darmo - i to konkurencji... jeśli będzie taki zapis - to będzie też odpowiednia opłata związana z udostępnieniem tej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marketingowe hasła i nic więcej. ITI zabita został swoja bronią można tak powiedzieć. Abonenci innych platform mogą sobie dokupić paczkę Canal +. Kwestie techniczne już C+ nie interesują. Możliwość jest. Więc albo CP I N postara się o kieszeń CI albo zostaje kupienie 2 dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad85, zgadzam się z Tobą, że Canal to nic nie obchodzi, podobnie jak nie powinno obchodzic Ekstraklasy SA, jak Canal+ dostarczy platformom (nie klientom) kanału - jeżeli taki warunek został postawiony w przetargu. Ale być może Ekstraklasa SA zwyczajnie została wydymana w ten sposób, że kluby myślały, że przez jedną puszkę będzie można oglądać ich ligę, a de facto Canal+ oferował coś innego. Ciekaw jestem czy teraz może się tak zdarzyć, że dojdzie do tego, że Ekstraklasa SA będzie jednak chciała wymusić na C+ dostępność u innych produktu, a potem powie, że skoro tak - to przyjmujemy ofertę ITI/Polsat

 

Wiem jedno - to bagno, nie liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mad85, zgadzam się z Tobą, że Canal to nic nie obchodzi, podobnie jak nie powinno obchodzic Ekstraklasy SA, jak Canal+ dostarczy platformom (nie klientom) kanału - jeżeli taki warunek został postawiony w przetargu. Ale być może Ekstraklasa SA zwyczajnie została wydymana w ten sposób, że kluby myślały, że przez jedną puszkę będzie można oglądać ich ligę, a de facto Canal+ oferował coś innego. Ciekaw jestem czy teraz może się tak zdarzyć, że dojdzie do tego, że Ekstraklasa SA będzie jednak chciała wymusić na C+ dostępność u innych produktu, a potem powie, że skoro tak - to przyjmujemy ofertę ITI/Polsat

 

Wiem jedno - to bagno, nie liga.

 

Może to i prawda, że Ekstraklasa została naciągnięta - bo jak było widać na konferencji na spawach technologicznych się nie znają i się gubili w odpowiedziach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.onet.pl/0,1248675,3111637,relacje.html

 

Czyli jak mowi Rusko. canal+ wygrał bo dał mozliwość odkupienia multipakietu co zwiększa oglądalność kibicow. Tyle, że z tego co słyszałem ten pakiet posiada 4 kanały.

 

hehehehe jak słyszę ich to jednak nie znają się na technologii - zostali wydymani - myślą, że multipakiet będzie można sobie dokupić w innej platformie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę co innego Pawop mówi Leszek Miklas Prezes Legii.

"To jest projekt, który de facto podobnie jak oferta konsorcjum ITI i Polsatu zakłada, że Liga Polska będzie dostępna na wszystkich platformach i dla wszystkich w postaci Multipakietu Canal+. W tej chwili oczywiście wszystko zależy, nie było decyzji ostatecznej, aczkolwiek wszystko zależy od szczegółów umowy. Ja oczywiście, ja jako reprezentując Legię podpisze się pod umową jeżeli będę znał jej szczegóły bo dzisiaj jest bardzo dużo znaków zapytania."

nSport

 

Swoją droga to prezesi wysławiać nie za bardzo się potrafią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...